Вітаміни в капсулах - Інтернет магазин Фіто

Вітаміни в капсулах - Інтернет магазин Фіто

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 110.0
110.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Вітаміни в капсулах для очей "Фокус біоактив" - Фіто магазин. Комплекс вітамінів, мікроелементів і рослинних каротиноїдів, який компенсує дефіцит вітамінів і мінеральних речовин при підвищених зорових навантаженнях, покращує зір в умовах слабкої освітленості. Препарат сприяє нормалізації зору і зниження ризику розвитку катаракти, дегенерації сітківки.
Рекомендовано як загальнозміцнюючий засіб для профілактики захворювань очей, поліпшення денного і сутінкового зору, а також як додаткове джерело вітамінів Е, А, бета-каротину, С, Р і мікроелемента селену. Сприяє запобіганню очі від втоми, роздратування і ослаблення зору, покращує адаптацію зору в темряві, зміцнює капіляри очей.
властивості:
* Знижує ризик виникнення зворотних змін і захворювань очей;
* Служить природним унікальною захистом органів зору від руйнувань, викликаних впливом навколишнього середовища;
* Прискорює процес омолодження і відтворення клітин і дрібних судин органів зору. Бере участь в тканинному диханні та інших процесах метаболізму очей;
* Покращує колірне сприйняття, омолоджує клітини і тканини органів зору;
* Захищає внутрішньоклітинні структури тканин ока від руйнуючої дії кисневих радикалів;
* Покращує мікроциркуляцію;
* Знімає запальні та інфекційні процеси.
Показання до застосування:
* При короткозорості, в тому числі у школярів;
* При симптомі «втоми очей», великих зорових навантаженнях і роботі за комп'ютером;
* При порушеннях сутінкового зору;
* При вроджених дистрофії сітківки;
* Для уповільнення вікових змін в структурах ока (катаракта), пов'язаних зі старінням;
* Для прискорення загоєння після операцій на очах.
Склад: олія лляне, масляний екстракт чорниці, вітамін Е, бета-каротин, лютеїн, селен.
Спосіб застосування: дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2-3 рази на рік.
Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Не є лікарським засобом.
Побічні дії і протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.
Упаковка: 60 ​​капсул масою 0,5 г.
Лляна олія - ​​джерело поліненасичених жирних кислот, з яких найбільше значення в даному контексті має комплекс Омега-3, що володіє здатністю протидіяти склерозированию судин. Високий вміст активних полісахаридів зумовлює протівоокіслітельним, антивірусний, антибактеріальний і протипухлинний ефект, підвищує здатність протистояти негативним впливам зовнішнього середовища.
Масляний екстракт чорниці сприяє оновленню клітин сітківки ока і поліпшує кровообіг.
Селен, що входить до складу біологічно активної добавки «Фокус біоактив», бере участь в побудові антиоксидантних ферментів, тим самим захищаючи органи зору від шкідливого впливу навколишнього середовища і гальмуючи вікові процеси погіршення зору. Підсилює процес саморегуляції, контролює життєвий цикл клітин, надає хороший лікувальний і профілактичний ефект при захворюваннях органів зору. Стимулюють вироблення білка, необхідного для кровопостачання сітківки ока. Перешкоджає запальним і інфекційних процесів очей.
Вітамін Е, потрапляючи в організм не піддається ніяким змінам, виконуючи функцію нейтралізації шкідливих і отруйних речовин в організмі. Покращує циркуляцію крові, зміцнює стінки капілярів, необхідний для регенерації тканин органів зору, сприяє попередженню катаракт. Вітамін Е захищає біологічні мембрани, присутні в органах зору.
Бета-каротин забезпечує організм вітаміном А, що необхідно для підтримки здоров'я органів зору, репродуктивної системи, шкіри. Вітамін А необхідний клітинам для нормального розподілу. Вітамін А, сприяючи зміцненню клітинних мембран, допомагає запобігати проникненню в клітину хвороботворних мікроорганізмів. Бета-каротин необхідний для нормального виконання своїх функцій клітинами всіх тканин, що вистилають органи зору, таких як, слизові оболонки, стінки кров'яних судин і рогівка.
Лютеїн допомагає зберегти цілісність капілярів, поліпшити кровопостачання органів зору, нормалізувати процес метаболізму, зменшити кількість що надходять вільних радикалів. Перешкоджає розвитку дистрофії зорового нерва, катаракти, вікової макулодистрофії, ускладненої міопії і багатьох інших захворюваннях органів зору.

Раиса 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Почти целый день работаю в очках, глаза очень устают. Для профилактики и для улучшения зрения я принимаю масляные капсулы Фокус.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Раиса! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: екосвіт, олiя, ойл, вітаміни, в, капсулах, інтернет, магазин, фіто, вітаміни, в, капсулах