Натуральна біологічно активна рідина від тиску

Натуральна біологічно активна рідина від тиску

На складі
Рейтинг:

На складі 81.0
81.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Витяжка з листя омели білої, вимітає хвороби, допомагає при пухлинах і ризик метастазування, ефективна при гіпертонії і судинних порушеннях. Протипухлинний ефект омели пов'язують з імуномодулюючою дією, ось щодо здатності листя омели впливати на внутрішньоклітинні мішені органів, залучених до пухлинний процес зростання.

 • Форма випуску: 100 мл. біологічно активна рідина (БАЖ).
 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з листя омели білої.

Показання до застосування: Рекомендується як засіб дієтичної корекції до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • гіпертонічна хвороба I-II стадії,
 • ішемічна хвороба серця, атеросклероз,
 • порушення мозкового кровообігу,
 • запаморочення, головний біль,
 • неврози, безсоння,
 • епілепсія,
 • в комплексній терапії пухлинних захворювань,
 • профілактика метастазування після оперативного видалення пухлини,
 • для зниження побічних явищ призначається терапії,
 • фізичне і психічне перевтома,
 • занепад сил в літньому віці.

Спосіб застосування та дози.

 • Дорослим по 7-15 крапель 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.

Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.

 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Значення для організму:

У народі омелу охрестили «небесним перлами», «відьми мітлою», яка здатна «вимести» хвороби, зцілити найстрашніші недуги. В даний час серед величезного розмаїття природних засобів, які використовуються в лікарській альтернативної терапії раку, особливу увагу привертають препарати з омели білої, що мають стійкий попит і широко застосовуються лікарями і хворими в комплексній терапії пухлинних захворювань. У країнах Європи, особливо в Німеччині, Швейцарії, Франції, Австрії, до препаратів з омели звертаються до 40% хворих на злоякісні пухлини на різних етапах розвитку пухлинного процесу.

 • Протипухлинний ефект омели пов'язують з імуномодулюючою дією, ось щодо здатності листя омели впливати на внутрішньоклітинні мішені органів, залучених до пухлинний процес зростання. Дослідження достовірно підтверджують наявність у препаратів омели протипухлинної активності, причому важливо відзначити, що цей ефект досягається при використанні низьких доз і концентрацій.

Механізми протипухлинної дії запускають лектини омели, надаючи прямий цитотоксичний ефект і опосередкований вплив на пухлинні клітини, модулюючи імунні протипухлинні реакції. Отримано багато експериментальних даних, що вказують на розвиток апоптозу пухлинних клітин в результаті дії лектину (ML-1) омели білої. Індукцію лектинами апоптозу в пухлинних клітинах пов'язують з прооксидантних властивостями лектина омели.

 • В результаті численних клінічних досліджень встановлено, що введення в терапію препаратів з омели призводить до зміни різноманітних параметрів клітинного та гуморального імунітету, підтверджуючи вплив біологічно активних речовин омели на здатність модулювати систему цих ланок.

Крім того, отримані позитивні дані застосування омели білої до операції. Сприятливий ефект пов'язаний зі здатністю лектинів омели стимулювати активність гранулоцитів, перешкоджати зниженню їх функціональних можливостей, обумовлених дією операційного стресу. Доопераційне застосування омели може зменшити пригнічення імунних реакцій, індуковане операцією.

 • Значне місце в клінічних дослідженнях займає вивчення можливості за допомогою препаратів омели полегшувати переносимість стандартної хіміотерапії, знижувати побічні явища, підвищувати якість життя хворих. Екстракти омели здатні посилювати продукцію L-ендорфіну, який протидіє стресових факторів, знижує больові відчуття.

