Загальнозміцнюючі препарати - Трав'яна аптека Фіто

Загальнозміцнюючі препарати - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 81.0
81.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Загальнозміцнюючі препарати - Купити в аптеці трав Фіто. Плоди Калини містять аскорбінову, хлорогеновую, неохлорогенова, урсоловую, валериановую, каприлова і інші кислоти; багаті вітаміном С, флавоноїди і Тритерпеноїди, які визначають сосудоукрепляющее активність ягід. Зміст в плодах біодоступного для засвоєння заліза, ставить калину в один ряд з «кровотворними» рослинами такими, як чорниця і шипшина.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики простудних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- простудні та респіраторні захворювання, як жарознижуюче, відхаркувальний засіб;
- захворювання шлунково-кишкового тракту (антацидні гастрити, виразкова хвороба шлунка, коліти);
- гіпертонічна хвороба, набряки серцевого походження, слабкість міокарда;
- кровотечі, в тому числі маткові, післяпологові, клімактеричні;
- субінволюція матки в післяпологовий період;
- неврози, як заспокійливий засіб;
- епілепсія, судомний синдром;
- в комплексній терапії алкоголізму.
Форма випуску: біологічно активна рідина (БАЖ).
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з плодів калини звичайної.
Значення для організму.
Сучасні дослідження фармакологічних властивостей плодів калини підтверджують, що сума, діючих речовин рослини пригнічує фібриноліз, шляхом блокади активаторів плазміногену і часткової інактивації плазміну (фибринолизина), обумовлюючи тим самим гемостатичний ефект. Таніновие речовини калини осаджують білки слизу з утворенням альбумінової плівки, що захищає від роздратування чутливі нервові закінчення підлеглих тканин, зменшуючи тим самим больові відчуття. Відбувається місцеве звуження судин, зменшується секреція, ущільнюються клітинні мембрани, тим самим послаблюються запальні реакції.
Болгарська фітотерапія цінує калину за утеротоніческое, судинозвужувальну, гемостатичну дію.
Завдяки вмісту вібурнін і дубильних речовин, що надають в'яжучий, кровоспинний, протизапальну дію, калина підвищує тонус маткової мускулатури, що визначає спектр призначень плодів і кори при маткових кровотечах в післяпологовому періоді. Плоди застосовуються при хворобливих і рясних менструаціях, клімактеричних розладах, маткових кровотечах на грунті гінекологічних захворювань. При гінекологічних проблемах калина використовується дуже часто.
Валеріанова і ізовалеріанової кислоти надають спазмолітичну дію, зменшують збудливість центральної нервової системи, підсилюють дію снодійних речовин. Як седативного і гіпотензивний засіб калину застосовують при неврастенії, істерії, епілепсії. Вона здатна послабити напади задухи, пітливості в період клімаксу.
При регулярному прийомі калини, знижується вміст холестерину в крові, відзначається сечогінний і кардіотонічний ефект за рахунок поліненасичених жирних кислот і фитостеринов. Жирні кислоти і фітостерини, як біогенні попередники простагландинів, беруть участь в ліпідному обміні, регуляції рівня артеріального тиску і ниркового кровообігу.
Для прискорення одужання калину застосовують як загальнозміцнюючий засіб. Її призначають при шкірних захворюваннях, набряках серцевого і ниркового походження, при гіпертонічній хворобі, гастритах, колітах, захворюваннях печінки.
Калина покращує стан хворих при порушеннях травлення. Вона ефективна при диспепсії, спазмах кишечника, гіпоацидний гастрит, ахілії шлунка, колітах.
Плоди, як загальновизнане потогінний, жарознижуючий, протизапальний засіб призначаються при застудах, катарі верхніх дихальних шляхів, бронхітах.
 Калина збільшує діурез і корисна при набряках серцевого і ниркового походження, гіпертонічної хвороби. Тривалий прийом калини призводить до зниження тиску і рівня холестерину в крові.

Клінічно встановлено, що плоди поліпшують стан хворих із злоякісними пухлинами органів травлення (Ю.А. Єненко та ін., 1994р), при порушенні серцевої діяльності. Калина проявляє загальнозміцнюючий, кровоспинний ефект, здатна зупинити внутрішні кровотечі (особливо маткові), після оперативних втручань з приводу видалення пухлини жіночих статевих органів. Її призначають в комплексній терапії раку молочної залози, для профілактики раку шлунка, кишечника, при поліпозі.
Плоди калини застосовується в вітамінних зборах, відрізняються м'якістю дії і відсутністю побічних ефектів. Дослідження останніх років вказують, що калина здатна знижувати залежність від алкоголю.
Спосіб застосування та дози.
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Чи не є лікарським препаратом.
Обсяг: 100 мл.

Лидия Петровна 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогло

В течении недели остановились климактерические кровотечения, которые меня беспокоили в последнее время.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Лидия Петровна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, загальнозміцнюючі, препарати, трав'яна, аптека, фіто, загальнозміцнюючі, препарати