Засоби від простатиту - Інтернет магазин Фіто
  • -5%
  • Засоби від простатиту - Інтернет магазин Фіто

Засоби від простатиту - Інтернет магазин Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Засоби від простатиту "ФІТОЛЕК-Простатит" - Інтернет аптека Фіто. Зменшує ризик розвитку запальних процесів і гіперплазії передміхурової залози, порушень сечовипускання. Покращує венозний відтік, підвищує потенцію. Усуває застійні явища в області малого тазу, нормалізує обмінні процеси в тканинах простати.
Показання до застосування:
* Хронічний простатит;
* Безпліддя на тлі простатиту;
* Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) (аденома);
* Чоловікам 40-50 річного віку для фітоподдержкі функції передміхурової залози;
* Профілактика уродинамических порушень;
* Імпотенція на тлі простатиту і ДГПЗ.
Склад: корінь кропиви, петрушки, солодки; лист брусниці, трава таволги, зніту; лист ліщини.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Значну роль в етіології статевих розладів відіграють простатити. Гостре запалення передміхурової залози може пройти безслідно, але длітельнотекущій хронічний процес негативно позначається на статевої функції.
Простатит - досить поширене захворювання, що охоплює як паренхіматозну, так і інтерстиціальну тканини передміхурової залози. За останні роки простатит сильно помолодшав і перестав бути долею чоловіків 40 - 50 річного віку. За даними урологів прихований перебіг простатиту виявляється у кожного третього обстеженого хворого.
В етіології і патогенезі простатитів велике значення мають бактеріальні фактори, а у випадках абактериального простатиту провідне місце займають мікоплазмові інфекції, аутоімунні зміни, гормональні та функціональні порушення.
На можливість захворювання на ранніх стадіях вказують дизуричні розлади, патологічні виділення, больові відчуття, а також копулятивний дискомфорт (наявність болючої еякуляції, зниження лібідо).
Захворювання має соціальне значення, оскільки тривалий запальний процес призводить до зниження статевої ерекції, імпотенції, що є причиною безпліддя і руйнування сім'ї.
Лікування простатиту тривалий, від півроку до декількох років. Тому фітотерапія є більш прийнятною і безпечної для організму. У жодній іншій дисципліні фітотерапевтичні засоби не бувають настільки актуальними, як в урології. Це особливо стосується простатиту і доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). Лікарські рослини виступають як етіотропні, надаючи симптоматичну дію на різноманітні порушення, які супроводжують простатит і ДГПЗ. Фітотерапевтичні засоби завжди виправдовують себе при лікуванні хворих з легкої та середньої тяжкості порушеннями сечовипускання, причому перевага їх полягає в добрій переносимості. Вони дають множинні ефекти: протимікробний, протизапальний, імуномодулюючий і протиалергічний. Серед безлічі фармакологічних дій можна відзначити гальмування синтезу простагландинів, зниження рівня холестерину, редукцію статевого глобуліну, усунення венозного застою в області тазових органів, а також гальмування 5-альфа-редуктази. Ефективність дії фітоурологіческіх коштів достовірно доведена і спирається на багаторічний лікарський досвід фітотерапевтів.
«ФІТОЛЕК Простатит» - представляє унікальну комбінацію лікарських рослин з фармакологічної активності підтвердженої сучасними дослідженнями і медичною практикою застосування. Таке поєднання трав з широким діапазоном терапевтичної дії дозволяє ефективно усувати симптоми запального процесу, зменшуючи запалення і набряк, перешкоджати подальшому збільшенню (гіперплазії) передміхурової залози, прибирати неприємні симптоми пов'язані з розладом сечовипускання (частота, болючість, помилкові позиви).
Збалансована за складом формула пригнічує аутоімунних реакцій, патогенну флору, прибирає застійні явища в області малого тазу, покращує кровопостачання, значно полегшує симптоми, нормалізує сечовипускання. Це сприяє підвищенню лібідо, поліпшення еякуляції, знижує ризик розвитку імпотенції.
Протизапальну і протинабрякову дію фітопрепарату обумовлено пригніченням основних ланок каскаду арахідонової кислоти і синтезу простагландинів і лейкотрієнів з подальшим зменшенням проникності. Виявляючи імуномодулюючу дію, препарат пригнічує аутоімунні процеси виникають в тканинах передміхурової залози у відповідь на запалення, знижує проліферацію активних лімфоцитів, нормалізує обмінні процеси в тканинах простати, перешкоджає поширенню інфекцій.
Значно підвищуючи якість життя, «ФІТОЛЕК-Простатит» усуває дратівливість, невпевненість, є надійним захистом від пухлин.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:
Корінь кропиви - вважається одним з кращих природних засобів для лікування аденоми і простатиту. Запобігає запалення і збільшення передміхурової залози. Містить 3-бета-ситостерин у вільній гликозидной формі, ськополетін, що роблять позитивний вплив при I і II стадіях хвороби, навіть при наявності значної кількості залишкової сечі. Ця дія пов'язують з вмістом ситостерин. Кореневища кропиви збільшують кількість сечі, що виділяється і знижують кількість залишкової, скорочують частоту сечовипускань, роблять виражений вплив на кровонаповнення простати, зменшують її розміри.
Хаменерій (Іван-чай) - обумовлює протизапальний ефект за рахунок глікозидів кемпферол і кверцетину, галлотонін. Феномен гальмування простагландинів під впливом зніту довели Джуан (Juan) і співавтори (1988 р.)
У протизапальну дію беруть участь таніни, глікозиди кемпферол і кверцетин. Коефіцієнт протизапальної дії зніту поступається тільки медичного таніну. Феномен гальмування простагландинів достовірно доведений. Трава зніту проявляє високу активність при простатиті, аденомі, раку передміхурової залози, при гострих і хронічних запаленнях сечовивідних шляхів, циститі, є ефективним засобом підтримуючої терапії після операцій на передміхуровій залозі. Крім того, кипрей по седативного дії подібний до валериане, зменшує дратівливість, нервозність. У зніту зафіксований високий протипухлинний ефект, він здатний підтримати потенцію.

