Устілки України - Трав'яна аптека Фіто

Устілки України - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 124
124 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Устілки Україна - Фітомаркет. Устілки призводять до гармонізації роботи всіх органів і систем організму: поліпшують імунну захист, регулюють енергетичний баланс. Склад устілок пригнічує чужорідні мікроорганізми, грибки і мікроби, має протизапальні, що загоюють, розсмоктуючими, протизастудних, стимулюючими, антитоксичні властивості.
При застосуванні енергоінформаційних устілок підвищується температура між їх внутрішньою стороною і стопами ніг. Підвищення температури на 1,5 ° С сприяє посиленню процесів обміну речовин на 20%. Відбувається поліпшення кровообігу в стопах, що призводить до посилення кровотоку у всіх частинах тіла. Поліпшується живлення клітин і доставка кисню до всіх внутрішніх органів. При цьому через потовиділення відбувається активне видалення шлаків, токсинів з кровоносної та лімфатичної системи.
Показання до застосування:
- грибкові хвороби стоп;
- м'язові і радікулітние болю;
- остеохондрози, артрози, артрити різної локалізації;
- порушення обміну речовин, надмірна вага;
- набряклість ніг;
- посттравматичний і післяопераційний період;
- швидка стомлюваність, зниження імунітету.
Спосіб застосування.
У вільне взуття або кімнатні тапочки вкладіть устілки, обрізавши їх за розміром. Бажано носити їх в х / б носках або босоніж, і періодично мити устілки мильним розчином.
Устілки рекомендується носити індивідуально, щоб уникнути перенесення негативної інформації хворої людини до здорової.
Залежно від чутливості шкіри стопи час носіння можна починати з мінімального (30 хв.) З поступовим доведенням його до максимального (10-15 год.).
Наростання часу не рекомендується форсувати.
Увага!
Люди, які перенесли захворювання мозку, серця, післяопераційні хворі, з високим артеріальним тиском, бронхіальною астмою і цукровим діабетом в перші 2-4 тижні через кожні 1-2 години носіння устілок повинні робити годинні перерви, так як на першій стадії носіння у них вміст цукру в крові і тиск нестабільні.
У людей з порушенням кровообігом може спостерігатися набряклість ніг, яка проходить у міру регуляції процесів (~ через 2-5 днів).
Важливу роль в процесах звикання (адаптації) до устілок грає рух.
Навіть прикутий до ліжка хворої може виконувати нескладні гімнастичні вправи. Тому не слід лінуватися, так як рух інтегрує всі інформаційні процеси в організмі, активізує обмін речовин і прискорює процеси адаптації організму.
Якщо з устілками тільки сидіти і лежати, то допомога від них буде йти тільки на інформаційному рівні.
На першому етапі носіння устілок може наступити невелика сонливість, організм вимагає більше сну, але вже через місяць носіння устілок шість годин відпочинку матимуть у Вас такий же ефект, як восьмигодинний сон.
Устілки випромінюють приємний натуральний аромат трав, що не зникає протягом багатьох років.
Діагностика захворювань за допомогою устілок.
Устілки є не тільки засобом оздоровлення організму, з їх допомогою можна діагностувати захворювання протягом 15-30 хв. (У людей зі зниженою чутливістю час діагностики 30-60 хв.).
Для діагностування слід покласти устілки вниз масажною стороною так, щоб ноги контактували з гладкою стороною устілок.
Тоді відчуття змін на поверхні стоп не буде "перебиватися" масажними виступами. Діагностику слід проводити в бавовняних шкарпетках. Необхідно сісти зручно, поставити ноги на устілки і протягом часу діагностики не рухати стопами.
Устілки впливають на біологічно активні точки стоп, пов'язані з енергетичними меридіанами (Тибет, Китай).
Канали, пов'язані з хворими органами, будуть давати про себе знати наступними проявами: свербіж, поколювання, пульсація, підвищення температури у відповідних зонах стоп.
За схемою, розташованої на малюнку в інструкції, можна визначити в яких "проекційних" зонах виникають ці відчуття.
В ході діагностування можна визначити приховані патологічні зміни в організмі.
Для цього необхідно в зонах зміни за схемою проставити порядкові номери. Наприклад, якщо виник свербіж або печіння в зоні <проекції> на стопі в області шлунка, в цьому місці на схемі проставити №1, в області серця - №2 і т.д.
Першими "сигналять" гостро протікаючі захворювання, або недавно виниклі.
Другими - хронічні.
Третіми - застарілі або хвороби дитинства.
Форма випуску: пара, розмір 36-45 (обрізні).
Термін придатності: 5 років.

Василиса 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Действительно стимулируют

Конечно носить их целый день не очень удобно, но 2-3 часа можно, чувствуется легкое жжение. Уж не знаю что там у меня стимулировалось, но у меня уменьшился аппетит, что хорошо.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Василиса! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еконiка, фiто, устілки, україни, трав'яна, аптека, фіто, устілки, україни