Вітаміни купити - Інтернет магазин Фіто
  • -15%
  • Вітаміни купити - Інтернет магазин Фіто

Вітаміни купити - Інтернет магазин Фіто

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 136.9
161.0 грн.
136.9 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Вітаміни купити - Фітофорте Вітамін С натуральний - фітоаптека. Допомагає зберегти в здоровому стані кровоносні судини, ясна, зуби. Сприяє нормальному всмоктуванню заліза в травному тракті, чому служить додатковим чинником у профілактиці та лікуванні недокрів'я, особливо залізодефіцитної анемії. Послаблює в організмі вірус герпесу і зменшує його прояви. Сприяє утворенню колагену в сполучній тканині; цим пояснюється швидке загоєння ран і опіків, і це лежить в основі збереження здоров'я і молодості шкіри. Підвищує всмоктуваність кальцію, що сприяє швидкому зрощенню поламаних кісток і підтримує загальне здоров'я опорно-рухового апарату. Сприяє утворенню гемоглобіну і виробленні в кістковому мозку червоних кров'яних тілець (еритроцитів). Перешкоджає утворенню в організмі вільних радикалів і деяких азотовмісних речовин, які вважаються канцерогенами.
Доведено здатність вітаміну С зменшувати кількість холестерину в крові, що служить попередження серцево-судинних захворювань, в тому числі тромбозів будь-якої локалізації, а також зменшенню проявів артритів, шкірних виразок і алергічних реакцій. Вітамін С здатний до деякої міри зменшувати інтоксикацію організму, викликану надмірним вживанням алкоголю і нікотину.
Науково доведено захисна роль вітаміну С для кришталика ока при впливі ультрафіолетових і інфрачервоних променів, сповільнює процеси старіння на рівні клітин.
Рекомендується використовувати в раціоні як додаткове джерело вітамінів, мінералів, флавоноїдів для:
- уповільнення процесів старіння і загального зміцнення організму;
- підвищення стійкості організму до інфекцій;
- поліпшення стану судин і капілярів;
- захисту організму від дії вільних радикалів;
- профілактики ендокринних порушень, розладів нервової системи, онкологічних захворювань.
Склад: екстракти ацероли (вишні барбадоської) 300 мг, плодів шипшини 100 мг, чорної смородини 100 мг, желатин харчовий. Виготовлений з рослинної сировини, в якому вітамін С надійно пов'язаний з біофпавоноідамі, і саме їх комплексна дія обумовлює оздоровчий і лікувальний ефект.
Спосіб застосування: по 1 капсулі 2-3 рази на день разом з їжею. Курс прийому 3-4 тижні можливе повторення курсу кілька разів на рік.
Упаковка: 60 ​​кап.

Зинаида Андреевна 2018-06-05 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Для сосудов очень хорошее средство, обязательно буду брать еще.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Зинаида Андреевна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: грiн, вiза, грiнвiза, вітаміни, купити, інтернет, магазин, фіто, вітаміни, купити