Вітаміни групи в в таблетках - Аптека трав

Вітаміни групи в в таблетках - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 56
56 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Вітаміни групи B в таблетках - Натуральні препарати в фітоаптекi недорого. Ягода чорниці вміщує в себе багато речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму: органічні кислоти (лимонну, молочну, щавлеву, хінну, яблучну і янтарну), мікроелементи (в т. Ч. Марганець, селен, хром і цинк), вітаміни (віт. Е, гр.У, С і РР, каротину комплекс), біофлаваноїди (в т.ч. кверцетин, ізокверцетін, рутин), антоціани, дубильні речовини, вуглеводи, амінокислоти (цистеїн, глутамін, гліцин) трітерпеноїди, феноли, поліфеноли, катехіни і ефірні олії. Серед рослин чорниці немає рівних за вмістом марганцю. Сучасна медицина використовує лише одне цілющу властивість чорниці - її позитивний вплив на орган зору. Вживання чорниці сприяє поліпшенню кровопостачання сітківки ока і, як наслідок, прискорення регенерації тканини сітківки, поліпшенню зору в умовах сутінків, збільшення поля зору і зменшення втоми очей. Антоціанозіди (флавоноїди) плодів чорниці благотворно впливають на сітківку, запобігаючи знос цієї надчутливої ​​тканини, і стимулюють вироблення родопсину - світлочутливого пігменту сітківки, підвищуючи його чутливість до змін інтенсивності світла. Під дією антоцианозидів зменшується крихкість капілярів, зміцнюються стінки кровоносних судин, підвищується їх еластичність, покращується гнучкість клітинних мембран, запобігає розвиток запалення і тромбоутворення, активізується обмін речовин на тканинному рівні, поліпшується кровопостачання органу зору, знижується ризик розвитку глаукоми.
Очанка - одна із старовинних лікарських трав, шанована в народній медицині різних країн. У перекладі з англійської мови ця назва означає «ясні очі», з грецької - «радість зберіг зір». До складу очанки входить комплекс активних речовин - флавоноїди, глікозиди, антоціани, кумарини, ірідоіди, вітамін С, каротин, сапоніни, гіркоти, ефірні і жирні олії, мікроелементи: мідь, цинк, бор, марганець, магній, срібло, молібден, залізо, хром, нікель. Широкий спектр мікроелементів на біохімічному рівні впливає на причину запальних і дегенеративних змін сітківки ока і склоподібного тіла. Очанка має протизапальну, протиалергічну, в'язке (щодо слизової оболонки повік і кон'юнктиви) дію, а також знижує внутрішньоочний тиск. Очанка є прекрасним засобом для підвищення гостроти зору.
Комплекс вітамінів вітамінного преміксу (віт. Е, віт В1, В2, В5, В6, В9, В12, С, нікотинамід, Д-біотин) виконує функцію каталізатора багатьох біохімічних процесів в організмі людини, сприяє підвищенню захисних сил організму, зниження агресивного впливу чинників довкілля.
Склад: ягоди і пагони чорниці, очанка, вітамінний премікс.
Показаннями до застосування є:
1) дистрофія і дегенерація сітківки (може застосовуватися в поєднанні з іншими лікувальними препаратами і як самостійний засіб);
2) діабетична ангіопатія (для профілактики захворювань очей), діабетична ретинопатія, ретинопатія різного походження;
3) порушення сутінкового зору і механізмів адаптації зору в темряві;
4) підвищені, в тому числі світлові, навантаження на зоровий апарат (для захисту сітківки від сонячного, комп'ютерного та інших видів випромінювання);
5) зниження гостроти зору, зорова втома, перенапруження очей, астенія очних м'язів, короткозорість, далекозорість;
6) стану після травм і запальних захворювань очей, для прискорення загоєння після операцій на очах;
7) вікові зміни в структурі очі, пов'язані з процесами старіння (деструкція склоподібного тіла, субатрофия райдужки і ін.);
8) заняття віндсерфінгом, гірськими лижами, альпінізмом (великі снігові і водні поверхні практично повністю відображають ультрафіолетові промені).
Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки тричі на день під час прийому їжі, запивати водою. Курс прийому дієтичної добавки ЧОРНИЦЯ-Ф один місяць. Повторити курс через 2-3 місяці.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів.
Форма випуску: таблетки 0.5 м №80.
Не є лікарським засобом.
Виробництво "Фармаком" Україна.

Наташа 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

натуральная черника с очанкой очень хорошо для глаз, еще и витамины группы В добавлены в таблетках

Відповідь адміністратора:

Спасибо Наташа! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: виготовлено, в, українi, вітаміни, групи, в, в, пiгулках, аптека, трав, вітаміни, групи, в, в, пiгулках