Засіб від глистів для людини - Фитоаптека натуральних препаратів

Засіб від глистів для людини - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 88.0
88.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Засіб від глистів для людини - БАЖ антипаразитарні в аптеці Фіто. Універсальні антипаразитарні трав'яні краплі для захисту організму від паразитів широкого спектру дії, а також для профілактики протозойних, грибкових і глистових інвазій. Ефективні в комплексній терапії паразитарних інвазій, проявляють антибактеріальний, протигрибковий, антисептичну, протизапальну дію, підвищують імунітет і стійкість організму до інфекцій і інвазій. Не токсичні для організму, можуть бути використана для профілактики прихованих, невстановлених паразитарних захворювань і при високому ризику їх виникнення. Очищаючи організм від паразитів, сприяють надійної профілактики захворювань внутрішніх органів і шкірних покривів, в тому числі ожиріння пов'язаного з глистной інвазією. Знижують ризик головних болів, розлади сну, падіння гемоглобіну, порушень стільця, швидкої стомлюваності і інший симптоматики впливає на якість життя.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з трави полину, кореня оману, трави пижма, листа берези, зеленого волоського горіха, коренеплодів моркви посівної, отримана методом вакуумної екстракції при температурі до 37 ° С, з збереженими максимально лікувальними властивостями рослин.
Показання до застосування:
- гельмінтози (аскариди, гострики, стрічкові глисти) в комплексному лікуванні;
- інвазія найпростішими (лямбліоз, трихомоноз) в комплексному лікуванні;
- грибкові захворювання, в тому числі кандидоз, в комплексному лікуванні;
- приховані форми інвазій, високий ризик їх виникнення (небезпечні осередки проживання, поїздка в - екзотичні країни, екзотична кухня і інші);
- програми комплексного очищення організму;
- алергодерматози в комплексному лікуванні.
Спосіб застосування та дози: дорослим від 7-15 крапель до 1 чайної ложки на 100-200 мл води 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити курс через 2 - 3 тижні.
Упаковка: флакон 100 мл.
Чи не є лікарським засобом. Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів.
Полин - ефективна при паразитарних і глистовихінвазіях, підвищує резистентність організму, сприяє стабілізації імунних реакцій.
Дивосил - проявляє виражені антигельмінтні властивості, за рахунок алантолактонов, переважаючих сантонін по протівоаскарідозному дії. Ефективний при лямбліозі, кандидозі.
Пижмо - по глистогінний ефект пижма немає рівних. Займає провідне місце в антипаразитарних програмах при аскаридозі, ентеробіозі, лямбліозі, описторхозе, трихомоноз.
Береза ​​- ефективна при кишкових інфекціях, як протилямбліозної, протиглисний, жовчогінну, протизапальну засіб.
Зелений волоський горіх - за рахунок юглон проявляє виражену антибактеріальну, противоглистную активність. Антипаразитарний ефект зафіксований у юглон щодо особин і їх личинок.
Морква посівна - послаблює зростання сальмонел, клостридій, грибків роду Candida, найпростіших, має спазмолітичну дію, надає послаблюючий ефект.

Александр 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Безопасное и натуральное

Я его беру не для себя, а для собаки, раз в пол года гоняю ей глисты, а чего бояться? ведь средство натуральное без спирта и сахара, думаю что для собаки вполне подходит.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Александр! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, засіб, від, глистів, для, людини, фитоаптека, натуральних, препаратів, засіб, від, глистів, для, людини