Валеріана в таблетках - Фитоаптека натуральних препаратів
  • -5%
  • Валеріана в таблетках - Фитоаптека натуральних препаратів

Валеріана в таблетках - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 57
60 грн.
57 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Валеріана в таблетках - Фитоаптека Данікафарм Харків. Натуральний препарат відноситься до седативним засобам фармакологічної корекції розладів діяльності нервової системи. Оптимальний методологічний підхід полягає у використанні поєднання валеріани і хмелю в одній формулі, в дозуванні, відпрацьованої з урахуванням останніх уявлень про етіологію і патогенез захворювань, пов'язаних з розладом сну. Таке поєднання допомагає в повному обсязі відновити психічну рівновагу, сприяє розслабленню нервової системи, забезпечує міцний, здоровий відновлює сон.
Медична практика і сучасні дослідження підтверджують терапевтичний ефект валеріани в комбінації з хмелем у пацієнтів з легким та помірним безсонням (Fussel A. і співавт., 2000).
У порівнянні з сучасними синтетичними транквілізаторами таке поєднання рослинних седатіков не поступається бензодіазепіну. Особливо виражений снодійний ефект у пацієнтів у віці старше 60 років.
Валеріана і хміль, маючи високий «індекс довіри», надійно знижують ризик нервових розладів, негативних наслідків стресу за рахунок формування вектора спокою при несприятливій соціальній обстановці. Комплекс, в силу м'якого седативного, спазмолітичний і снодійного дії, рекомендується до застосування для безпечної корекції розладів сну і вегетативного дисбалансу у пацієнтів із серцево-судинними та бронхолегеневої захворюваннями, патологією шлунково-кишкового тракту, з проявами клімаксу. Препарат актуальний для мегаполісів з гіперактивацією організму і підвищеною чутливістю до зовнішніх подразників.
Склад: корінь і кореневища валеріани, шишки хмелю.
Показання до застосування: Рекомендується як заспокійливий засіб дієтичної корекції розладів сну, з ознаками порушення процесу засинання, частого або раннього пробудження, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
* Безсоння, викликана тривогою, страхом, перепорушенням;
* Підвищена нервова збудливість, дратівливість, неспокій;
* Мігрені;
* вегето-судинна дистонія;
* Артеріальна гіпертензія легкого стадії, на тлі безсоння, психологічної напруги;
* Епісиндром, епілепсія в комплексній терапії;
* Клімактеричний період;
* Порушення менструального циклу, як засіб симптоматичної терапії;
* Алергічні та професійні дерматити, нейродерміт, псоріаз, дерматози;
* В період життєвих драм;
* Профілактика захворювань, що мають стресовий походження.
Спосіб застосування та дози: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Форма випуску: 90 таблетки.
Значення для організму: Стресові ситуації настільки міцно увійшли в наше життя, що часто ми навіть не припускаємо, наскільки серйозні наслідки загрожують нашому організму.
  Зовні симптоми пережитого стресу можуть проявлятися по-різному, супроводжуватися емоційною нестабільністю, холодним потом, почервонінням шкірних покривів, тремором рук, втратою сну і душевної рівноваги.
  Результатом переживань, страхів, емоційних «вибухів», травмуючих нервову систему обставин, можуть бути, в першу чергу, розлади серцево-судинної і дихальної систем. Перелік патологій, що виникають на тлі стресів, зашкалює. Перевантажена нервова система, прагнучи врятувати життєдіяльність інших органів від зриву, переходить на «аварійний» режим роботи. Крім того, в період стресу відбуваються адаптаційні зміни на фізіологічному, психічному і поведінковому рівнях, порушуються і мотиваційні процеси, змінюється апетит, знижується статевий потяг. Тривало протікає емоційний стрес вражає механізми саморегуляції різних функціональних систем, що веде до порушення біоритмів сну і неспання, добових змін рівнів гормонів, ритмів дихання і серцебиття, проникності різних тканинних бар'єрів, імунної відповіді. Частішають скарги на розлади сну. Висловлюються вони в скруті засипання, частих пробудженнях, скорочення тривалості сну, поверхневому сні, відсутності почуття відпочинку після сну. Порушення сну, в свою чергу, виснажують адаптивні фізіологічні механізми і тим самим знижують стресостійкість та адаптацію до стресу.

