Натуральні плоди Прутняк звичайний

Натуральні плоди Прутняк звичайний

На складі
Рейтинг:

На складі 75
75 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

"Авраама дерево" - так величали прутняк в античні часи. Його повсюдно застосовували в якості лікарської рослинної кошти контролюючого і регулюючого жіночу репродуктивну систему.

 • Склад: плоди верболозу звичайного (Вітекс священного).

Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб нормалізації гормонального фону, профілактики порушень, пов'язаних з його дисбалансом, а також до раціону харчування наступних станах та захворюваннях:

 • мастодиния, що супроводжує масталгія;
 • порушення менструального циклу (аменорея, дисменорея);
 • безпліддя, обумовлене недостатністю жовтого тіла;
 • передменструальний синдром (ПМС) (психологічна лабільність, головний біль, мігрень, запор);
 • предменструальное напруга (нервозність, тривога, безсоння, зміни настрою);
 • для зниження лактації (гіперлактенемія);
 • кровотечі, в слідстві ПМС, мастодинії, нерегулярних менструацій;
 • дифузні форми фіброзно-кістозної мастопатії;
 • ендометріоз в комплексній терапії;
 • абдомінальне ожиріння;
 • пубертатний період.

Рекомендації щодо застосування та виготовлення відварів, напарів, настоянок:
кращий варіант заварювання фіточаю: скляна, фарфоровий, фаянсовий, емальований посуд, термос;
дозування:

 1. для отримання порошку (для прийому всередину) - подрібнити в кавомолці в порошок. Рекомендована доза 0,2-0,6г (1/4 - 1/3 чайної ложки) на прийом.
 2. для отримання настою, відвару: 1 чайна ложка цільного або подрібненої сировини залити 1 склянкою окропу, настояти в теплі 15-20 хвилин, процідити, віджати;
 • прийом: пити по 50 мл - 3-4 рази на день;

       3. для отримання настойки: 25г плодів залити 500 мл 60 - 70˚ алкоголю, настояти 21 день, збовтуючи, в темному місці, процідити;

 • прийом: пити по 10 крапель на 30 мл води - 2-3 рази на день, за 30-40 хв до їди.

Вітекс священний - це одне з найбільш вивчених рослин, ефективність якого доведена численними дослідженнями. У його складі рослинні гормони: прогестерон, 17-альфа-гідроксіпрогестерон, андростероідлон, які достовірно регулюють менструальний цикл, застосовуються для усунення менопаузальних розладів, комплексної терапії аменореї, дисменореї, мастопатії.

 • Механізм дії прутняка спрямований на зниження секреції пролактину аденогипофизом (чітка вплив на гипофизарную систему), шляхом впливу на рецептори гіпоталамуса, що призводить до регресу патологічних процесів в молочних залозах і купіруванню циклічних болів. Крім того, нормалізація продукції гонадотропних гормонів гіпофізом, сприяє усуненню недостатності жовтого тіла і, пов'язаних з цим, порушень менструального циклу і безпліддя. Стійкий терапевтичний ефект визначається через 4 - 6 тижнів прийому.

Наукові дані досліджень підтверджують, що прутняк підсилює прогестеронових фазу циклу, збільшує вироблення гормону, регулює утворення жовтого тіла, що визначає спектр його призначень при мізерних менструаціях і інших порушеннях менструального циклу.
Плоди рекомендується застосовувати при недостатності лютеїнової фази, гіперпролактинемії, передменструальний синдром, анувуляторном менструального циклу. Вони використовуються для лікування аменореї і дисменореї.

 • Містить активні речовини - бициклические дітерпени сприяють відновленню гормонального рівноваги. Допамінергічного дію цих речовин призводить до зниження продукції пролактину і усунення гіперпролактинемії.

