Засоби для печінки - Трав'яна аптека Фіто

Засоби для печінки - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 111
111 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Засоби для печінки "Ессенціалкомплекс", є новітнім кроком у виробництві дієтичних добавок. В одній формулі вдалося з'єднати чотири найважливіші для здоров'я речовини різної структури, які в комплексі мають системним оздоровлюючим, захисним, взаємодоповнюючим ефектом, здатні профілактувати і полегшувати протягом багатьох поширених захворювань печінки.
властивості:
* Нормалізує діяльність печінки;
* Сприятливо впливає на обмін речовин;
* Забезпечує стійкість до шкідливих впливів на печінку;
* Сприяє підвищенню загального тонусу організму;
* Нормалізує функціональні показники імунної системи.
Показання до застосування:
* Сприяє доброчинного впливу на функції печінки;
* Сприяє зменшенню синтезу і секреції в циркуляцію загального холестерину і його ефірів гепатоцитами;
* Хвороби печінки (жировий гепатоз, що виник на тлі ожиріння, цукрового діабету, алкогольної хвороби, цироз печінки), стеатоз підшлункової залози, хронічні панкреатити, жовчнокам'яна хвороба;
* Хронічні коліти, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрити, дисбактеріоз.
Склад: жир печінки акули; дигідрокверцетин; вітамін Е; селексен.
Спосіб застосування: дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2-3 рази на рік.
Упаковка: 60 ​​капсул масою 0,5 г.
Жир печінки акули, який є незамінним компонентом «Ессенціалкомплекс» містить в собі не тільки Омега-3 ПНЖК, а також вітаміни А, Е, Д, сквален. Сквален - проміжний продукт обміну холестерину. Споживання сквалену сприяє екскреції холестерину через шлунково-кишкового тракту, що призводить до зниження рівня загального холестерину і холестерину ліпопротеїдів низької щільності в крові.
Дигідрокверцетин - потужний природний капіллярпротектор і антиоксидант. Застосовуються в якості дієтичної харчової добавки для комбінованої профілактики при захворюваннях печінки і інтоксикаціях.
Селен (селексен) - біологічно активний мікроелемент, що входить до складу ряду гормонів і ферментів і пов'язаний таким чином з діяльністю всіх органів, тканин і систем. Його наявність в організмі поряд з іншими мікроелементами необхідно для підтримки нормального функціонування організму. Селен разом з вітаміном Е входить до складу фактора, що запобігає некротичні процеси в клітинах організму. Селен бере участь в процесах відтворення, розвитку молодого організму і старінні людини, а отже, багато в чому впливає на тривалість його життя.
Сама назва «токоферол» (вітамін Е) походить від грецьких слів tos - «діти» і pheros - «народження», що говорить про особливу важливість цього вітаміну для репродуктивної системи. Він має антиоксидантну активність, часто використовується при захворюваннях печінки (гепатити, цироз), підшлункової залози, кишечника.
Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Не є лікарським засобом.

Ирина 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Рекомендую это средство для печени. Сама покупала его уже несколько раз. Пью по 2 капсулы два раза в день. На месячный курс уходит две упаковки. У меня проблемы с желчным пузырем и аллергия. Когда начинаю принимать, сразу намного лучше себя чувствую.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ирина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: екосвіт, олiя, ойл, засоби, для, печінки, трав'яна, аптека, фіто, засоби, для, печінки