Вітаміни для очей ціна - Фитоаптека натуральних препаратів
  • -20%
  • Вітаміни для очей ціна - Фитоаптека натуральних препаратів

Вітаміни для очей ціна - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 172
215 грн.
172 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Вітаміни для очей в капсулах ціна виробника Грін віза. Вітамінний масляний комплекс для очей містить натуральні вітаміни A, F і Е, каротиноїди і антиоксиданти, рекомендується при погіршенні зору, "курячої сліпоти". Підвищує гостроту зору, знижує стомлюваність очей від носіння лінз, при роботі за комп'ютером і тривалому читанні, захищає очей від шкідливого впливу УФ-випромінювання, не дозволяє клітинам ока старіти і руйнуватися. Усуває сухість слизової оболонки очей, підтримує м'язовий апарат очі, покращує обмін речовин і здатність до адаптації, корисний для профілактики внутрішньоочних крововиливів.
Для підтримки функції зору нам необхідні багато речовин. Особливо важливі для очей каротиноїди (в т.ч. лютеїн). Лютеїн є головним пігментом жовтої плями, розташованого в центрі сітчастої оболонки очей і відповідального за гостроту зору. Він виконує важливу функцію: не дозволяє клітинам ока старіти і руйнуватися, вибірково поглинає агресивну частину спектру світлових променів (захисна екрануюча функція) і нейтралізує їх згубний вплив (антиоксидантний функція). При тривалому недоліку лютеїну наступає незворотне погіршення зору. Таким чином, приймаючи додатково дієтичні продукти з лютеином, ми підсилюємо власну, закладену від природи функцію захисту зору.
Тканини очі піддаються впливу світла в набагато більшому ступені, ніж інші органи. Проходячи через прозорі тканини без судин з відносно слабким рівні обміну речовин (рогівка, кришталик і склоподібне тіло), світлові промені проникають всередину очі і падають на сітківку, утворюючи значну кількість вільних радикалів. Вільні радикали - це причина таких захворювань очей, як дистрофія сітківки, діабетична ретинопатія, глаукома. Катаракта, запальні процеси різної етіології, бета-каротин як потужний антиоксидант - зменшує ризик розвитку цих захворювань, що доведено клінічними дослідженнями. Низький вміст в крові каротиноїдів є основною причиною розвитку вікової макулярної дистрофії сітківки (причина погіршення зору у літніх людей).
Вітамін А не синтезується в організмі людини, а надходить з їжі, що містить вітамін А або каротиноїди, одним з яких є бета-каротин. З однієї молекули бета-каротину утворюється 2 молекули вітаміну А. вітамін А дозволяє зберегти і відновити хороший зір, необхідний для нормальної роботи сітківки ока. Симптоми дефіциту в організмі вітаміну А: погіршення зору при зниженій освітленості (куряча сліпота), сухість слизової оболонки очей, почервоніння повік, сльозяться очі на холоді. При значному дефіциті вітаміну А можуть розвиватися і інші, набагато більш серйозні захворювання. Особливо великий витрата вітаміну А у людей, які довго працюють на комп'ютері, оскільки їх очі мало не кожну секунду повинні реагувати на контрастні світлові подразники. Наслідок цього - висока потреба у вітаміні А.
Масляний екстракт ядер волоського горіха - багате джерело вітаміну F, тобто комплексу поліненасичених жирних кислот, і інших вітамінів, а також незамінних амінокислот і широкого спектру мінеральних речовин, з яких для роботи сітківки ока особливо важливі цинк і мідь, а для м'язового апарату очей сірка . Цей продукт має здатність зміцнювати м'язову систему і підвищувати ефективність м'язової роботи. Це дуже важливо для підтримки м'язового апарату очей, що зазнає великі навантаження в сучасних умовах. Важливо також позитивний вплив цього екстракту на обмін речовин і здатність організму до адаптації.
Масляний екстракт виноградних кісточок містить вітаміни С і групи В, багатий каротиноїдами і биофлавоноидами, що обумовлює його виражену антиоксидантну дію. Це дуже важливо при зоровій роботі в умовах штучного освітлення і при тривалому спілкуванні з комп'ютером і телевізором, коли відбувається постійне виснаження сітківки ока. Також зміцнює кровоносні судини, що зводить до мінімуму небезпеку внутрішньоочних крововиливів.
Бета-каротин - біологічно активна речовина, що володіє потужний антиоксидантний вплив, і одночасно джерело вітаміну А (його провітамін). Вітамін А виключно важливий для зору, зокрема для роботи сітківки. Встановлено, що після перегляду 2-5 годинний телевізійної передачі організм втрачає (витрачає) до 30% запасеної в печінці вітаміну А, що проявляється зниженням гостроти зору, погіршенням колірного сприйняття, порушенням адаптації до зміни яскравості світла. Бета-каротин дозволяє ефективно відновлювати виник дефіцит і створювати резерв вітаміну А в організмі.
Склад: масляні екстракти ядер волоського горіха, виноградних кісточок, бета-каротин, лютеїн, желатин харчовий.

Показання до застосування:
- короткозорість;
- далекозорість;
- астигматизм;
- глаукома;
- катаракта;
- вікова макулярна дистрофія;
- запальні процеси органів зору.
Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2-3 рази на лінь за 30 хвилин до їди. Курс прийому 1-3 місяці по 2-3 рази на рік.
Упаковка: 84 капсули по 0,5 г в блістері.
Не є лікарським засобом.

Диана 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогло для восстановления зрения

Я банковский сотрудник и много работаю за компьютером, после работы выхожу и если на улице еще светло, то такое ощущение что я крот, который вылез и норы, аж глаза режет. Потом это состояние начало ухудшаться и зрение стало переключаться на близорукость. Я начала принимать капсуд\лы для зрения и через месяц увидела, что зрение улучшилось, глаза не утомляются.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Диана! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: грiн, вiза, грiнвiза, вітаміни, для, очей, ціна, фитоаптека, натуральних, препаратів, вітаміни, для, очей, ціна