Лікарська рослина Вітекс в пiгулках

Лікарська рослина Вітекс в пiгулках

На складі
Рейтинг:

На складі 120.0
120.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Вітекс священний - Ефективний засіб для корекції дисгормональних станів, як природних, так і медикаментозно-опосередкованих. Він сприяє нормалізації секреції пролактину, відновлення овуляторного менструального циклу, готують жіночий організм до зачаття. Прутняк добре зарекомендував себе в сфері клімактеричних розладів, передменструального синдрому. Клінічний досвід показав, що він достовірно знижує неприємну симптоматику ПМС (тривогу, безсоння, нервозність, зміни настрою), лікує клімактеричний масталгію.


Підвищена увага до плодів цієї рослини з боку медицини проявляється через його переконливих результатів по нормалізації гормонального профілю та можливості впливу на зменшення жирових відкладень, за рахунок зниження вмісту лептину в сироватці крові, порівнянне впливу естрадіолу.


Крім того, при патологічному клімаксі Вітекс підсилює ефективність захисту від остеопорозу і проявляє виражену дію на абдомінальне ожиріння. Результати досліджень вказують на зменшення вмісту лептину сироватки-гормону, що виробляється жировими клітинами. Достовірно доведено, прояв естрогенного дії з селективним спорідненістю до естрогенових рецепторів, за рахунок якого прутняк бере участь в регуляції утворення жирової тканини і має прямі показання до його застосування при ожирінні.


Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб нормалізації гормонального фону, профілактики порушень, пов'язаних з його дисбалансом, а також до раціону харчування наступних станах та захворюваннях:

 • мастодиния, що супроводжує масталгія;
 • порушення менструального циклу (аменорея, дисменорея);
 • безпліддя, обумовлене недостатністю жовтого тіла;
 • передменструальний синдром (ПМС) (психологічна лабільність, головний біль, мігрень, запор);
 • предменструальное напруга (нервозність, тривога, безсоння, зміни настрою);
 • для зниження лактації (гіперлактенемія);
 • кровотечі, в слідстві ПМС, мастодинії, нерегулярних менструацій;
 • дифузні форми фіброзно-кістозної мастопатії;
 • ендометріоз в комплексній терапії;
 • абдомінальне ожиріння;
 • пубертатний період.

Склад: плоди верболозу звичайного (Вітекс священного).

Спосіб застосування та дози.

 • По 2 пiгулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
 • При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

 • Не є лікарським препаратом.

Форма випуску: 90 пiгулок.


Значення для організму.

Авраама дерево - так величали прутняк в античні часи. Його повсюдно застосовували в якості лікарської рослинної кошти контролюючого і регулюючого жіночу репродуктивну систему.

 • Вітекс священний - це одне з найбільш вивчених рослин, ефективність якого доведена численними дослідженнями. У його складі рослинні гормони: прогестерон, 17-альфа-гідроксіпрогестерон, андростероідлон, які достовірно регулюють менструальний цикл, застосовуються для усунення менопаузальних розладів, комплексної терапії аменореї, дисменореї, мастопатії.

Механізм дії прутняка спрямований на зниження секреції пролактину аденогипофизом (чітка вплив на гипофизарную систему), шляхом впливу на рецептори гіпоталамуса, що призводить до регресу патологічних процесів в молочних залозах і купіруванню циклічних болів. Крім того, нормалізація продукції гонадотропних гормонів гіпофізом, сприяє усуненню недостатності жовтого тіла і, пов'язаних з цим, порушень менструального циклу і безпліддя. Стійкий терапевтичний ефект визначається через 4 - 6 тижнів прийому.

 • Наукові дані досліджень підтверджують, що прутняк підсилює прогестеронових фазу циклу, збільшує вироблення гормону, регулює утворення жовтого тіла, що визначає спектр його призначень при мізерних менструаціях і інших порушеннях менструального циклу.

Плоди рекомендується застосовувати при недостатності лютеїнової фази, гіперпролактинемії, передменструальний синдром, анувуляторном менструального циклу. Вони використовуються для лікування аменореї і дисменореї.

 • Вітекс містить активні речовини - бициклические дітерпени сприяють відновленню гормонального рівноваги. Допамінергічного дію цих речовин призводить до зниження продукції пролактину і усунення гіперпролактинемії.

Крім того, ліквідація гіперпролактинемії сприяє корекції співвідношення гонадотропних гормонів, відновленню естроген-прогестеронових рівноваги і нормалізації другої фази менструального циклу. Плоди Вітекс відносяться до гормональних регуляторів. При мізерної менструації, аменореї, що виникла в результаті гормональної проблеми, плоди допоможуть поліпшити стан, надаючи позитивну дію на функцію яєчників, регулюючи синтез гормонів. Результати досліджень демонструють високу ефективність відновлення та стабілізації менструального циклу, якщо приймати препарати Вітекс протягом трьох і більше місяців.

 • Вітекс забезпечує оптимальний терапевтичний ефект, надаючи інгібуючу дію на секрецію пролактину (при курсовому прийомі в 3 місяці, без перерви на час менструації), знижує ризик розвитку гормонозалежних пухлин, пов'язаних з пролактінеміей. Сучасні фітотерапевти призначають плоди Вітекс в комплексному лікуванні фіброзно-кістозних захворювань жіночих статевих органів, ендометріозу, ПМС, в якості альтернативи замісної гормональної терапії.

