Вітаміни та мінерали в таблетках - Аптека трав

Вітаміни та мінерали в таблетках - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Вітаміни та мінерали в таблетках - Натуральна аптека. Мінеральний фітобаланс, додаткове джерело мінералів і вітамінів, що сприяє поліпшенню детоксикації та базової корекції метаболічних процесів при стресових перевантаженнях, частих застудах, зниженні імунітету, ожирінні, наслідки алкоголізму та куріння. Безпечна корекція мінерального обміну, дотація організму повноцінним мінеральним комплексом.
Показання до застосування:
* Гіпоелементози, гіповітаміноз і профілактика цих станів;
* Порушення обмінних процесів;
* Підвищені фізичні та розумові навантаження;
* Стресові перевантаження, емоційна напруженість;
* Зниження опірності організму, часті застуди;
* Реабілітація після важких хвороб, операцій, травм;
* Знижений імунітет;
* Антибіотикотерапія;
* Профілактика ожиріння, гормональних розладів;
* Профілактика ішемічної хвороби серця, атеросклерозу;
* Корекція наслідків шкідливих звичок (куріння, алкоголь, переїдання);
* Активні заняття спортом;
* Нераціональне харчування, убогий раціон.
Склад: коренеплід моркви, корінь селери, бульби топінамбура, плоди гарбуза, корінь петрушки, суцвіття брокколі, томати, плоди коріандру.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Про зв'язок між хворобами і вмістом хімічних елементів люди знали з незапам'ятних часів. Пристрій людського організму таке, що всі його клітини, тканини і органи знаходяться під безперервним впливом цілого комплексу різних за структурою біологічно активних речовин природного походження. Чоловік зайшов в гармонійну, метаболічну взаємозв'язок з активними речовинами рослин без яких неможливо нормальний перебіг життєвих процесів і розвиток організму в цілому. Природні сполуки, вітаміни, макро- і мікроелементи стали для організму необхідними чинниками всіх метаболічних процесів.
На сьогоднішній день увагу наукового світу значно зросла до хімічного складу та фармакологічної активності звичайних для харчового раціону людини овочів, прянощів і фруктів.
З огляду на, що всі хімічні елементи ми отримуємо з їжею, водою і повітрям, то заповнювати запаси цих найважливіших речовин ми зобов'язані щодня.
За даними американських вчених -діетологов раціон сучасної людини забезпечує лише 50% від добової потреби в магнії, постачає організм тільки 50% необхідної міддю, селеном, кальцієм, не вистачає в раціоні калію, цинку, заліза, кремнію, фосфору, хрому, марганцю.
Дослідження останніх років показують, що в арифметичній прогресії підвищується потреба організму в мікроелементах і вітамінах при хронічному стресі, фізичних навантаженнях, незбалансоване харчування. Крім того, при дефіциті мінеральних речовин в організмі виникають специфічні порушення, що призводять до характерних захворювань. Без мінеральних елементів основні речовини з їжі просто не будуть правильно засвоюватися. В результаті, змінений метаболізм і стійкий дисбаланс мікроелементів приведе до зміни активності ферментів, порушення синтезу метаболітів, функціональні зміни, що виражаються прикордонними психоневрологічними, ендокринними розладами, зниженням фертильності, імунодефіцитними станами. Хронічний дисбаланс мікроелементів і вітамінів підвищує ризик виникнення захворювань і пухлин. Вчені відзначають, що з недоліком певних елементів пов'язані і хвороби. За останні сто років інформація про роль елементозов в формуванні хвороб зростає лавиноподібно.
З огляду на все причинні фактори, що впливають на баланс мінералів в організмі, покрити дефіцит можна, збагативши раціон харчовими і лікарськими рослинами. Саме харчові рослини зможуть збалансувати тонке налаштування нашого організму.