Брусниця - у листя і пагонів потужні бактерицидні, протизапальні і сечогінні можливості. Надає в'яжучу, жовчогінну, капилляроукрепляющее і демінералізующее дію. Активна щодо золотистого стафілокока та іншої бактеріальної флори, підвищує ефективність антибіотиків, стимулює фагоцитоз і захисні сили організму, регулює азотистий обмін. У складі комплексів брусниця використовується при простатиті, пієлонефриті, циститі, набряковому синдромі.
Петрушка - здатна нормалізувати функцію кори надниркових залоз; містить апигенин - сильний антиоксидант, що впливає на концентрацію гормону естрогену в чоловічому організмі, стимулює вироблення тестостерону. Особливо ефективна петрушка при простатитах, пов'язаних із застоєм секрету і утворенням каменів в простаті. Сечогінний ефект допомагає впоратися з набряками і патологічної урогенитальной мікрофлорою.
Ліщина - вважається одним з найбільш ефективних рослин при гіпертрофії і запаленні передміхурової залози. Стимулює відновлювальні процеси в паренхімі простати, зменшує запалення, володіє капилляроукрепляющим дією, пригнічує проліферативні процеси в передміхуровій залозі, покращує її секреторну функцію та функцію бульбоуретральних залоз. Дія ліщини прирівнюють до ефекту африканської сливи (Pygeum africanum).
Таволга - володіє високими стрес-протектівнимі властивостями, зменшує стадію ексудації і проліферації, знижує процеси альтерації, підвищує резистентність органів і тканин до пошкоджень факторами. Її з успіхом застосовують в протизапальних блоках, в тому числі при простатиті. За антиоксидантної та антігіпоксантной активності таволга не поступається листю гінкго білоба. Крім того, перешкоджає утворенню тромбів, регулює тонус судин, має протизапальну (саліцилати) і антиканцерогенну дію, посилює протипухлинний ефект.
Солодка - гліціррізіновая кислота визначає протиалергічну, антибіотичні, протипухлинну дію. Коріння солодки усувають запалення викликає серотоніном, гістаміном, брадикініном, знімають спазми, регулюють водно-сольовий обмін і гормональний баланс в організмі. Болгарська фітотерапія рекомендує солодку при утрудненому сечовиділенні внаслідок аденоми простати. Лікувальний ефект забезпечується? -ситостерин коренів солодки. Солодка благотворно впливає на патологічно змінені ланки імунітету, здатна пригнічувати розвиток ракових клітин, попереджаючи утворення пухлин. Активно посилює дію всіх компонентів складових рецептури, знижує побічні явища призначається терапії.

Алексей 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

100% помогло

Простатит вылечил курсом в 2 месяца, результат замечательный.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Алексей! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, засоби, від, простатиту, інтернет, магазин, фіто, засоби, від, простатиту