Виноградна кісточка - Трав'яна аптека Фіто

Виноградна кісточка - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 58.0
58.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Виноградна кісточка в таблетках - Фітоатека натуральних препаратів. Антиоксидантний захист. Сильний антиоксидант, що знижує ризик розвитку судинних патологій, тромбоутворення, запальних процесів, діабетичної ретинопатії. Захищає ендотелій судин, покращує процеси синтезу білка колагену, росту волосся. Попереджає старіння організму.
Показання до застосування:
* Імунодефіцитні стани на тлі стресів, втоми, при підвищених фізичних і розумових навантаженнях;
* Синдром хронічної втоми, астенічні стани, стресові перевантаження;
* Анемія;
* Судинні порушення і серцево-судинні патології (ІХС, атеросклероз, передінсультному і передінфарктному стані, варикозне розширення вен);
* Порушення обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет, сечокам'яна хвороба, подагра);
* Атонія кишечника, запори;
* алкогольна залежність;
* Передчасне старіння;
* Похилий вік.
Склад: виноградні кісточки.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Про цілющу користь виноградних кісточок, що представляють природну джерело незамінних для життєдіяльності організму речовин, вчені знають давно. Хімічний склад кісточок добре вивчений і представляє для медицини інтерес, як засіб з високим антиоксидантним потенціалом, з терапевтичною дозою вітамінів Е, K, С, В1, В2, В5, В6, В9, РР, холіну і оптимальним складом мінеральних речовин - Са, K , Mn, Na, Mn, Р, Fe, Mg, Cu, F, Zn, Se.
Крім цих сполук, лікувальну цінність представляють пектини, лігніни, проантоціаніди, пікногенол, а також ресвератрол.
Ресвератрол ставитися до фітоалексинів, захисним речовин виробляються в рослинах у відповідь на пошкодження. Наукові дослідження переконливо свідчать про протизапальну, протипухлинну дію ресвератрола. Доведено, що ресвератрол активізує процеси апоптозу ракової клітини, пригнічуючи їх ріст і поділ, підвищує ефективність хіміотерапії, послаблює тяжкість побічних явищ.
Виноградна кісточка багата на проантоціаніди, які визначають м'який протизапальний ефект. У цьому механізмі задіяні процеси впливають на інгібування запальних цитокінів, нейтралізацію вільних форм кисню, уповільнення перекисного окислення ліпідів (ПОЛ).
Проантоцианіди виноградної кісточки, як стверджують наукові дослідження (2002р.), Володіючи антибактеріальної (патент США 6210681), противірусної, антиалергійною, протипухлинну активність, здатні впливати на ферменти етанолокісляющей системи, достовірно пом'якшуючи нищівну силу алкоголю на організм. Науково-дослідні дані демонструють активізацію споживання кисню, позитивний вплив на мітохондрії скелетної мускулатури. Відзначається швидке підвищення їх окисної активності.
Дослідники з Вірджинії (США) вважають, що виноградна кісточка допомагає стримувати розвиток діабетичної ретинопатії, нефропатії, хвороб серцево-судинної системи у людей, які страждають на цукровий діабет. Наявність ресвератрола в виноградної кісточці, дозволяє поліпшити метаболізм глюкози і судинні функції. Біологічно активні речовини кісточок забезпечують високі Гепатопротективна властивості, позитивно впливають на функціонування печінки, жовчного міхура. Зміст стеролов сприяє зниженню рівня небезпечних для організму ліпопротеїдів низької щільності.
Сила виноградної кісточки, як найпотужнішого антиоксиданту, в Пікногенол, за активністю він перевищує в 20 разів вітамін E, і в 50 разів сильніше за вітамін С. Пікногенол виноградної кісточки нейтралізує вільні радикали, попереджаючи окислення холестерину і його осадження на стінках судин. Він не тільки очищає судини, а й поступово відновлює їх початкове розтин. При впливі на старіючу шкіру відновлює еластичність колагену, покращує мозковий кровообіг, зір, запобігає розвитку катаракти.
Виноградні кісточки мають унікальну композицією жирних кислот, з високим ступенем концентрації лінолевої кислоти, яка бере участь в зниженні рівня холестерину.
Кісточки надають захисну дію відносно ендотелію судин, мають венотоніческім ефектом, блокують ензімопатіческую деградацію колагену і еластину, збільшують периферичну капілярну стійкість у осіб з підвищеною крихкістю судин, зменшують проникність капілярів. Крім того, запобігають крововиливи, тому показані при варикозному розширенні вен.
Вчені університету Flinders in Adelaide (Австралія) виявили в кісточці винограду речовини, що впливають на уповільнення дегенеративних процесів в мозкових структурах літніх людей, вивчили ефекти кісточок при хворобі Альцгеймера. Саме препарати виноградних кісточок вважаються в сфері геронтології надійним засобом попередження старіння. Позитивний ефект впливу кісточок підтверджують результати досліджень Інституту Геронтології АМНУ, відділу судинної патології головного мозку «Застосування порошку виноградних кісточок у хворих на церебральний атеросклероз, 2006р.»
Дані наукових робіт констатують, що препарати виноградних кісточок необхідні для профілактики і зниження ризику судинних порушень, тромбоутворення, інфарктів, інсультів, атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, варикозного розширення вен. Корисні вони і для чоловічого організму, в комплексному лікуванні простатиту, доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) (аденоми), чоловічого безпліддя, порушень ерекції.
Присутність в кісточках поліфенолів, сприяють поліпшенню процесів синтезу білка колагену, росту волосся, а також роблять благотворний вплив на функціонування сальних залоз. Рослинні пігменти, що містяться в кісточці, тонізують, підсилюють основний обмін, стимулюють грануляцію і епітелізацію уражених тканин.
Регулярне вживання препаратів з виноградних кісточок може запобігти випаданню волосся, розшарування нігтів, раннє старіння шкіри.
Доцільно застосовувати кісточки винограду для очищення організму в зонах з підвищеною радіологічної забрудненістю, які проживають в мегаполісах, де вміст важких металів в повітрі перевищує всі допустимі норми, а також особам працюючим з професійними шкідливостями. Ефективні призначення таких препаратів при синдромі хронічної втоми, підвищених стресових і фізичних навантаженнях.
Не є лікарським засобом.

Татьяна 2018-05-27 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Покупаю в фитоаптеке виноградную косточку для мозга и сосудов. Пью вместе с хвоей сосны курсами уже около года. Делала диагностику, сосуды в отличном состоянии.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Татьяна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, виноградна, кісточка, трав'яна, аптека, фіто, виноградна, кісточка