Засіб від тиску - Фитоаптека натуральних препаратів

Засіб від тиску - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 80
80 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Засіб від тиску "БАЖ Сосудонорм" - Даніка-фарм. Препарат нормалізує тиск. Рослинна формула комплексної підтримки серцево-судинної і нервової систем. Призначена для нормалізації функціонування всіх ланок, що відповідають за регуляцію артеріального тиску в організмі. Рослини, що входять до складу комплексу, проявляють фармакотерапевтичні властивості: гіпотензивні, седативні, судинорозширювальні, збільшують печінковий кровотік, регулюють гемодинаміку, надають гіпохолестеринемічну дію. М'який механізм зниження тиску сприяє поліпшенню кровопостачання органів і м'язової тканини, забезпечує їх киснем, послаблює головний біль.
Поєднання в рецептурі рослин, які мають кардіотонічну, сосудоукрепляющим дією, благотворно впливає на тонус судин, підвищує їх міцність і еластичність.
Включення в формулу рослин антикоагулянтної дії, сприяє профілактиці тромбоемболічних ускладнень, що розвиваються в результаті порушень механізмів згортання крові, а також поліпшенню гемокоагуляции.
Комплекс благотворно впливає на водно-сольовий баланс, зменшуючи затримку рідини і солей натрію в організмі.
«Сосудонорм» - є ефективним засобом профілактики гіпертонічної хвороби, незамінний при початкових стадіях гіпертонії, вегето-судинної дистонії, в програмах реабілітації постінсультних станів. Ефективний при симптоматичної гіпертонії, захворюваннях на тлі порушень кровообігу, а також для підвищення діурезу, усунення інтоксикації, зняття набряків.
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з пагонів омели, листя берези, трави пустирника, плодів глоду, каштану.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:
Омела - пригнічує судиноруховий центр довгастого мозку, має гіпотензивну, седативну та кардіотонічну дію, сприяє зниженню систолічного тиску.
Береза ​​- регулює водно-сольовий обмін, знижує артеріальний тиск, зменшує затримку рідини і солей натрію, надає антигіпоксичний ефект.
Собача - має седативний, спазмолітичний, гіпотензивну дію, знижує рівень холестерину, загальних ліпідів в крові, збільшує силу серцевих скорочень.
Глід - вибірково розширює коронарні судини і судини головного мозку, покращує кіслородообеспеченіе клітин і тканин, сприяє зниженню артеріального тиску, знижує збудливість нервової системи.
Каштан - зменшує в'язкість крові і ризик тромбоутворення, зменшує проникність судинної стінки, ламкість капілярів, їх набряклість, підвищує тонус венозних судин, активізує лімфодренаж.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики судинних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
* Легкі форми гіпертонічної хвороби, прикордонна артеріальна гіпертензія, гіпертонічна хвороба I - II ступеня;
* Артеріальна гіпертензія на тлі захворювань нирок;
* вегето-судинна дистонія;
* Реабілітаційні заходи після інсультів і інфарктів;
* Метаболічний синдром;
* Ожиріння;
* Клімактеричні розлади;
* Для осіб, які перебувають в зоні ризику і з обтяженою спадковістю; керівні посади, торгові працівники, вчителі та інші;
* Особи старше 40 років;
* Стресові стани, емоційне навантаження.
Спосіб застосування та дози.
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
При необхідності повторити.
Чи не є лікарським препаратом.
Обсяг: 100 мл.

Виктория 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Капли приятно пить и они помогают

Капли полностью избавили меня от вегетососудистой дистонии, приятный вкус без спирта и сахара, принимала 2 месяца.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виктория! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, засіб, від, тиску, фитоаптека, натуральних, препаратів, засіб, від, тиску