Витяжка з трав Зелений волоський горіх джерело йоду і вітаміну С

Витяжка з трав Зелений волоський горіх джерело йоду і вітаміну С

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 73.0
73.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Витяжка з трав Зелений волоський горіх, природне джерело йоду і вітаміну С. Підтримує рівень гемоглобіну, захищає від бактеріальних і грибкових інфекцій, діє як природний антибіотик при інфекційних і запальних захворюваннях, ефективний при порушенні функції щитовидної залози, підтримує на високому рівні імунітет і розумову активність.

Ефективно використовується в антипаразитарних програмах.

 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з плодів зеленого волоського горіха

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб для профілактики захворювань на фоні зниженого імунітету, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • гіповітаміноз;
 • підвищена стомлюваність, анемія, низький гемоглобін;
 • запальні захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • інфекції (бактеріальні, грибкові в тому числі Candida);
 • порушення функції щитовидної залози;
 • гормонозалежні пухлини (мастопатія, фіброаденома молочних залоз);
 • жіноче і чоловіче безпліддя;
 • атеросклероз, гіперхолестеринемія;
 • варикозне розширення вен;
 • хвороби лімфатичної системи;
 • цукровий діабет IIтіпа;
 • глистяні, паразитарні інвазії;
 • пухлинні захворювання;
 • діатез, нейродерміт, псоріаз, грибкові ураження шкіри, екзема, піодермія.

Спосіб застосування: дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.

 • Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.

Обсяг 100 мл.

Значення для організму:

Греки вважали волоський горіх «їжею богів», «святом для мізків». Є найяскравішим представником рослинного царства, в якому всі його частини цілющі. Але особливої ​​життєвою силою нагородила природа плоди волоського горіха молочної стиглості і його листя.

 • Зелені волоські горіхи багаті на вітаміни (С, B1, B2, PP, каротиноїди), хінони (югландін, юглон); органічні кислоти, кверцетин, мінеральні речовини (J, Zn, Co, K, Mn, Fe). Рекордсменом за наявністю вітаміну С - є незрілий плід. За вмістом вітаміну С, зелений горіх у вісім разів перевершує смородину і в 50 разів все цитрусові. Як джерело цього життєво необхідного вітаміну, бере участь в окисно-відновних процесах, здатний підтримати синтез стероїдних гормонів, білка колагену, забезпечити еластичність капілярів і міцність судинної стінки. Всі інгредієнти в сукупності обумовлюють властивості: бактерицидну, загальнозміцнюючий, противосклеротическое, в'яжучий, кровоспинний, протизапальний, ранозагоювальний, епітелізірующее.

Зелений волоський горіх необхідний для підтримки на належному рівні імунітету, затребуваний в організмі курців, людей з низькою стресостійкість.

 • Багатий хімічний склад зелених плодів бере участь в зміцненні імунітету, підвищення опірності організму до радіації, нормалізує гормональний фон, секрецію жовчі, покращує обмінні процеси в тканинах.

Листя і незрілі плоди багаті на фітонциди, хінони (в складі яких юглон, альфа-юглон,? - гідроюглон), які визначають бактерицидні властивості відносно золотистого стафілокока, дизентерійної палички, гемолітичного стрептокока і інших, особливо чутливих до юглон грибів Candida. До того ж у юглон широкий спектр фармакологічної активності, він як активний інгредієнт протистоїть паразитам, раковим клітинам. Літературні джерела вказують на здатності водорозчинних хінонову з'єднань стримувати зростання новоутворень.

 • Незрілі волоські горіхи багаті на антиоксиданти, які надають ефективну протипухлинну дію, підвищуючи іммуностатуса організму і можливості протистояти пухлинних процесів.

За рахунок юглон має виражену антипаразитарну активність щодо їх личинок. Крім того листя і плоди волоського горіха є иммунокорректорами, формуючи протипаразитарний імунітет.

 • Дубильні речовини, яких багато в зелених волоських горіхах оцінюються як антиоксиданти, з протизапальною активністю. За рахунок активних речовин, при прийомі препаратів з зеленого волоського горіха нормалізується функція кишечника.

Екстракт, має велике значення в профілактиці і лікуванні атеросклерозу, серцево-судинних порушень, захворювань печінки.

 • До основних лікувальних ефектів зелених плодів і листя відноситься загальнозміцнюючу дію. Це визначає можливості підвищувати опірність організму, сприяти нормалізації гормонального фону (як багате джерело йоду), знижувати ризик захворювань щитовидної залози.

Як зовнішній засіб, БАЖ ефективний при гнійних і грибкових інфекціях, кольпіті, запаленні лімфовузлів, шкіри та слизової.

 • Медицина Німеччини реалізувала терапевтичні можливості листя волоського горіха в рослинному препараті «Імупрет», як засобу підвищує опірність організму при гострих респіраторних інфекціях.

Сучасні дослідження показали, що листя волоського горіха сприяють засвоєнню глюкози і зниження її рівня в крові, показані для хворих на цукровий діабет IIтіпа.

 • Апробація застосування зеленого волоського горіха в клініці підтвердила: зниження рівня глікемії натщесерце, рівня холестерину і ЛПНЩ до норми; крім того було відзначено сприятливий вплив на метаболізм і зменшення ступеня ризику атеросклерозу, а також зниження захворюваності вірусними і бактеріальними інфекціями.

Зелений волоський горіх рекомендований для спортсменів циклічних видів спорту, особливо після виснажуючих фізичних навантажень, як засіб прискорює процеси відновлення.

 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Не є лікарським засобом.

Ульяна 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Вытяжка из трав мне подошла, принимаю Баж Зелёный орех, когда чувствую проблему со щитовидной. После 4 недель приема она меня не беспокоит полгода.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ульяна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, екстракт, зелений, волоський, горіх, діє, як, природний, антибіотик, витяжка, з, трав