Натуральний препарат від застуди та грипу

Натуральний препарат від застуди та грипу

На складі
Рейтинг:

На складі 81.0
81.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Засіб від застуди - гарантована фітоподдержка організму при ГРЗ, ГРВІ, грипі. Протизапальні, імуномодулюючі, противірусні, болезаспокійливі, протипухлинні властивості ехінацея проявляє завдяки збалансованому поєднанню полісахаридів, органічних кислот, біологічно активних речовин, бетаїну. Ехінацея надійно захищає клітини і тканини від бактеріальних і патогенних атак, покращує обмінні процеси, особливо в головних фільтрах (печінці, нирках), благотворно впливає на процеси кровотворення, збільшуючи лейкоцити у хворих, що проходять курси хіміотерапії.
 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з трави і кореня ехінацеї.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб для профілактики простудних захворювань на фоні зниженого імунітету, а також при наступних станах та захворюваннях:
 • імунодефіцитні стани;
 • профілактика сезонних захворювань (ГРЗ, ГРВІ, грип);
 • вірусні та респіраторні захворювання, в комплексній терапії;
 • хронічні захворювання сечостатевої системи (цистит, аднексит, простатит);
 • гострі і хронічні інфекції носоглотки, ротової порожнини, шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів (як допоміжний засіб);
 • психічне і фізичне виснаження, перевтоми;
 • період відновлення після перенесених операцій, травм;
 • спортивна практика.
Спосіб застосування: дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
 • Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.

Значення для організму:

Широке застосування в медичній практиці ехінацея отримала за рахунок виражених імуномодулюючих властивостей і здатності підвищувати стійкість організму до різних інфекцій, при ослабленні організму на тлі стресів, важких потрясінь, хвороб.
 • Потужний імуномодулюючий ефект ехінацеї необхідний при будь-якої терапії хронічних запалень, тривалому застосуванні антибіотиків.
Механізм дії цієї рослини обумовлений здатністю біологічно активних речовин підвищувати фагоцитарну активність макрофагів, вивільнення цитокінів. Ліпофільні речовини (вуглеводи терпенового ряду, поліацетілени) також інтенсифікують фагоцитоз, підвищують концентрацію кортикостероїдів в крові, зменшуючи процеси запалення.
 • Водорозчинні полісахариди ехінацеї, активізуючи фагоцитарну активність нейтрофілів і макрофагів, стимулюють продукцію інтерлейкіну-1, індукують трансформацію? - лімфоцитів в плазматичні клітини, покращують функції Т - хелперів.
Підвищуючи захисні сили організму, ехінацея позитивно впливає на організм при будь-яких патологічних станах, особливо це стосується людей похилого віку.
 • Результати фармакологічних досліджень підтверджують ефективність ехінацеї при ослабленні імунітету у дітей і осіб похилого віку.
Як імуномодулятор, необхідна при зниженні імунітету на тлі прийому антибіотиків, для підтримки здоров'я у осіб, які проживають в зонах несприятливої ​​екологічної обстановки, в тому числі при підвищеному радіаційному фоні.
 • Стимуляція імунної системи при прийомі препаратів ехінацеї відзначається при порушеннях обміну речовин, цукровому діабеті, захворюваннях печінки, алергічні прояви. Ехінацея запобігає зайву активацію вільно-радикального окислення і відновлює функціональну активність природної антиоксидантної системи організму.
У ехінацеї виражені противірусні, антибактеріальні і протигрибкові властивості. Вона достовірно пригнічує ріст і розмноження стрептокока, стафілокока, кишкової палички, вірусів грипу, герпесу. Ефективність застосування ехінацеї при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, застудах, ГРЗ, ГРВІ, грип підтверджено клінікою застосування за участю різних вікових груп.
 • Препарати ехінацеї сприяють підвищенню рівня специфічних антитіл, що нейтралізують віруси і бактерії, а також активізують процеси синтезу інтерферону.
Дослідження останніх років говорять про можливості полісахаридів ехінацеї стимулювати клітинну імунну систему, посилювати гуморальний імунітет.
 • Як антиоксидант, здатна запобігати окисне руйнування колагену, за рахунок мобілізації внутрішніх резервів жиророзчинних вітамінів (вітаміни А, Е, каротиноїдів). Це розширює спектр терапевтичного застосування ехінацеї, включаючи пошкодження суглобів (зменшує запалення, набряклість сполучної тканини).
Ехінацея має протизапальну дію за рахунок полісахариду гіалуронової кислоти (важливий компонент імунної системи), який пригнічує розвиток запальних реакцій і активізує процеси регенерації.
 • Дослідження показують, що ехінацея блокує дію ферменту, який руйнує гіалуронову кислоту, захищаючи організм від поширення бактерій, вірусів, обмежуючи запалення.
Крім того, доведені можливості ехінацеї послаблювати хворобливі прояви при мігрені, артритах, синдромі подразненого кишечника, зменшуючи синтез простагландинів з арахідонової кислоти.
 • Американські вчені з університету Лома Лінда, Каліфорнія, литовські і британські фахівці довели, що ехінацея здатна значно зменшити патологічну масу передміхурової залози, яєчок і придатків яєчок, знизити вироблення тестостерону. Такий явний антиандрогенний ефект ехінацеї корисний при лікуванні доброякісної гіперплазії передміхурової залози. Для чоловіків старше 50 років прийом ехінацеї зменшує вираженість змін в гістологічної структурі простати (зворотний розвиток аденоматозних вузлів). Ехінацея є для чоловічого організму надійною профілактикою аденоми передміхурової залози.
Препарати ехінацеї прискорюють процеси одужання, стимулюють кістково-мозкове кровотворення, збільшують рівень клітин ретикуло-ендотеліальної системи селезінки і лейкоцитів.
 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Не є лікарським засобом.
Ольга Викторовна 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Два раза в год принимаю Эхинацею для укрепления иммунитета. Почти не болею ,простуда проходит быстро.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ольга Викторовна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, препарат, від, застуди, та, грипу, засіб, від, застуди