Екстракт трави череда - надійний засіб
 • -12%
 • Екстракт трави череда - надійний засіб

Екстракт трави череда - надійний засіб

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 64.2
73.0 грн.
64.2 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Препарат для нормалізаціі обмінних процесів, надійне протиалергічну, дерматологічне засіб. Володіє седативними властивостями, сприяє зниженню артеріального тиску, збільшує амплітуду серцевих скорочень. Наявність в низці поліфенолів, визначає виражену бактерицидну дію (активність сильніше, ніж у дубильних речовин типу таніну), аскорбінова кислота і марганець впливають на процеси кровотворення, згортання крові, діяльності залоз внутрішньої секреції.
 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з трави череди.
Рекомендується для профілактики порушень обмінних процесів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
 • алергічні стани, алергози;
 • імунодефіцити;
 • цукровий діабет, панкреатит;
 • остеохондроз, ревматизм, подагра, перелом кісток;
 • шкірні захворювання, нейродерміт, атопічний дерматит, екзема, облисіння, псоріаз, вітіліго, себорея, вугрі, сверблячідерматози;
 • фурункульоз, екзема (низка спільно з брусницею);
 • в акушерстві; як сечогінний засіб при багатоводді, набряках вагітних.
Спосіб застосування та дози: дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хв до прийому їжі на 100-200 мл. води.
 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити через 2-3 тижні.
Обсяг 100 мл.
Значення для організму:
 
Фітотерапевтичні властивості і дія:

У низки більш широке застосування, ніж уявлення про «золотушной траві». У європейській медицині вона використовується як протизапальний, що зменшує стадію ексудації кошти. Досвід застосування низки в медичній практиці достовірно підтверджує її здатність мобілізувати різні, в тому числі детоксикаційні механізми, прискорювати процеси регенерації тканин шкіри, проявляти виражені протовоальтератівние, антідеструктівние властивості, що обгрунтовано зараховує низку до адаптогенною засобів.

 • Тибетська медицина, протягом століть, використовує низку як коректор метаболізму при атеросклерозі, стимулятора гемопоезу при анеміях, регулятора функцій ендокринних залоз, ефективного засобу для нормалізації менструального циклу.
З достатніми підставами низка застосовується для поліпшення травлення, апетиту, проявляє виражені гепатопротекторні і м'які діуретичні властивості.
 • Заслуговує на увагу десенсибилизирующая активність низки, її здатність нормалізувати обмінні процеси, стимулювати функції кори надниркових залоз, сприяти усуненню запальних процесів, регенерації уражених ділянок.
Препарати череди мають в'язким, потогінну, протизапальну дію. Полііновие спирти підсилюють антіфунгальнимі, протипухлинну та антілейкеміческую активність.
 • Комплексу флавоноїдів і полісахаридів притаманні гепатозхисні властивості, які включають холеретический, холатостімулірующій, протизапальний і капілляроукрепляющее терапевтичні ефекти.
Череда активна відносно грампозитивних бактерій.
 • В Україні екстракт низки зареєстрований патентом, як засіб підсилює гуморальний імунітет, що сприяє підвищенню рівня фагоцитозу, нейтрофілів у периферійній крові, корекції імунодефіцитного стану, викликаного введенням цитостатика. За окремими показниками і виразності дій низка перевершує ехінацею.
Препарати череди мають сечогінну, жовчогінну, протизапальну, гіпотензивну, седативну, кровоспинну, потогінну, репаративну, болезаспокійливу діями, знижують алергічні прояви, регулюють обмінні процеси, активізують імунітет, гемопоез.
 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Не є лікарським засобом.

 

Bиктория 2018-05-24 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Эффективный баж

Мой организм очень реагирует на ранние фрукты и овощи, у меня появляются какие то высыпания на лице. Посоветовали попить Баж Череда, буквально через два дня сыпь прошла.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Bиктория! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, екстракт, трави, череда, надійний, засіб, засоб, від, алергії