Вітаміни з селеном - Трав'яна аптека Фіто

Вітаміни з селеном - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 60
60 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Купити вітаміни з селеном недорого в Інтернет-магазині Фіто. Вітамінно-мінеральний комплекс з селеном може бути рекомендована як додаткове джерело комплексу вітамінів і селену, сприяє підвищенню імунітету і працездатності організму, має антиоксидантні властивості при захворюваннях серцево-судинної системи (ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, атеросклерозі, після перенесеного інфаркту міокарда); при захворюваннях суглобів, травмах, переломах кісток; при порушеннях функціонування травного тракту, для поліпшення функції печінки; при алергічних захворюваннях; при станах хронічної втоми, перевтомі; для зниження шкідливого впливу тютюнового диму, з метою підвищення імунітету і як антиоксидантного засобу.
Склад: дріжджі пивні-144,95 мг, вітамінний премікс (вітамін Е-ацетат, тіаміну мононітрат, рибофлавін, піридоксину гідрохлорид, аскорбінова кислота, кальцію D-пантотенат, нікотинамід, фолієва кислота) -0,05 мг, оксид селену-0, 00275 мг, допоміжні речовини.
Селен - це мікроелемент, що є одним їх найважливіших елементів для людського організму, більша частина якого сконцентрована в печінці, нирках, селезінці, серці, яєчках і насіннєвих канатиках у чоловіків. Селен бере участь у багатьох життєво-важливих процесах, що протікають в організмі: у регуляції обміну речовин, в обміні жирів, білків і вуглеводів, в окисно-відновних процесах, взаємодіє з вітамінами, ферментами.
Ця речовина в організмі проявляє потужні антиоксидантні властивості, захищаючи клітинні мембрани і попереджаючи утворення вільних радикалів, тим самим знижуючи ризик виникнення онкологічних захворювань.
Недолік селену призводить до зниження імунітету, уповільнення зростання, хвороб шкіри, волосся, нігтів, розвитку серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, алергічних захворювань, порушення функціонування статевої сфери, передчасного старіння організму. Також селен сприяє утворенню гормону щитовидної залози трийодтироніну, виведенню важких металів з організму.
Дріжджі півние- продукт з високим вмістом необхідних для організму речовин Наявність в пивних дріжджах високої кількості вітамінів групи В, легкозасвоюваного білка, незамінних для людського організму амінокислот, мікро- і макроелементів роблять їх джерелом збалансованого поживного комплексу.
Комплекс вітамінів вітамінного преміксу виконує функцію каталізатора багатьох біохімічних процесів в організмі людини, сприяє підвищенню захисних сил організму, зниження агресивного впливу чинників навколишнього середовища.
Рекомендовано вживати: дорослим по 1-2 таблетки тричі на день під час їжі. Курс прийому до 1 місяця. Надалі термін застосування і можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітність, жінки в період лактації, діти до 12 років.
Форма випуску: таблетки 250 мг № 80.
Не є лікарським засобом.
Виробництво "Фармаком" Україна.

Илона 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Справилась с синдромом хронической усталости

Я очень сильно устаю на работе, для домашних дел уже сил не остается, решила попробовать витамины, начала с селена и за 2 недели у меня как в голове посветлело, чувствую себя энергично, есть прилив сил.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Илона! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: виготовлено, в, українi, вітаміни, з, селеном, трав'яна, аптека, фіто, вітаміни, з, селеном