Вітамінний комплекс для судин

Вітамінний комплекс для судин

На складі
Рейтинг:

На складі 161.0
161.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Вітаміни для судин Капілляропротект - Вітамінний комплекс, що сприяє поліпшенню кровопостачання всіх органів і тканин, але в першу чергу він діє на судини головного мозку, серця і очей.

✅ Вітамінний комплекс має захисну дію на стінки судин з одночасним поліпшенням поглинання органами і тканинами кисню, перешкоджає утворенню тромбів, захищає судини від атеросклерозу, покращує кровопостачання головного мозку, сітківки ока і міокарда, а також покращує мікроциркуляцію. Біологічно активні компоненти комплексу мають судинорозширювальну дію, зменшують ймовірність утворення тромбів, надають антигіпоксичну дію на тканини, мають виражений протинабрякову дію, покращують мозковий кровообіг і постачання мозку киснем.

 • Рекомендовано як загальнозміцнюючий засіб, що сприяє поліпшенню кровопостачання всіх органів і тканин. Благотворно впливає на судини головного мозку, серця, очей, володіє венотонизирующим, капілляропротектівное, протизапальну та протинабрякову дію. Застосовується як профілактичний засіб для зміцнення судин і капілярів, поліпшення мозкового кровообігу; попередження передчасного старіння, а також при атеросклерозі судин головного мозку і міокарда, у відновному періоді після перенесеного інфаркту, інсульту, при зниженні пам'яті.

✅ Властивості:

 • нормалізує проникність капілярів, сприяє підвищенню опірності організму, перешкоджає утворенню тромбів, сприяє більш повного захоплення кисню тканинами;
 • зміцнює судинну стінку, відновлює її еластичність і, таким чином, захищає від розвитку крововиливів в головний мозок і сітківку ока;
 • сприяє подоланню втоми і стресу, стимулює імунну систему, покращує клітинний метаболізм і активує регенеративні процеси;
 • знижує концентрацію холестерину в крові і сприяє виведенню його з організму.

✅ Показання до застосування:

 • для зміцнення судин і капілярів;
 • при гіповітаміноез вітаміну Р;
 • при атеросклерозі судин головного мозку і міокарда;
 • для поліпшення мозкового кровообігу;
 • у відновному періоді після перенесеного інфаркту, інсульту, крововиливи в сітківку ока;
 • при зниженні пам'яті;
 • для попередження передчасного старіння.

✅ Склад: масло чорної смородини, масло шипшини, жир печінки акули, масляний екстракт чорниці, дигідрокверцетин.

✅ Спосіб застосування: дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.

 • Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2-3 рази на рік.

Упаковка: 60 ​​капсул масою 0,5 г.


✅ Дигідрокверцетин - потужний природний капіллярпротектор і антиоксидант.

✅ Жир печінки акули містить в собі не тільки Омега-3 ПНЖК, а також вітаміни А, Е, Д, сквален, скваламін. Сквален - проміжний продукт обміну холестерину. Споживання сквалену сприяє екскреції холестерину через шлунково-кишкового тракту, що призводить до зниження рівня загального холестерину і холестерину ліпопротеїдів низької щільності в крові. Сквален також має яскраво вираженими протизапальною і антиоксидантними ефектами. Він здійснює захоплення кисню і насичує їм тканини, перешкоджаючи тим самим руйнівному впливу вільних радикалів на клітини.

✅ Вживання олійного екстракту чорниці покращує кровопостачання сітківки ока, як наслідок, прискорюється регенерація тканини сітківки, поліпшується зір в умовах сутінків, збільшується поле зору і зменшується втома очей.

✅ Олія чорної смородини є природним джерелом вітамінів К, Е, В, В2, РР і каротину, містить барвники Р-вітамінної активності, вітамін С. Серед мікроелементів - калій, натрій, кальцій, магній, фосфор і залізо. Вітамін РР (нікотинова кислота) відіграє важливу роль у синтезі гемоглобіну і утворення еритроцитів.

✅ Олія шипшини застосовують при залізодефіцитних та інших анеміях. А також при хронічних і гострих інфекціях, нефриті; хворим в передопераційному періоді і після операції, при травмах, хронічних і гострих пневмоніях, при судинних захворюваннях головного мозку, при захворюванні очей, що супроводжуються дрібними крововиливами.

 • Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.
 • Не є лікарським засобом.

Побічні дії і протипоказання:

 • Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.
Ольга 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

у меня были сильные головные боли,начала принимать капилляропротект, боль прошла,подруге посоветовала.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ольга! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: екосвіт, олiя, ойл, вітаміни, для, судин, фитоаптека, натуральних, препаратів, вітаміни, для, судин