Вітаміни для імунітету - Аптека трав
  • -5%
  • Вітаміни для імунітету - Аптека трав

Вітаміни для імунітету - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 105
110 грн.
105 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Вітаміни для імунітету - "Пантос" Фіто Харків. Універсальне натуральний засіб підвищення життєвого потенціалу, імунітету та адаптаційних можливостей організму. Є додатковим джерелом кальцію, фосфору, магнію в збалансованому та доступному для засвоєння вигляді. Призначається при зниженні працездатності, життєвих сил, втоми, остеопорозі, ожирінні, цукровому діабеті та інших патологічних станах, а також при алкогольної, медикаментозної інтоксикаціях.
Показання до застосування:
* Кальцієва недостатність;
* Остеопороз, остеопенія, рахіт, переломи, травми зв'язкового апарату;
* Остеохондроз, остеоартроз;
* Для поліпшення стану зубів, нігтів, волосся;
* Явища загальної астенії, синдром хронічної втоми;
* Інтоксикації (медикаментозні, наркотичні, алкогольні);
* вегето-судинна дистонія; неврозоподібні стани;
* Цукровий діабет, ожиріння;
* При зниженні потенції, лібідо;
* Простатити;
* Зниження гематологічних показників;
* Підвищені фізичні та розумові навантаження;
* Стану після важких операцій, хвороб, травм;
* Спортивна практика (для стимуляції росту і підтримки кістково-м'язового апарату);
* Зниження життєвого потенціалу в літньому віці.
Склад: Антлер зрілих рогів північного оленя, трава хвоща польового, плоди цитрусових.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Дослідження останніх років свідчать про важливу роль додаткового прийому кальцієвих комплексів природного походження, які затребувані організмом, не тільки для формування кісткової тканини, зубної емалі, але і для використання кальцію в фізіологічних процесах: синтезі і секреції гормонів, згортання крові, фагоцитозі, забезпеченні стабільності клітинних мембран, функціонуванні клітин-водіїв ритму. Організм потребує кальцію для підтримки гомеостазу при таких захворюваннях, як артеріальна гіпертензія, бронхіальна астма, алергічні захворювання, пухлини кишечника.
Порушення кальцієвого обміну лежить в основі остеопорозу, що характеризується зниженням мікроархітектоніки кісткової тканини і збільшенням її крихкості. Особливо кальцієвий дефіцит відчуємо при гормональної перебудови (період клімаксу), в літньому віці, підлітковому періоді, при порушенні мінеральної щільності кісткової тканини (остеопенія). Включення природних кальцієвих сполук в такий биодоступной формі, показано при будь-яких порушеннях опорно-рухового апарату, рахіті, остеопорозі, остеохондрозі, артрозах, будь-яких переломах, для зміцнення волосся, нігтів, зубів.
Кальцій-містяться препарати доречні при звичайному запаленні, в тому числі супроводжується алергічною реакцією (пригнічують ексудативну фазу), а також при судомних скороченнях м'язів. Патологічний стан, при спазмофілії, пов'язують з дефіцитом іонів кальцію в м'язовій тканині і порушенням в ній процесів скорочення і розслаблення.
«Пантос» - ексклюзивна комбінація природних компонентів широкого спектра оздоровчого дії. Виступаючи в ролі імуномодулятора, антиоксиданту і адаптогена, «Пантос» здатний підвищити стійкість організму і його захисні сили, протистояти агресії навколишнього середовища і стресових перевантажень.
Найбагатший склад, оптимальний в фізіологічному відношенні набір вітамінів і мінералів, в тому числі активного кальцію, дозволить поповнити наш убогий раціон необхідними речовинами для нормального функціонування організму на клітинному, органному і гуморального рівні, зміцнити захист вразливих органів і систем.
Універсальна формула містить, в збалансованому природою співвідношенні, кальцій, магній, фосфор, вітамін С, D3, які перетворять кальцій-магній-фосфатні сполуки в добре розчинні, біодоступність, легко всмоктується через кишкову стінку. Така взаємодія інгредієнтів сприяє кращому засвоєнню кальцію.

Включення до складу комплексу плодів цитрусових, з підвищеним вмістом вітаміну C, сприяє не тільки активному засвоєнню кальцію, а й посилення імунних реакцій, підвищенню Т-клітинного імунітету.
Важливу роль у забезпеченні оптимального всмоктування кальцію, фосфору і магнію з кишечника і швидкого засвоєння кістковою тканиною грає хвощ польовий. Це дивовижна рослина - джерело високого вмісту кремнієвої кислоти, бере участь в нормалізації фосфорно-кальцієвого обміну, функціонування структурних компонентів суглобів, хребта, сприяє відновленню втрати кісткової маси при остеопорозі. Особлива потреба в кремнієвих з'єднаннях у літніх людей.
Загальний вплив «Пантос» виражається і в його детоксикаційних можливості. Препарат активно зв'язує вільні радикали, підвищує резистентність тканин і клітин до дії факторів, очищає організм від токсинів, радіонуклідів, солей важких металів. При медикаментозної, наркологічної, алкогольної інтоксикаціях, підтримує вразливі органи, системи і життєвий потенціал організму.
За рахунок вмісту стероїдних гормонів, в малій дозі, «Пантос» включається в процеси функціонування статевих залоз, оживляючи сексуальну сферу, підвищує потенцію і сексуальні можливості, нормалізує еякуляторную функцію, стимулює репродуктивні функції, гальмує розвиток патологічних процесів в тканинах передміхурової залози.
Покращуючи показники гормонального фону, «Пантос» благотворно впливає на стан при цукровому діабеті, усуваючи відхилення пов'язані з гіперглікемією, сприяє нормалізації вуглеводного, ліпідного і білкового обміну. Активізуючи окислювально-відновні процеси, складові формули, надають нормалізує дії на метаболізм і функції ендокринної системи, проявляють анаболічний ефект, що виражається в зростанні м'язової маси.
«Пантос», як і його попередник «Цигапан», є носієм біологічно активних речовин, своєрідним стимулятором, що регулює найважливіші функції, здійснює надійний захист організму, не допускає адаптаційних зривів, підвищуючи розумову і фізичну працездатність, повертає втрачене здоров'я.
Не є лікарським засобом.

Вероника 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Очень эффективный комплекс витаминов

Очень рекомендую именно этот препарат если нужно поднять иммунитет, они хорошо усваиваются организмом и активно повышают сопротивляемость организма.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Вероника! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, вітаміни, для, імунітету, аптека, трав, вітаміни, для, імунітету