Крім того, ліквідація гіперпролактинемії сприяє корекції співвідношення гонадотропних гормонів, відновленню естроген-прогестеронових рівноваги і нормалізації другої фази менструального циклу. Плоди Вітекс відносяться до гормональних регуляторів. При мізерної менструації, аменореї, що виникла в результаті гормональної проблеми, плоди допоможуть поліпшити стан, надаючи позитивну дію на функцію яєчників, регулюючи синтез гормонів. Результати досліджень демонструють високу ефективність відновлення та стабілізації менструального циклу, якщо приймати препарати Вітекс протягом трьох і більше місяців.

 • Вітекс забезпечує оптимальний терапевтичний ефект, надаючи інгібуючу дію на секрецію пролактину (при курсовому прийомі в 3 місяці, без перерви на час менструації), знижує ризик розвитку гормонозалежних пухлин, пов'язаних з пролактінеміей. Сучасні фітотерапевти призначають плоди Вітекс в комплексному лікуванні фіброзно-кістозних захворювань жіночих статевих органів, ендометріозу, ПМС, в якості альтернативи замісної гормональної терапії.

Висока концентрація пролактину порушує секрецію гонадотропінів, впливаючи тим самим на дозрівання фолікулів і овуляцію, призводить до розвитку дисбалансу між рівнем естрадіолу і прогестерону. Дисбаланс між статевими гормонами викликає не тільки порушення менструального циклу, але і мастодинію. Порушуючи естроген - прогестеронові рівновагу в бік гіперестрогенії, високий рівень пролактину надає власне пряму стимулюючу дію на проліферативні процеси в молочних залозах, підсилюючи утворення сполучної тканини і викликаючи розширення молочних проток. Саме Вітекс священний здатний нормалізувати рівень пролактину, усунути регресію зазначених змін і послабити больові відчуття в молочних залозах. Прутняк відноситься до негормональним препаратів, але, з доведеною ефективністю, призводить до зворотного розвитку патологічних процесів в молочних залозах, що дає підставу для призначення його при мастопатії.

 • У пубертатний період, становлення репродуктивної функції, препарат Вітекс надає регулюючий вплив на активність системи гіпоталамус-гіпофіз-яєчники, процес і терміни овуляції, зміни в молочних залозах, товщину ендометрія, секрецію гормонів овариального циклу, нормалізує тим самим соматовегетативних порушення, підвищуючи адаптаційні можливості організму . У дівчаток - підлітків Вітекс знижує вміст рівня пролактину в крові. При низькому рівні гормонів: лютеїнізуючого гормону (ЛГ) і фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) прутняк сприяє нормалізації абсолютних значень ЛГ і ФСГ і їх співвідношення. Крім того, усуває порушення менструального циклу - олігоменорею, аменорею, дісменорею.

Ефективний засіб для корекції дисгормональних станів, як природних, так і медикаментозно-опосередкованих. Його допамінергічні ефекти сприяють нормалізації секреції пролактину, відновлення овуляторного менструального циклу, готують жіночий організм до зачаття.

 • Прутняк добре зарекомендував себе в сфері клімактеричних розладів, передменструального синдрому. Клінічний досвід показав, що він достовірно знижує неприємну симптоматику ПМС (тривогу, безсоння, нервозність, зміни настрою), лікує клімактеричний масталгію.

Підвищена увага до плодів цієї рослини з боку медицини проявляється через переконливих результатів по нормалізації гормонального профілю та можливості впливу на зменшення жирових відкладень, за рахунок зниження вмісту лептину в сироватці крові, порівнянне впливу естрадіолу.

 • Крім того, при патологічному клімаксі Вітекс підсилює ефективність захисту від остеопорозу і проявляє виражену дію на абдомінальне ожиріння. Результати досліджень вказують на зменшення вмісту лептину сироватки-гормону, що виробляється жировими клітинами. Достовірно доведено прояв естрогенного дії з селективним спорідненістю до естрогенових рецепторів, за рахунок якого прутняк бере участь в регуляції утворення жирової тканини і має прямі показання до його застосування при ожирінні.

Упаковка: 50 гр.

Светлана 2018-07-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Нормализует цикл

С помощью витекса я нормализовала месячные, принимала пол года.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Светлана! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральні, плоди, прутняк, звичайний, вiтекс, купити