Загальнозміцнюючий засіб профілактики застуди
 • Рекомендуємо!
 • Загальнозміцнюючий засіб профілактики застуди

Загальнозміцнюючий засіб профілактики застуди

На складі
Рейтинг:

На складі 88.0
88.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Збалансована формула з лікарських трав противірусної дії, посилена екстрактом грибів.
Забезпечує активацію механізмів імунного захисту, необхідну в сезон простудних захворювань, вірусних інфекцій.


☛ Класичний склад рецептури з вираженими противірусними, жарознижувальними, протиалергічні властивості, затребуваний і актуальний за будь-яких симптомах застуди, ГРЗ, ГРВІ та грип. Активна позиція екстракту грибів і трав роблять комплекс найважливішим інструментом в боротьбі з вірусними захворюваннями, в тому числі грип.
✅ Складові формули сприяють підтримці іммуностатуса організму при схильності до частих застуд, а також є засобом попередження ускладнень при ГРВІ, ГРЗ, грипі. Рецептура націлена на активацію противірусного захисту в боротьбі з інфекцією і відновлення захисних бар'єрів дихальних шляхів і дренажної функції бронхів.

Антівірусін - шавлія рекомендується при застудах, в сезон вірусних інфекцій, як природний засіб профілактики, що підвищує противірусний імунітет.


Показання до застосування.

 • Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики простудних захворювань, вірусних і бактеріальних інфекцій, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
 • ГРЗ, ГРВІ, грип;
 • бактеріальні та вірусні захворювання верхніх дихальних шляхів (риніт, ринофарингіт, тонзиліт, ларингіт, трахеїт, бронхіт та інші);
 • в комплексній терапії ускладнених запальних захворювань бронхів і легенів;
 • для зниження ризику розвитку вірусних і бактеріальних ускладнень;
 • імунодефіцитні стани на тлі інфекційно-запальних захворювань;
 • для зниження загальної та локальної інтоксикації організму;
 • для попередження розвитку рецидивів, в період одужання.

Склад: екстракт грибів Глива королівська (plurotus eryngii), трава шавлії, квіти календули / трава деревію, материнки / лист м'яти, трава меліси, корінь елеутерококу / шлемник, трава звіробою / кукурудзяні рильця.

 • Форма випуску: 90 табл.

Спосіб застосування та дози:

 • По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
 • При необхідності повторити.

Сполучуваність: Особливо ефективний у поєднанні з фітопрепаратами: Адапту-Тон, Ацерола, Бронхіфіт, Цетрарія, Зелений волоський горіх, Поліфітамінка.
☛ Актуальність і перевага комплексу на основі вищих лікарських грибів та рослинної сировини.
✅ Гриби, що входять до складу формули, розширюють діапазон фармакологічної активності лікарських трав.
✅ Комплекс містить унікальне збалансоване поєднання екстракту грибів, що підвищують протипухлинний імунітет і класичний збір трав з противірусною, протизапальною, протиалергічною активністю.
✅ Природні антиоксиданти Гливи, звіробою, дозволяють використовувати комплекс в умовах максимального «кисневого стресу», в тому числі між циклами хіміо і променевої терапії, а також як засіб прискорює відновлення організму.
✅ Безпечний при тривалому застосуванні, не викликає токсичного навантаження.
✅ Добре сумісний з іншими лікарськими призначеннями.
✅ Має доведену клінічну ефективність усіх інгредієнтів входять до складу рецептури.


Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:

✅ Екстракт грибів Гливи королівської (степовий білий гриб) - забезпечує виражену активацію механізмів імунного захисту, підвищує функціональну активність природних кілерів, макрофагів, стимулює гемопоез, продукцію медіаторів імунної системи - цитокінів та інтерферонів, знижує ризик розвитку алергічної схильності організму, за рахунок ерготіоніна зміцнює антиоксидантну захист.
✅ Шавлія - ​​активний відносно патогенних вірусів, пригнічує життєдіяльність стрептококів, стафілококів та іншої грамположительной патогенної мікрофлори; є рослинним антибіотиком з широким спектром дії.
✅ Календула - здатна інактивувати віруси, в тому числі грипу та герпесу, ефективна як профілактичний засіб під час епідемій грипу; має бактерицидну дію, активна відносно стафілококів і стрептококів, вірусу грипу типу А, штам PR - 8, риновірусу 1В. Календула сприяє формуванню гуморального імунної відповіді, проявляє антиоксидантні, протизапальні властивості.
✅ Материнка / м'ята - природний засіб захисту від багатьох інфекцій, з підтвердженими антибактеріальними, противірусними, протигрибковими, антисептичними властивостями, що перевищує ефективність антибіотиків.
✅ Мелісса - проявляє протизапальні, бактеріостатичні і противірусні властивості; актуальна при симптомах застуди, вірусних інфекціях, вважається хорошим антиоксидантом і модулятором настрою.
✅ Шоломниця байкальська - у флавоноїдів шлемника антиоксидантна активність перевищує силу вітаміну Е. Шоломниця має противірусну, антибактеріальну дію; стимулює синтез ендогенного інтерферону; надає протизапальний, жарознижувальний, протинабряковий і протиалергічний ефект.
✅ Звіробій - природний антибіотик протистоїть бактеріальних інфекцій, пригнічує ріст золотистого стафілокока і інших грампозитивних організмів, пригнічує ріст ретровірусів, цитомегаловірус. Стимулює імунобіологічні функції організму.
✅ Елеутерокок - м'який адаптоген і імуномодулятор, достовірно скорочує кількість захворювань вірусної етіології, в тому числі грип, забезпечує більш легке їх перебіг, попереджає ускладнення і рецидиви. Імуномодулюючий ефект кореня можна порівняти з дією ехінацеї.
✅ Кукурудзяні рильця - надзвичайно корисний інгредієнт рецептури протизапального і жовчогінний дії; підвищує детоксикаційні можливості печінки, активізує обмінні процеси, сприяють зниженню вірусного навантаження і ризику розвитку вогнищ запалення.

 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Чи не є лікарським препаратом.

Яреся Капун 2020-04-02 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Хороший і найголовніше, натуральний препарат, спасибі!

Відповідь адміністратора:

Дякую Яреся! Пишіть, діліться думкою і досвідом, це важливо для нас і наших покупців. С повагою, адмiнiстратор.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: антивірус, від вірусу, протівовірус, проти вірусу