Витяжка з трав Зелений волоський горіх джерело йоду і вітаміну С
Витяжка з трав Зелений волоський горіх, природне джерело йоду і вітаміну С. Підтримує рівень гемоглобіну, захищає від бактеріальних і грибкових інфекцій, діє як природний антибіотик при інфекційних і запальних захворюваннях, ефективний при порушенні функції щитовидної залози, підтримує на високому рівні імунітет і розумову активність.
Ефективно використовується в антипаразитарних програмах.
- Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з плодів зеленого волоського горіха
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб для профілактики захворювань на фоні зниженого імунітету, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- гіповітаміноз;
- підвищена стомлюваність, анемія, низький гемоглобін;
- запальні захворювання шлунково-кишкового тракту;
- інфекції (бактеріальні, грибкові в тому числі Candida);
- порушення функції щитовидної залози;
- гормонозалежні пухлини (мастопатія, фіброаденома молочних залоз);
- жіноче і чоловіче безпліддя;
- атеросклероз, гіперхолестеринемія;
- варикозне розширення вен;
- хвороби лімфатичної системи;
- цукровий діабет IIтіпа;
- глистяні, паразитарні інвазії;
- пухлинні захворювання;
- діатез, нейродерміт, псоріаз, грибкові ураження шкіри, екзема, піодермія.
Спосіб застосування: дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
- Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
Обсяг 100 мл.
Значення для організму:
Греки вважали волоський горіх «їжею богів», «святом для мізків». Є найяскравішим представником рослинного царства, в якому всі його частини цілющі. Але особливої життєвою силою нагородила природа плоди волоського горіха молочної стиглості і його листя.
- Зелені волоські горіхи багаті на вітаміни (С, B1, B2, PP, каротиноїди), хінони (югландін, юглон); органічні кислоти, кверцетин, мінеральні речовини (J, Zn, Co, K, Mn, Fe). Рекордсменом за наявністю вітаміну С - є незрілий плід. За вмістом вітаміну С, зелений горіх у вісім разів перевершує смородину і в 50 разів все цитрусові. Як джерело цього життєво необхідного вітаміну, бере участь в окисно-відновних процесах, здатний підтримати синтез стероїдних гормонів, білка колагену, забезпечити еластичність капілярів і міцність судинної стінки. Всі інгредієнти в сукупності обумовлюють властивості: бактерицидну, загальнозміцнюючий, противосклеротическое, в'яжучий, кровоспинний, протизапальний, ранозагоювальний, епітелізірующее.
Зелений волоський горіх необхідний для підтримки на належному рівні імунітету, затребуваний в організмі курців, людей з низькою стресостійкість.
- Багатий хімічний склад зелених плодів бере участь в зміцненні імунітету, підвищення опірності організму до радіації, нормалізує гормональний фон, секрецію жовчі, покращує обмінні процеси в тканинах.
Листя і незрілі плоди багаті на фітонциди, хінони (в складі яких юглон, альфа-юглон,? - гідроюглон), які визначають бактерицидні властивості відносно золотистого стафілокока, дизентерійної палички, гемолітичного стрептокока і інших, особливо чутливих до юглон грибів Candida. До того ж у юглон широкий спектр фармакологічної активності, він як активний інгредієнт протистоїть паразитам, раковим клітинам. Літературні джерела вказують на здатності водорозчинних хінонову з'єднань стримувати зростання новоутворень.
- Незрілі волоські горіхи багаті на антиоксиданти, які надають ефективну протипухлинну дію, підвищуючи іммуностатуса організму і можливості протистояти пухлинних процесів.
За рахунок юглон має виражену антипаразитарну активність щодо їх личинок. Крім того листя і плоди волоського горіха є иммунокорректорами, формуючи протипаразитарний імунітет.
- Дубильні речовини, яких багато в зелених волоських горіхах оцінюються як антиоксиданти, з протизапальною активністю. За рахунок активних речовин, при прийомі препаратів з зеленого волоського горіха нормалізується функція кишечника.
Екстракт, має велике значення в профілактиці і лікуванні атеросклерозу, серцево-судинних порушень, захворювань печінки.
- До основних лікувальних ефектів зелених плодів і листя відноситься загальнозміцнюючу дію. Це визначає можливості підвищувати опірність організму, сприяти нормалізації гормонального фону (як багате джерело йоду), знижувати ризик захворювань щитовидної залози.
Як зовнішній засіб, БАЖ ефективний при гнійних і грибкових інфекціях, кольпіті, запаленні лімфовузлів, шкіри та слизової.
- Медицина Німеччини реалізувала терапевтичні можливості листя волоського горіха в рослинному препараті «Імупрет», як засобу підвищує опірність організму при гострих респіраторних інфекціях.
Сучасні дослідження показали, що листя волоського горіха сприяють засвоєнню глюкози і зниження її рівня в крові, показані для хворих на цукровий діабет IIтіпа.
- Апробація застосування зеленого волоського горіха в клініці підтвердила: зниження рівня глікемії натщесерце, рівня холестерину і ЛПНЩ до норми; крім того було відзначено сприятливий вплив на метаболізм і зменшення ступеня ризику атеросклерозу, а також зниження захворюваності вірусними і бактеріальними інфекціями.
Зелений волоський горіх рекомендований для спортсменів циклічних видів спорту, особливо після виснажуючих фізичних навантажень, як засіб прискорює процеси відновлення.
- Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Не є лікарським засобом.
Теги: данiкафарм, данiка, фарм, екстракт, зелений, волоський, горіх, діє, як, природний, антибіотик, витяжка, з, трав