Йод в таблетках - Трав'яна аптека Фіто
  • -5%
  • Йод в таблетках - Трав'яна аптека Фіто

Йод в таблетках - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Йод в таблетках "Ламінарія" Фитоаптека Харків. Природний йод, відноситься до фармакологічної групи протисклеротичних засобів, знижує рівень холестерину, гальмує всмоктування його в кишечнику, покращує функцію щитовидної залози, є додатковим джерелом йоду, особливо при дефіциті його в організмі; як антацид усуває печію, достовірно пригнічує апетит, нормалізує функцію кишечника при запорах, сприяє зниженню зайвої ваги.
Показання до застосування:
* Захворювання обумовлені йододефіцитом (ендемічний зоб, спорадичний зоб);
* Дисплазія щитовидної залози;
* Порушення функцій щитовидної залози (гіпо- та гіперфункція);
* Захворювання серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіперліпідемія);
* Захворювання шлунково-кишкового тракту (гіперацидні гастрити, дисбактеріози, запори);
* Ожиріння;
* Зниження пам'яті, розумової працездатності;
* В комплексній терапії нейропатії (оніміння рук, ніг);
* Профілактика сексуальної дисфункції.
Склад: слані ламінарії.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Фармакологічні властивості ламінарії обумовлені багатющим хімічним складом. Містить йодисті і бромисті з'єднання, полісахариди (до 30% альгінової кислоти, до 20% маніту, до 40% альгіну, до 35% Ламінарин, фукоідін) вітаміни і макро-, мікроелементи.
Фітотерапевтичні властивості вивчені дуже добре. Слані ламінарії надають загальнозміцнюючу, противосклеротическое, гіпоглікемічну, попускає і потужне детоксикаційну дію. Сприяють виведенню надлишку холестерину і газів з кишечника, беруть участь в сорбції жирних кислот і тригліцеридів, знижують тонус судин і артеріальний тиск.
Ламінарія ставитися до фармакологічної групи протисклеротичних коштів, достовірно зменшує рівень холестерину в крові, гальмує його всмоктування в кишечнику, активно виводить з організму.
Крім того, лікувальний ефект ламінарії медицина пов'язує з сполуками йоду. Йод в слоевищ знаходиться в фізіологічних концентраціях. Таке дозування здатна поліпшити функцію щитовидної залози, при порушеннях пов'язаних з дефіцитом йоду, справити позитивний вплив при її гіперфункції, впоратися з надактивним обміном речовин, при роботі щитовидної залози на підвищених обертах.
В спектр призначень ламінарії входять профілактичні заходи при наявності ендемічного зобу, терапевтична підтримка при гіпотиреозі. Експериментальні дані досліджень показують, що застосування ламінарії при гіпотиреозі супроводжується зворотним розвитком захворювання, з ослабленням симптомів гіпотиреозу. Причому, відзначається більш ефективну дію препаратів ламінарії, ніж препаратів неорганічного йоду.
Альгінової кислоти, що входять до складу ламінарії розширюють можливості терапії і визначають призначення препаратів ламінарії при порушеннях травлення. Альгинати є альтернативою антацидам (протикислотною дію), усувають печію, утворюють захисну плівку на поверхні слизової шлунка і стравоходу, при взаємодії з шлунковим соком захищають стінки стравоходу від роздратування, не змінюючи кислотності шлункового соку. Це перешкоджає появі ерозій, виразок, сприяє їх загоєнню.
При спотвореному апетиті слані ламінарії достовірно знижують підвищений апетит, пригнічують активність патологічної мікрофлори кишечника при дисбактеріозі.
Послаблюючий ефект водоростей аналогічний фізіологічного послаблювальну дію рослинних волокон овочів і фруктів. При запорах дію ламінарії визначають здібності слоевищ збільшуватися в об'ємі, викликати роздратування рецепторів слизової кишечника і активізувати регулярне виведення фекальних мас.
У ламінарії потужне детоксикаційну дію. Зміст полісахаридів, аналогів пектинів, визначають її антитоксичні властивості. Ламінарія виводить з організму важкі метали, радіонукліди, ендотоксини, нітрати і нітрити. Її очищають можливості актуальні при промислових і побутових отруєннях, при підвищених дозах радіації і солей свинцю, а також інших «принади» мегаполісів і цивілізації, в тому числі дія агресивних чинників харчових і лікарських речовин.

Японські вчені (N. Takahshi і співавтори, 2000 р.) Виявили, що екстракт ризоидов ламінарії пригнічує ріст раку молочної залози, ідентифіковано діюча речовина - L-триптофан. Науковими дослідженнями визначено, що в реалізації протипухлинного ефекту ламінарії можуть брати участь кілька механізмів. Дія рослинних волокон водорості, які прискорюють проходження фекальних мас по кишечнику; полісахаридів ламінарії, які завдяки сорбційним властивостям пов'язують і перешкоджають всмоктуванню канцерогенів і радіонуклідів. Крім того, здатність -глюканов блокувати ферментативну активність патогенної кишкової флори, яка відіграє важливу роль в метаболічної активізації канцерогенів, участь біологічно активних речовин ламінарії в модуляції імунної відповіді організму. Альгинати і ламинарин запускають механізм протипухлинної дії і гальмують мутагенну вплив ксенобіотиків на генетичний апарат клітини, пригнічують метаболізм стеролов в організмі, сприяють нормалізації мікробіоценозу кишечника.
Препарати ламінарії затребувані в гінекології. Покращуючи функцію щитовидної залози, як йодовмісні рослина, ламінарія сприяє нормальному функціонуванню жіночого організму, нормалізує менструальний цикл, коригує функцію яєчників і щитовидної залози, зменшує патологічні прояви, знижує ризик розвитку патологій і виникнення гормонозалежних пухлин.
Слані ламінарії використовуються в комплексних програмах при анемії, беручи участь в засвоєнні заліза, і підвищенні гемоглобіну.
Рослинні волокна ламінарії підвищують засвоюваність поживних речовин, ефективні, як стримуючий фактор ожиріння і пухлинних захворювань, в тому числі пухлини розвиваються на тлі гормонального дисбалансу в період клімаксу.
Вчені довели, що додатковий прийом препаратів ламінарії сприяє підвищенню тонусу організму і поліпшенню пам'яті. Крім цього, ламінарія, як і інші бурі водорості, вважається природним афродизіаком, що надає благотворну дію на репродуктивні можливості, знижує ризик виникнення сексуальної дисфункції.
Не є лікарським засобом.

Галина 2018-05-27 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Мне назначили йод для щитовидки. Купила йод в таблетках Ламинария, еще на скидку попала. В ламинарии йод натуральный, органический. Можно конечно морскую капусту в салатах есть, но мне таблетки удобнее для приема

Відповідь адміністратора:

Спасибо Галина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, йод, в, пiгулках, трав'яна, аптека, фіто, йод, в, пiгулках