Вітаміни в таблетках - Аптека трав

Вітаміни в таблетках - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 58.0
58.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Вітаміни в таблетках купити. Натуральні препарати - аптека Фіто. Зелені волоські горіхи багаті на вітаміни (С, B1, B2, PP, каротиноїди), хінони (югландін, юглон); яблучну і лимонну органічні кислоти, дубильні речовини і мінерали (J, Zn, Co, K, Mn, Fe). Незрілий плід є рекордсменом за наявністю вітаміну С, у вісім разів перевершує смородину і в 50 разів все цитрусові. Як джерело цього життєво необхідного вітаміну, зелений волоський горіх активно бере участь в окисно-відновних процесах, здатний підтримати синтез стероїдних гормонів, білка колагену, забезпечити еластичність капілярів і міцність судинної стінки, зміцнити ослаблений імунітет.
Активні з'єднання горіха в сукупності обумовлюють його лікувальні властивості: бактерицидні, загальнозміцнюючі, протиглистні, протисклеротичні, цукрознижувальні, в'яжучі, кровоспинні, а також проявляють виражену протизапальну, ранозагоювальну, епітелізірующее, антиоксидантну, венотонічну і протипухлинну дію.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб, додаткове джерело вітаміну С, йоду і юглон для профілактики захворювань на фоні зниженого імунітету, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- гіповітаміноз, в тому числі дефіцит вітаміну С;
- елементози, в тому числі дефіцит йоду;
- підвищена стомлюваність, анемія, низький гемоглобін;
- запальні захворювання різної етіології, в тому числі бактеріальної;
- бактеріальні інфекції, в тому числі стафілококові, стрептококові;
- грибкові інфекції, в тому числі Candida;
- дисфункції щитовидної залози, в тому числі гіпо, - і гіперфункція;
- анемія в комплексній терапії;
- гормонозалежні пухлини (мастопатія, фіброаденома молочних залоз); ендометріоз;
- жіноче і чоловіче безпліддя;
- атеросклероз, гіперхолестеринемія;
- варикозне розширення вен; симптоми хронічної венозної недостатності;
- гострі респіраторні інфекції та їх ускладнення (в комплексній терапії);
- цукровий діабет II типу; ожиріння; метаболічний синдром;
- глистяні, паразитарні інвазії;
- пухлинні захворювання (в комплексній терапії);
- діатез, нейродерміт, псоріаз, грибкові ураження шкіри, екзема, піодермія, як засіб підвищує імунітет.
Склад: плоди зеленого волоського горіха.
Спосіб застосування та дози.
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Форма випуску: таблетки 90 шт.
Значення для організму.
Літературні джерела вказують на здатності водорозчинних хінонову з'єднань стримувати зростання новоутворень, протистояти пухлинних процесів.

Багатий хімічний склад зелених плодів бере участь в процесах зміцнення імунітету, опірності організму до радіації, нормалізує гормональний фон, секрецію жовчі, покращує обмінні процеси в тканинах. В діапазоні вивчених властивостей зеленого волоського горіха проглядається чітка тенденція до активізації всіх ланок імунної системи, особливо у випадках імунодефіцитних станів. Він затребуваний організмом курців, людей з низькою стресостійкість.
Незрілі плоди багаті на фітонциди, хінони (в складі яких юглон, альфа-юглон, β - гідроюглон), які визначають бактерицидні властивості відносно золотистого стафілокока, дизентерійної палички, гемолітичного стрептокока і інших, особливо чутливих до юглон грибів Candida. До того ж, у юглон широкий спектр антипаразитарной і противоглистной активності.
Зелений волоський горіх, за рахунок юглон достовірно пригнічує всі форми і стадії розвитку паразитів і глистів (яєць, личинок, дорослих особин і цист), нормалізує імунологічні показники і біосинтез кишечника. Крім того, листя і плоди зеленого горіха, як надійні імунокоректори, беруть участь у формуванні протипаразитарного імунітету.
Дубильні речовини, яких багато в зелених плодах, сприяють зменшенню вогнищ запалення, активують антиоксидантний захист. За рахунок дубильних речовин і юглон, нормалізується функція кишечника, знижується кількість патогенної флори при схоронності сапрофитной кишкової палички.
Зелений горіх розцінюється як потенційне протизапальний засіб, яке можна рекомендувати в комплексній терапії запальних захворювань різної етіології (бронхітах, холециститах, циститах і інших), а також при будь-яких соматичних захворюваннях запального генезу.
Плоди молочної стиглості добре зарекомендували себе в програмах профілактики і лікування атеросклерозу, серцево-судинних порушень. Вони сприятливо впливають на процеси стабілізації клітинних мембран, беруть участь в зниженні проникності судинних стінок, відновленні еластичності капілярів.
Великий інтерес з боку медичних світил був виявлений до результатів досліджень впливу плодів молочної стиглості на клінічну симптоматику і якість життя пацієнтів з функціональними і органічними венозними порушеннями. Курсове використання зеленого горіха сприяло усуненню негативних симптомів хронічної венозної недостатності, зменшення запалення і набряку тканин, ослаблення больового синдрому, а по клінічній динаміці не поступалося ефективності «венорутон».
Заслуговує на увагу дані клінічних досліджень і апробацій зеленого волоського горіха в німецьких клініках, які показали, зниження рівня глікемії натщесерце, нормалізацію рівня холестерину і ЛПНЩ, а також сприятливий вплив на метаболізм, зменшення ступеня ризику атеросклерозу, зниження захворюваності вірусними і бактеріальними інфекціями. У хворих з метаболічним синдромом і гемодинамічнимипорушеннями, при наявності ожиріння, порушень толерантності до глюкози, дислипопротеинемии і артеріальної гіпертензії, горіх молочної стиглості достовірно знижував ризик серцево-судинних захворювань. До того ж, була відзначена нормалізація і стабілізація показників артеріального тиску, зменшення індексу маси тіла, рівня загального холестерину на тлі підвищення ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ).
Перспективним є напрямок використання зеленого горіха, як багатого джерела йоду і вітаміну С, в ендокринології. До основних лікувальних ефектів зелених плодів відносяться загальнозміцнюючий їх дію, можливість підвищувати опірність організму, здатність нормалізувати гормональний фон, знизити ризик порушень функції щитовидної залози.
При гострих респіраторних інфекціях медицина Німеччини реалізувала терапевтичні можливості листя волоського горіха в рослинному препараті «Імупрет», як засобу підвищує імунітет і опірність організму.
У спортивній практиці зелений волоський горіх рекомендується як препарат, що прискорює процеси відновлення, особливо після виснажуючих фізичних навантажень, для спортсменів циклічних видів спорту.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Дієтична добавка. Чи не є лікарським препаратом.

Виола 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Эффективно при кандидозе

Таблетки отлично работают при постоянной молочнице, они убивают кандид, результат я увидела уже через неделю.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виола! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, вітаміни, в, пiгулках, аптека, трав, вітаміни, в, пiгулках