Універсальна формула «Мінеральний фітобаланс» містить харчові рослини, концентратори мінералів і вітамінів, повністю забезпечать потреби організму в макро-, мікроелементи та життєво важливих аминах. Саме ці, знайомі всім харчові рослини, є м'якими коректорами фізіологічних і біохімічних процесів нашого організму, надійними детоксикантом - очисниками, помічниками в боротьбі з агресивною екологією, «харчовою хімією», стресами. Маючи потужну сорбційної активністю, рослини здатні очистити організм на клітинному рівні, усунути дефіцит регуляторних біологічно активних речовин, здійснити протікання внутрішньоклітинних процесів, знизити ризик виникнення запалень, пухлин, впливаючи на фундаментальні причини, які лежать в основі більшості хвороб.
«Мінеральний фітобаланс» - це базові принципи профілактики та комплексної фітоподдержкі вразливих органів і систем через напрямки ендоекологічної, адаптогенної та метаболічної корекції, а також дотація організму повноцінним мінеральним комплексом.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:
Морква - концентратор калію, натрію, міді, бору, ванадію, містить в терапевтичних дозах фтор, залізо, натрій, фосфор, цинк, магній, багата вітамінами (B1, B2, B6, PP, C, E, K, B9, B5) , каротином. Коренеплід використовується при гіповітамінозах, елементозах, підвищеної стомлюваності, схильності до простудних захворювань, патологій шлунково-кишкового тракту, при підвищеній ламкості нігтів, порушеннях периферичного кровообігу і мінерального обміну, при зниженні зору, катаракті, остеохондрозі, сечокам'яної і жовчнокам'яної хвороби. Вітаміни та мінерали моркви, як антиоксиданти, захищають організм від окислювального стресу.
Селера - «чоловічий» корінь, який відновлює сили. Містить макро- і мікроелементи: магній, марганець, залізо, йод, мідь, натрій, калій; вітаміни, амінокислоти, холін, які ефективні при уповільненому перетравленні їжі, неврозах, гепатитах, атеросклерозі, ожирінні, цукровому діабеті та інших патологічних станах. Селера є «захисним» харчовим продуктом з м'яким послаблюючу дію; нормалізує мікрофлору кишечника, послаблює явища метеоризму, вплив стресових факторів і прояви алергії, контролює апетит, знижує вагу, підвищує життєвий тонус, потенцію, підтримує м'язову силу.
Топінамбур - інуліносодержащее харчова рослина з унікальним мінеральним і вітамінним складом. Містить кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, стронцій, хлор, залізо, цинк, йод, мідь, марганець, фтор, кобальт, бор, алюміній. Бульби акумулюють кремній, а за вмістом заліза, кремнію та цинку топінамбур перевершує моркву і буряк. Топінамбур нормалізує вуглеводний і білковий обмін, травні функції шлунка і кишечника, попереджає серцево-судинні захворювання, протистоїть інсультів, інфарктів, дисбактеріозу, забезпечує процеси синтезу білка і енергетичного обміну. Крім того, є природним радіопротектором, коректором сольового обміну при подагрі, сечокам'яній хворобі, жовчнокам'яній хворобі.
Гарбуз - японські дієтологи ставлять гарбуз на перше місце в таблиці корисності продуктів харчування. Це аптека в мініатюрі. Містить полімінеральних комплекс в терапевтичних дозах: кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, залізо, цинк, мідь, йод, марганець, фтор.

Плоди гарбуза - харчове нетоксичний проносне з ефектом природного ентеросорбції; виконує роль активного детоксиканта, покращує перистальтику кишечника, секреторні функції шлунково-кишкового тракту, жовчовиділення. Використовується як сечогінний засіб при набряках, в тому числі у хворих нефрозо-нефритом. Гарбуз показана при кардіологічних набряках ніг, як седатіков при кардіоневрозах, як коректор сольового обміну при подагрі і сечокам'яної хвороби. Останнім часом гарбуз і її насіння стають надзвичайно популярними при ДГПЗ (аденомі), хронічному простатиті. Лікувальні властивості гарбуза затребувані при ожирінні, цукровому діабеті, гастритах з підвищеною кислотністю. Гарбуз бере участь в процесах засвоєння вітамінів, мінералів особливо заліза. Призначають препарати гарбуза при захворюваннях щитовидної залози, зниженні імунітету. Біологічно активні речовини гарбуза активізують імунні реакції, нормалізують роботу м'язової тканини. Рідкісний елемент - кобальт прискорює ріст кісткової тканини, синтез ферментів і обмін цукрів.
Петрушка - поєднання мінерального, вітамінного складу, біологічно активних речовин визначає лікувальні властивості рослини. Концентрує мідь, цинк, стронцій, особливо багато в петрушці калію, кальцію, міді.
У рослини виражені діуретичні властивості, що визначає спектр призначень при захворюваннях, що супроводжуються зменшенням діурезу, патологіях сечовивідної системи, жовчного міхура, при набряках серцевого і ниркового походження. Стимулює функцію кори надниркових залоз, шлункову секрецію, жовчовиділення, ефективна при астенічних захворюваннях, в акушерській та гінекологічній практиці, при ожирінні.
Брокколі - лікувальні властивості багатогранні. Калій - виводить з організму зайву воду і солі; кальцій і фосфор нормалізують стан кісткової і мозкової тканин; мідь, кобальт і залізо покращують процеси кровотворення, пружність і міцність шкіри, попереджають целюліт; йод коригує функцію щитовидної залози. Брокколі попереджає порушення гормонального балансу, знижує ризик виникнення пухлин, перешкоджає розвитку папіломавірусної інфекції.
Томати - це перспективний продукт з лікувальним ефектом, особливо стали популярними в XXI столітті, містять велику кількість мінеральних солей: залізо, калій, натрій, кальцій, магній, сірка, йод. Особливо багато заліза і калію. Це визначає спектр показань при захворюваннях серцево-судинної системи, в тому числі гіпертонічна хвороба, атеросклероз, недокрів'я. Беруть участь в регуляції обмінних процесів, активізують травлення, пригнічують в кишечнику патогенну мікрофлору, знижують ризик пухлинних захворювань. (Є джерелом лікопіну і вітаміну В17 (лаетріл)).
Коріандр - містить в терапевтичних дозах калій, кальцій, фосфор, магній, велика кількість міді, а також селен, залізо, цинк, марганець, йод. Збалансований склад біологічно активних речовин стимулює обмінні процеси, нормалізує функції травної системи. Усуває кольки і метеоризм, прискорює виведення шлаків. Наявність в плодах ефірних масел, сприяє поліпшенню настрою, допомагає впоратися з сезонною депресією, особливо в осінньо-зимовий період, підвищує загальний тонус організму, розумові здібності.
Не є лікарським засобом.

Галина 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Работают

Чувствовала себя уставшей,все время хотелось спать, и фитотерапевт мне назначила витамины и минералы в таблетках, я пропила курс и почувствовала прилив сил,энергии.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Галина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, вітаміни, та, мінерали, в, пiгулках, аптека, трав, вітаміни, і, мінерали, в, пiгулках