Засіб від кашлю, олія в капсулах - Інтернет магазин Фіто

Засіб від кашлю, олія в капсулах - Інтернет магазин Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 61.0
61.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Засіб від кашлю Бронхокапс - Олiя в капсулах. Ефективне і натуральний засіб, що застосовується при кашлі, а також для загоєння ран. Надає могутню бактерицидну і протизапальну дію. Зміцнює організм і допомагає йому впоратися з хворобами легень і бронхів. Рекомендовано як загальнозміцнюючий засіб при захворюваннях респіраторного тракту, сприяє нормалізації роботи дихальної системи, зберігає повноцінну функцію слизових оболонок дихальних шляхів. Зменшує кашель при застуді і бронхіті, допомагає звільнити дихальні шляхи від слизу.
властивості:
* Зупиняє ріст бактерій;
* Має слабку седативну дію на нервову систему;
* Сприяє пом'якшенню кашлю;
* Розріджує мокротиння;
* Має антибактеріальну та протигрибкову дію;
* Забезпечує полегшення дихання і відходу мокротиння;
* Зменшується сухий, непродуктивний кашель;
* Сприяють захисту ушкодженої слизової оболонки бронха від подразнення.
Показання до застосування: для комплексного лікування і профілактики дихальної системи при гострих захворюваннях ГРЗ, фарингіту, трахеїту, ларингіту, бронхіту, хронічних і механічних подразненнях слизових оболонок верхніх відділів дихальних шляхів, а також при пневмонії і туберкульозної палички.
Склад: Бабаковий жир, борсуковий жир, масляний екстракт евкаліпта.
Спосіб застосування: дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2-3 рази на рік.
Упаковка: 30 капсул масою 0,5 г.
Масляний Екстракт евкаліпта - це потужний антисептик, який згубно діє на гриби, найпростіші, грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми, зупиняє ріст бактерій золотистого стафілокока, ешерихій, туберкульозних мікобактерій, трихомонад. Має слабку седативну дію на нервову систему.
Борсуковий і Бабаковий жири широко застосовується в народній медицині століттями, як високоефективний, природний лікувально-профілактичний препарат. Коли багато століть назад залізні тумени Чингісхана здійснювали свої походи через тисячокілометрові степові простори сучасного Казахстану з його шквальними зимовими, крижаними вітрами, жоден з його воїнів не захворів бронхолегеневі захворювання, тому що в їжу воїнів завжди додавали ці жири.
Жир цих тварин не токсичний, екологічно чистий, вільний від радіонуклідів. Цінні властивості бабакового і барсучьего жиру пояснюються накопиченням біологічно активних речовин, необхідних тварині для збереження нормальної життєдіяльності протягом 7-8 місяців сплячки без їжі і води.
Борсуковий і Бабаковий жири сприяють пом'якшенню кашлю, його застосовують при бронхітах і туберкульозі. Він благотворно впливає на травлення, допомагає при виразці шлунка і нетравленні. А також підвищує рівень гемоглобіну в крові і допомагає впоратися з анемією.
Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем
Не є лікарським засобом.

Полина 2018-05-24 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

помогает от кашля

Очень эффективное народное средство от кашля. После приема уменьшается кашель, уходят хрипы и першение в горле, легче становится дышать. Даже если кашель застарелый, хорошо помогает. Принимать масло в капсулах намного проще, чем пить разливной барсучий жир. Попробуйте.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Полина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: екосвіт, олiя, ойл, засіб, від, кашлю, олія, в, капсулах, інтернет, магазин, фіто, засіб, від, кашлю, , олiя, в, капсулах