Трави і мінерали в пігулках для зміцнення судин
 • -5%
 • Трави і мінерали в пігулках для зміцнення судин

Трави і мінерали в пігулках для зміцнення судин

На складі
Рейтинг:

На складі 100
105 грн.
100 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Засіб для судин - збалансована формула, дія якої обумовлено ретельно підібраним складом рослинних компонентів, посилених лецитином, вітамінно-мінеральним преміксом. Цей комплекс не тільки очищає судини і посилює циркуляцію крові, але сприяє зростанню нових судин, покращує метаболізм і активність ферментних систем, власне нервової клітини, нормалізує життєдіяльність нервових клітин, їх харчування, стабільність нервових контактів, що дозволяє підсилити властивості пам'яті і стабілізувати функції мозку.

 • Крім того, включення мінеральних і вітамінних преміксів, лецитину гарантує надходження діючих речовин до місць призначення, нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні.

Ефективність дії комплексу визначають сосудоукрепляющим, протисклеротичні, гіпотензивні, антикоагулянтні, детоксикаційні, антігіпоксантним властивості рослин, що входять в рецептуру.

 • Склад: трава барвінку, корінь Діоскора, шишки хмелю, трава гречки, вітамін В6, квіти буркуну, нікотинова кислота (PP), лецитин, вітамін Е, екстракт зеленого чаю, магнію оксид, екстракт гінкго білоба, вітамін С, цинку сульфат, міді глюконат , вітамін А, В12, Вс (фолієва кислота), калію цитрат, селеніт натрію.

Показання до застосування:

 • серцево-судинні захворювання (ІХС, стенокардія, атеросклероз, гіпертонічна хвороба);
 • судинна патологія в постменопаузальному періоді;
 • гіперліпідемія;
 • дисліпідемія при цукровому діабеті II типу;
 • метаболічний синдром;
 • атеросклероз різної локалізації (коронарних судин, головного мозку, нижніх кінцівок);
 • при спадкової схильності до інсультів, інфарктів;
 • емоційні перенапруги, нервові перевантаження;
 • при зниженні пам'яті, концентрації уваги, забудькуватість, шумі у вухах;
 • для профілактики судинних катастроф чоловікам старше 30 років, жінкам після 35 років.

Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Упаковка: 90 таблеток.

Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:

 • Барвінок - рослина часто застосовується при судинних порушеннях; має спазмолітичну, судинорозширювальну, гіпотензивну дію, розширює вінцеві судини серця і головного мозку, підвищує утилізацію кисню, мозковий кровообіг, незамінний при гіпертонії I і II ступеня, неврогенної тахікардії, мігрені.
 • Диоскорея (Дикий ямс) - широко застосовується в офіційній медицині, як активне противосклеротическое засіб. Стероїдні глікозиди здатні знижувати відкладення ліпідів в артеріальних судинах, в печінці, шкірі, на рогівці ока, збільшуючи співвідношення лецитин / холестерин, покращувати функцію серця, розширювати периферичні судини, знижуючи артеріальний тиск, утримувати холестерин у стані колоїдного розчину, зменшуючи можливість його відкладення в судинах .
 • Хміль - наявність лупуліна забезпечує нейротропну дію, поєднання флавоноїдів і фітогормонів обумовлюють протизапальний, капілляроукрепляющее ефект. Дослідження доводять терапевтичну ефективність дії гераниола при ІХС, гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, спазмах коронарних судин, при тахікардії.
 • Гречки трава - рутіносодержащее рослина, зміцнює капіляри, зменшує їх проникність і ламкість, нормалізує і підтримує еластичність судин, виявляє протинабрякову і м'яку спазмолітичну дію.
 • Буркун лікарський - підсилює кровообіг, зменшує набряки і вплив стресових факторів, підвищує резистентність капілярів, знижуючи їх проникність, покращує плинність крові (антикоагулянтну дію) і венозний відтік.
 • Екстракт зеленого чаю - найцінніші властивості - це збільшення міцності і еластичності судин, зменшення агрегації тромбоцитів за рахунок вмісту в зеленому чаї 15% пікногенола, флавоноїдів. Активність пікногенола, як антиоксиданту в 50 разів сильніше за вітамін С і в 20 разів сильніше за вітамін Е. Поєднання екстракту зеленого чаю з лецитином утворює потужний стимулюючий фактор для антиоксидантного захисту всього організму.
 • Лецитин - сприяє зниженню концентрації атерогенних ліпідів в крові, сприяє посиленню циркуляції кровообігу і поліпшення живлення мозку.
 • Екстракт гінкго білоба - «судинний доктор» відновлює порушення кровообігу, що попереджає розвиток атеросклерозу, поліпшує мозковий і коронарний кровообіг, знижує ризик тромбоутворення; є потужним антиоксидантом і інгібітором тромбоцитоактивуючого фактора, знижує агрегацію тромбоцитів, відповідає за чистоту судинного русла.

Активатором ефективності препарату є вітамінний комплекс: вітаміни Е, А, С, В6, В12, нікотинової (РР) і фолієва (Вс) кислоти. Ці вітаміни давно використовуються кардіологами для поліпшення функціонування серцево-судинної системи, зниження рівня ЛПНЩ; вітаміни покривають дефіцит при загрозі ІХС, інфаркту, інсульту, високий ризик тромбоутворення.

 • Мінеральний премікс, що складається з магнію, цинку, міді, калію, селену, призначений для забезпечення якісного метаболізму обмінних процесів, захисту судин від різких коливань тиску, вільнорадикальних поранень, окисного стресу.

Значення для організму:

Прогресуюча частота виникнення розладів мозкової діяльності вийшла в нашій країні на перший план. І це не дивно. Нам доводиться жити і працювати в умовах хронічного браку часу, нервово-психічних перевантажень, стресів, соціальних потрясінь. Зрив може статися і в літньому і в молодому віці. Підживлюють цей зрив, перш за все, депресія, синдром хронічної втоми, втрата інтересу до життя, дратівливість, слабкість, схильність до різних захворювань. Порушення мозкового кровообігу, особливо небезпечно в літньому віці, коли тендітні судини, реакція їх спазмування велика. До того ж, дані останніх років стверджують - інсульт сильно помолодшав і є провідною причиною смертності та інвалідизації.

 • На основі глибокого аналізу причин, рекомендацій, оглядів та інших літературних джерел були вироблені єдині узгоджені рекомендації щодо стратегії попередження інсультів для практичних лікарів.

До причин факторів були віднесені: гіпертензія, інфаркт міокарда (у взаємозв'язку з рівнями ліпідів крові), миготлива аритмія, цукровий діабет, асимптоматичне поразки сонних артерій, а також фактори, пов'язані зі способом життя (куріння, алкоголь, гіподинамія, нераціональне харчування).

 • Як же допомогти організму уникнути судинних катастроф, підтримати роботу мозку і нервової системи, відновити втрачені функції?

У сучасній фітотерапії існують такі можливості.

 • Не є лікарським засобом.
Виталий 2018-05-27 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Этот препарат посоветовал врач - сказал что поможет при некоторых заболеваниях. Магазину плюс за обслуживание. Заказ приняли быстро, обработали и отправили на следующий день после оплаты. Хотя один минус - могли б скидку сделать за обнаружение в неправильной (с точки зрения продавца) работы сайта - я нашел номер скидочного купона, который работает, хотя его не должно было быть.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виталий! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, трави, і, мінерали, в, пігулках, для, зміцнення, судин, засіб, для, судин