Розімкнути це «порочне коло» можна за допомогою природних засобів, що підвищують рівень стресостійкості, усувають розлади сну, як потенційного чинника управління стресом.
Фармакологічні властивості і дію складових рецептури:
Валеріана - відноситься до м'яку седативну (заспокійливим) засобам для купірування безсоння, скорочення часу засинання.
Як добре відомий помірний транквілізатор амінозіноподобного дії, валеріана є безпечною альтернативою препаратів хімічного походження з несприятливими побічними явищами. Коріння і кореневища валеріани покращують структуру сну з поступовим розгортанням терапевтичного ефекту при відсутності загальної седації. У цьому перевага валеріани перед бензодіазепіном і барбітуратами у випадках легких форм неврозів, порушень сну.
 Через нейрогуморальні механізми валеріана впливає на серцеву діяльність: уповільнює серцевий ритм, розширює коронарні судини, тонізує вазомоторні центри, балансуючи гальмівні процеси і нормалізує добові цикли сну.
Практика застосування валеріани показує, що її біологічно активні речовини здатні поліпшити провідність імпульсів в міокарді, стан судинної стінки і систему антиоксидантного захисту, а також зменшити частоту екстрасистолій низькою градації при пароксизмальній і суправентрикулярної тахікардії (Корсун В.Ф., 2002).
У дерматології валеріану використовують при екземі, атопічний дерматит, шкірній сверблячці, нейродерміті, псоріазі.
Хміль - медицина відносить хміль до нейролептиків седуксеноподобного дії, достовірно усуває нервово-психічне перенапруження. Седативний і снодійний ефект шишок хмелю пов'язують з дією лупуліна на центральну нервову систему. Крім того, в шишках присутня мелатонін, благотворно впливає на якість сну.
Активні речовини шишок хмелю, надаючи заспокійливу і болезаспокійливу дію, визначають ефективність застосування хмелю при безсонні, підвищеній нервовій збудливості, істерії, вегетосудинної дистонії (особливо за гіпертонічним типом), клімактеричних розладах, сексуальних неврозах.
За клінічної ефективності та переносимості хміль не поступається синтетичному аналогу бензодіазепіну (Schmitz M., Jackel M., 1998).
Маючи надійний профіль безпеки, хміль проявляє свої протизапальні, антиоксидантні властивості, нейтралізуючи вільні радикали.
При захворюваннях шлунково-кишкового тракту лікувальну дію хмелю обумовлюють гіркоти, що входять до складу лупуліна.
Хміль ефективний в період менопаузи. Як активний естроген, полегшує симптоми, асоційовані з клімаксом ( «припливи», підвищена збудливість, серцево-судинні неврози). Клінічні спостереження вказують на зв'язок ізофлавонових фітоестрогенів хмелю зі зниженням частоти раку молочної залози і простати, серцево-судинних захворювань (Piersen C.E., 2003).
Хміль використовується з хорошою результативністю при захворюваннях сечовивідних шляхів, алергічних проявах, професійних дерматитах.
Сполучуваність - Підвищує ефективність терапії в поєднанні з фітопрепаратами:
• при депресивних станах, хронічному стресі:
Седатон »(таблетки), Таволга (таблетки), Собача (БАЖ).
• при синдромі хронічної втоми, вегетосудинної дистонії:
Герон-віт - Активне життя (таблетки), Шиитаке - Іммунолек (БАЖ),
Глід (таблетки, БАЖ).
• при імпотенції, зниження статевої активності на тлі стресу:
Червоний корінь (таблетки), Селера (БАЖ), Фенугрек (таблетки).
• при ішемічній хворобі серця, стенокардії, гіпертонічної хвороби, аритмії:
Герон-вит судинний (таблетки), Глід (таблетки, БАЖ).
• при гастритах, неврозі шлунка, метеоризмі, диспепсії:
Гастрокорт (таблетки), Деревій (БАЖ), Топінамбур (таблетки, БАЖ).
• при екземі, нейродерміті, псоріазі, шкірній сверблячці:
Череда (таблетки, БАЖ), Хаменерій (таблетки), Береза ​​(таблетки, БАЖ).
• при зайвій вазі, целюліті:
Герон-вит Худія актив (таблетки), Імбир (БАЖ), Грейпфрут (БАЖ)
• при порушеннях функції щитовидної залози:
Герон-вит щітолек (таблетки), Зелений волоський горіх (БАЖ), Люцерна (таблетки, БАЖ).
• при клімаксі, гормонозалежних пухлинах:
Геров-вит жіночий (таблетки), Фітоліфтон плюс (таблетки), Мастофіт форте (таблетки).
• при пухлинних захворюваннях:
Герон-вит антика (таблетки), Омела-Ісцелін (БАЖ), Шиитаке - Іммунолек (БАЖ).
* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці.
Не є лікарським засобом.

Алена 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Покупаю в фитоаптеке валериану даникафарм уже достаточно давно. Проверенный мягкий натуральный препарат. Принимаю во второй половине дня. В таблетках удобнее дозировать, чем настойку.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Алена! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, валеріана, в, пiгулках, фитоаптека, натуральних, препаратів, валеріана, в, пiгулках