Препарат для гостроти зору і профілактики травлення

Препарат для гостроти зору і профілактики травлення

На складі
Рейтинг:

На складі 110
110 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!
Препарат для підтримки гостроти зору, профілактика травних розладів. Це одна з найбільш корисних ягід з цілющими властивостями і терапевтичними можливостями для всього організму. Вона активує обмін речовин, забезпечує капилляроукрепляющее, протизапальну дію, активізує мікроциркуляцію в сітківці ока, підвищує гостроту зору, гнучкість клітинних мембран, покращує живлення і кіслородообеспеченіе тканин. Антоціани, флавоноїди зміцнюють судини, зменшують їх крихкість.
 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з плодів чорниці.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб для профілактики очних захворювань і зниження втоми при зорових навантаженнях, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
 • зниження гостроти зору;
 • короткозорість, далекозорість;
 • підвищені зорові навантаження;
 • похилий вік;
 • діабетична ретинопатія, цукровий діабет;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту (втрата апетиту, коліти, ентероколіти, диспепсія);
 • в комплексній терапії хвороби Паркінсона, Альцгеймера;
 • дисменорея, передменструальний синдром;
 • інфекції сечовивідних шляхів;
 • інтоксикації;
 • анемія.
Спосіб застосування: дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
 • Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
Обсяг 100 мл.
Значення для організму:
 
Пікова популярність ягід чорниці зареєстрована в ХХ столітті. Значною мірою затребуваність була мотивована розвитком комп'ютерної техніки і необхідністю тривалої і напруженої роботи органів зору. В даний час ягоди застосовуються як засіб, антиоксидантної дії сприяє здоров'ю очей.
 • Дослідження природних джерел антоцианидинов показують, що саме чорниця є найбільш сильним регулятором функціонального стану сітківки ока. Вона стабілізує процеси в оптиці очі при міопії, діабетичної ретинопатії, полиневритах, уповільнює розвиток катаракти.
Науково-дослідні дані підтверджують, що чорниця є дієвим засобом профілактики при захворюваннях зорового аналізатора, покращує сутінковий зір, прискорює регенерацію світлочутливого пігменту родопсину, відновлює трофіку сітківки і тканинні механізми її захисту.
 • Доведено ефективність і клінічно обгрунтовано показання при запаленні сітківки ока, при гемералопатіі (курячої сліпоти).
В даний час наукові дослідження, пов'язані з вивченням її ефективності при судинної офтальмологічної патології і судинних ускладненнях цукрового діабету.
 • Антиоксидантні та протизапальні властивості сприяють поліпшенню реологічних властивостей крові, запобігає агрегації і склеювання тромбоцитів на поверхні ендотелію судин.
З давніх-давен застосовується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Флавони ягід захищають слизову шлунка, збільшуючи виділення слизу, позитивно впливають на процеси травлення, діарейнимсиндром. Ягоди показані при диспепсії, харчових токсикоінфекціях, гастроентероколітах. Ефективна при важких формах дистрофії і атрофії кишечника, хронічних порушеннях травлення з втратою апетиту і маси тіла.
 • Чорниця - специфічне протидіабетичний засіб, мобілізує захисні реакції, в тому числі вироблення і вивільнення інсуліну, знижує рівень цукру в крові.
В акушерсько-гінекологічній практиці, ягоди використовуються дуже широко.
 • Надаючи позитивний вплив на ендотелій судин, забезпечує матково-плацентарно-плодовий кровоток. Крім того, корисна при запорах у вагітних, ревматизмі, анемії, цукровому діабеті. У жінок з дисменорея застосування чорниці, до початку менструації і протягом усього циклу, знижує інтенсивність тазових болів, почуття напруги в молочних залозах, усуває нудоту, попереджає набряки ніг.
У педіатрії ягоди чорниці застосовуються для корекції стільця при чутливому кишечнику з вірусним навантаженням.
Дієтологи рекомендують чорницю для зниження зайвої ваги. Поліфеноли перешкоджають поділу і росту жирових клітин (Вашингтон, США).
 • В урології чорниця зарекомендувала себе і свою ефективність при запальних захворюваннях сечовивідних шляхів. Дослідження в інституті науки Вейцманом в Ізраїлі, показали, що застосування пригнічує прикріплення бактерій Escherichia coli до клітин сечового і травного тракту, попереджаючи розвиток інфекції.
При різних інтоксикаціях (алкогольних, наркотичних, медикаментозних) чорниця, як антиоксидант захищає клітини організму від агресії токсичних факторів.
 • Нещодавно виявлене в чорниці з'єднання птеростільбен сприяє захисту організму від раку кишечника, перешкоджає втраті слуху, підвищує спроможність імунітету, має протигрибкову дію.
Канадські вчені встановили, що ягода корисна при нейродегенеративних захворюваннях, в тому числі хвороба Паркінсона і рекомендується для поліпшення стану хворих.
 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Не є лікарським засобом.

 

Камила 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Много времени провожу за компьютером, большая нагрузка на глаза, даже стала плохо видеть. В магазине фито купила Чернику в каплях и решила попить для профилактики. Глаза уже не пекут и не устают.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Камила! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, препарат, для, гостроти, зору, і, профілактики, травлення, вітаміни, для, очей