Численні роботи зарубіжних авторів вказують на високу імуномодулюючу активність препаратів омели білої при злоякісних пухлинах. J.Hellan і співавтори клінічних випробувань і 14-річних спостережень рекомендують омелу при оперованих карцинома молочної залози. Авторами доведено, що використання омелотерапіі хворими, які перенесли радикальну мастектомію, з II ступенем раку, забезпечує 15-річну виживаність у 40% хворих, (використання променевої терапії - лише 20%).

 • Найбільш значимі результати у хворих III ступеня раку: при використанні традиційних схем лікування 6-річна виживаність дорівнює нулю, а при поєднанні з омелотерапіей - 28%, 10-річна - 22%, 14-річна - 9%.

Гомеопатичний препарат з омели у хворих на рак молочної залози I-III стадій, забезпечує 5-річну виживаність у 84%, проти 72% при традиційних видах лікування.

 • При неоперабельний карциномі прямої і товстої кишок, омелотерапія сприяє підвищенню якості життя пацієнтів і попереджає метастазування пухлини в печінку.

Дані застосування омелотерапіі підтверджують збільшення відсотка виживання хворих з меланомою, раком шийки матки, молочної залози, легені, плеври, нирок і сечового міхура, шлунка, підшлункової залози, товстої кишки (G.Kienle 2003р., 2007р.). (G.Kienle, Н.Kienle, 2010р.).

 • Серія великих багатоцентрових досліджень 2000-х років в Німеччині і Швейцарії довели безпеку і ефективність тривалого застосування препаратів омели і їх практичне значення при раку молочної залози (2004р.), При меланомі (2005р.), При колоректальному раку (2009р.).

У післяопераційний період позитивна клінічна динаміка була відзначена на всіх етапах реабілітації, як при підготовці до специфічної протипухлинної терапії, так і в період її проведення, а також між курсами. Встановлено, що використання екстракту омели призводить до збільшення безрецидивного періоду у хворих на рак молочної залози II-а і II-у стадій, і достовірного зниження побічних явищ, спричинених хіміотерапією.

 • Сучасна медицина, крім протипухлинних властивостей, визнає достовірно доведені можливості омели знижувати артеріальний тиск, розширювати судини, посилювати серцеву діяльність, зменшувати збудливість центральної нервової системи. Листя омели мають спазмолітичну і гіпотензивну дію, знижують тонус судинного центру довгастого мозку.

При гіпертонії омела чітко покращує загальне самопочуття, сон, заспокоює головний біль, підвищує працездатність, нормалізує тиск.

 • Препарати з омели призначають при епілепсії, судомах, підвищеної збудливості, істеричних станах та інших захворюваннях нервової системи. Особливо слід звернути увагу на омелу особам похилого віку з порушенням мозкового кровообігу, при фізичних і психічних перевантаженнях, неврозах, при зниженні загального тонусу організму.

Фармакологічні дані вказують на кардиотонические властивості листя омели (Корсун В.Ф. д.м.н., 2003р.).

 • Досвід застосування омели в народній медицині обчислюється багатьма сотнями років. Земські лікарі використовували її для лікування бронхіальної астми, хвороби Паркінсона, недокрів'я, мастопатії, міоми, лімфаденопатії, ракових пухлин, ендометриту, цукрового діабету, гіпертрофії передміхурової залози. Крім цих захворювань, омела справлялася з матковими кровотечами, симптоматикою раннього клімаксу, застосовувалася при поліпах, бородавках, ліпома.

Унікальні властивості омели продовжують вивчатися. Перспективні нові напрямки в лікуванні та профілактиці хронічних вірусних і бактеріальних інфекцій препаратами омели.

 • Не є лікарським засобом.
Маргарита 2018-05-27 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

У меня образование в желчном пузыре. омелу пью утром и вечером по 20 капель на стакан воды. Очень помогает. Ушла тянущая боль в правом боку, стала лучше себя чувствовать. Отличное средство, доступная цена. Спасибо!

Відповідь адміністратора:

Спасибо Маргарита! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральна, біологічно, активна, рідина, від, тиску, засiб, від, тиску