Натуральний препарат з вітамінами для зору
 • -5%
 • Натуральний препарат з вітамінами для зору

Натуральний препарат з вітамінами для зору

На складі
Рейтинг:

На складі 100
105 грн.
100 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Засіб для "зору" - створено з урахуванням зростаючих навантажень на органи зору і вікових змін. Вітамінний комплекс з ексклюзивним поєднанням основних поживних компонентів лікарських трав, антиоксидантів, мінералів спеціального призначення, забезпечує підвищення результативності лікувальних процедур і є надійним засобом профілактики при зниженні гостроти зору і виникнення захворювань.

 • Склад: ягоди чорниці, корінь аїру, виноградна кісточка, слань ламінарії, вітамін С, трава очанки, корінь шоломниці, кверцетин, кореневище диоскореи, лютеїн, цинку оксид, L-каротин, L-таурин, нікотинова кислота (РР), вітамін В5, В2, В6, В1, хрому пиколинат, селеніт натрію, вітамін В12.

Показання до застосування:

 • зниження гостроти зору;
 • дистрофічні і дегенеративні захворювання сітківки;
 • ангиопатии і ретинопатії, у тому числі діабетичні;
 • формується катаракта;
 • порушення сутінкового зору;
 • короткозорість, далекозорість;
 • вікові зміни в структурах ока;
 • відновний період після травм, операцій;
 • при високих зорових навантаженнях, в тому числі робота з комп'ютером.

Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Упаковка: 90 таблеток.

Склад рецептури і її ефективність базується на терапевтичних можливостях лікарських рослин, які достовірно знижують ризик вікової дегенерації сітківки, стимулюють відновлювальні процеси, покращуючи адаптацію зору, стан кришталика, рогівки, сітківки ока, зміцнюють судини, активізують мікроциркуляцію і живлення тканин ока.

Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:

 • Ягоди чорниці -сучасна медицина цінує ягоди як засіб активізації мікроциркуляції в тканинах і сітківці ока, зменшення зносу цієї надчутливої ​​тканини; чорниця бере участь у підвищенні еластичності судин, зменшуючи їх крихкість, активізує обмін речовин, вироблення родопсину, підвищуючи його чутливість до змін інтенсивності світла, знижує ризик тромбоутворення.
 • Аїр - рослина офтальмостімулятор, здатний тонізувати зорову сенсорну систему, використовується для поліпшення зору, як класичне протизапальну, антибактеріальну, заспокійливу, гіпотензивну засіб.
 • Виноградна кісточка - проантоціаніди з кісточки винограду біодоступності для організму, мають високу антиоксидантну активність, покращують еластичність судинної стінки, гостроту зору і контрастність сприйняття у осіб, що працюють за комп'ютером, сприяють уповільненню прогресування глаукоми, прискорюють адаптацію до темряви.
 • Ламінарія - активний інгредієнт комплексу; доктора призначають для поліпшення зору і пам'яті, застосовується для лікування і профілактики атеросклерозу, є найдоступнішим для організму джерелом йоду, який покращує асиміляцію білка, засвоєння фосфору, кальцію і заліза, активізує ряд ферментів; ламінарія розширює поле зору і сприяє відновленню сприйняття кольору.
 • Очанка - незамінна для ясного зору, здатна усунути причину його зниження, зменшити запальні процеси, дегенеративні зміни в сітківці і склоподібному тілі ока, нормалізувати внутрішньоочний тиск; має спазмолітичну, протизапальну, знеболюючу дію.
 • Шоломниця байкальська - підвищує стійкість до стресу, зміцнює стінки судин, має виражену ноотропну дію, надає судинорозширювальний, гіпотензивний ефект.
 • Диоскорея (дикий ямс) - регулює артеріальний тиск, гормональний статус, усуває запальні процеси, має виражену противосклеротическое дію.
 • Лютеїн - відноситься до групи каротиноїдів, надає потужний захисну дію на різні структури зорового апарату, забезпечує високу якість зору і комплексну підтримку, захист макули та інших структур від агресивних чинників, оксидантного стресу, попереджає розвиток макулодистрофії.

Вітамінний премікс включає найнеобхідніші вітаміни для підтримки зору - це вітаміни С, В1, В2, В5, В6, В12, нікотинова кислота (РР), а також антиоксидант для кришталика - L - каротин, кверцетин - відповідає за функціонування найдрібніших очних судин. У повній відповідності і співдружності коферменти стабілізують мембрани клітин, попереджають окислювальний стрес, захищають від свобоних -радікальних поранень, активізують метаболізм в очних тканинах, беруть участь в ключових біохімічних реакціях.

 • Мінерали (цинк, селен) підсилюють антиоксидантний захист всієї формули.

L - таурин - попереджає дистрофічні ураження сітківки, розвиток катаракти; стимулює репаративні процеси при порушеннях метаболізму очних тканин.

 • Визначено роль хрому пиколината в комплексі для поліпшення зору. Це найкраща форма хрому для засвоєння і підтримки рівня глюкози і нормалізації обміну ліпідів, що особливо актуально при коливаннях цукру в крові.

Значення для організму:

Зниження гостроти зору - досить поширена патологія, серед осіб після 40 років. У списку факторів, що ведуть до зниження зору, займають міопія (короткозорість), далекозорість, в тому числі вікова далекозорість (пресбіопія). У віці після 40 років починають відбуватися зміни в кришталику склеротичного характеру, ущільнюється його ядро. Процес старіння охоплює і тканини ока, сприяючи виникненню глаукоми, катаракти. Ще одна патологія людей старшого віку - вікова макулярна дегенерація (макулодистрофії) і, звичайно, діабетична ретинопатія, одне з грізних ускладнень цукрового діабету і характеризується прогресуючим ураженням кровоносних судин сітківки.

 • Ще одна проблема, яка стосується гіпертоніків зі стажем. У них реальний ризик виникнення гіпертонічної ангіопатії сітківки, при якій спостерігається ретинальні зміни. Їх діапазон залежить від віку пацієнта, тривалості та тяжкості гіпертензії, а також супутніх захворювань.

Важливо знати, що зупинити прогресування захворювання, зберегти або відновити зір можна більш ніж в 80% всіх випадків. А повернення людям похилого віку зору і працездатності є одним з істотних факторів, що сприяють активному довголіттю.

 • Не є лікарським засобом.
Авелина 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Улучшила зрение

Когда стала развиваться близорукость, то я приняла решение пить биодобавки и мой выбор пал на таблетки Даники фварм, я пила Геронвит 2 месяца и что сказать? Зрение существенно улучшилось.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Авелина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, препарат, з, вітамінами, для, зору, засіб, для, зору