Висока концентрація пролактину порушує секрецію гонадотропінів, впливаючи тим самим на дозрівання фолікулів і овуляцію, призводить до розвитку дисбалансу між рівнем естрадіолу і прогестерону. Дисбаланс між статевими гормонами викликає не тільки порушення менструального циклу, але і мастодинію. Порушуючи естроген - прогестеронові рівновагу в бік гіперестрогенії, високий рівень пролактину надає власне пряму стимулюючу дію на проліферативні процеси в молочних залозах, підсилюючи утворення сполучної тканини і викликаючи розширення молочних проток. Саме Вітекс священний здатний нормалізувати рівень пролактину, усунути регресію зазначених змін і послабити больові відчуття в молочних залозах. Прутняк ставитися до негормональним препаратів, але з доведеною ефективністю призводить до зворотного розвитку патологічних процесів в молочних залозах, що дає підставу для призначення його при мастопатії.

 • У пубертатний період, становлення репродуктивної функції, препарат Вітекс надає регулюючий вплив на активність системи гіпоталамус-гіпофіз-яєчники, процес і терміни овуляції, зміни в молочних залозах, товщину ендометрія, секрецію гормонів овариального циклу, нормалізує тим самим соматовегетативних порушення, підвищуючи адаптаційні можливості організму . У дівчаток - підлітків Вітекс знижує вміст рівня пролактину в крові. При низькому рівні гормонів: лютеїнізуючого гормону (ЛГ) і фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) прутняк сприяє нормалізації абсолютних значень ЛГ і ФСГ і їх співвідношення. Крім того, усуває порушення менструального циклу - олігоменорею, аменорею, дісменорею.
Ирина 2021-03-05 2 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хороший препарат-таблетки,что очень удобно.

Витекс открыла для себя очень давно.Сама делала настойки, это было эффективно,но не очень удобно.Случайно обнаружила его в таблетках на вашем сайте-однозначно рекомендую,он мне понравился больше чем американский,который вызвал у меня в свое время сильнейший гормональный сбой.Эти таблетки начала принимать немного с опаской,но результат не заставил себя ждать-после 2 месяцев гормональной терапии,назначила себе витекс сама,и пришли месячные,правда пока с небольшой задержкой.Но!Результат есть!Спасибо!

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ирина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Ирина 2019-04-08 2 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Употребляла витекс раньше-сама делала настойку.Но когда нашла эти таблетки решила взять на пробу.В таблетках более удобно.Препарат хороший-могу рекомендовать.

Всем советую-у кого повышен пролактин,и нет желания пить гормоны.Кстати,убирает лишние волосы,у кого есть эта проблема.Рекомендую.Спасибо вам.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ирина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Жанна 2019-03-06 2 0

Куплений в цьому магазині: Так

Недоліки:

после приема боли в желудке

В мене після пологів через хворобу прийшлост припиняти лактацію штучно Достінексом (перенесла препарат дуже погано, можливо це повпливала велика кількість яку прописали 8 таблеток на місяць). Лактація припинилась, 3 місяці йшли критичні дні, а потім відбулась затримка. Зробили аналізи пролактин 5387 одиниць (лабораторна норма 102-496 одиниць). Звісно лікар гінеколог зразу прописав Достінекс (який крім побічних дій, ще досить дорогий препарат 2 таб. 590 грн). Я вирішила зайнятись самолікуванням. Прочитала багато про рослинні препарати. Зупинилась на Вітексі. Приймаю вже 2 місяць. Груди зменшились в розмірах та стали мякими, соски переслали бути надчутливі, перестало сочитись з сосків, пройшли болі в грудях. А також очистилась шкіра. Зробила аналіз на пролактин 3459 (зменшення на 2000 одиниць за 2 місяці), нажаль ще місячні не прийшли, але я надіюсь, що ще зо 2 місяці прийому і все наладнається.

Відповідь адміністратора:

Спасибі Жанна! Пишіть, діліться думкою і досвідом, це важливо для нас і наших покупців.

Моя оцінка:
Наталья 2018-06-11 4 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Препарат однозначно помогает

Препаратом пользуюсь больше месяца. У меня гормональные нарушения, поликистоз яичников и отсутствовали месячные больше года. Лечили в больнице гормональными препаратами, но пошли серьезные побочки, решила такое лечение бросить. Занялась своим питанием и купила эти таблетки. На днях пришли критические дни! Хочу сделать еще УЗИ, посмотреть какие есть изменения! Препарат однозначно помогает, но нужно строго придерживаться схемы, а так же конечно же в целом пересмотреть свой образ жизни и питание.
Магазин очень нравится, доставки быстрые, операторы вежливые, отзывчивые! Спасибо!

Кстати, больше в таблетках Витекс Священный ни где не находила, перерыла весь интернет, везде только на спирту настойки или плоды для заваривания, а это не всегда удобно! Цены здесь тоже меня приятно удивили!

Відповідь адміністратора:

Спасибо Наталья! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, лікарська, рослина, вітекс, в, пiгулках, вітекс, священний