Бальзам для тіла - Натуральна косметика на травах

Бальзам для тіла - Натуральна косметика на травах

На складі
Рейтинг:

На складі 287.0
287.0 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3083

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Бальзам для тіла - Антицелюлітний бальзам призначений для активного впливу на проблемні ділянки шкіри при розтяжках і целюліті. Сприяє зменшенню ефекту «апельсинової кірки». Ефірні олії, які активізують мікроциркуляцію і лімфодренаж, доповнюють сапоніни і глікозиди каштана і буркуну, зміцнюють стінки капілярів. Комплексний вплив прискорює процес розсмоктування застійних зон, виведення токсинів і спалювання підшкірних жирів. Ефективність бальзаму значно вище при його використанні в комплексі з регулярними фізичними навантаженнями та масажем.
Міститься: емульсійний комплекс, вода деіонізована, СО2-екстракт буркуну, СО2-концентрат кінського каштана, ефірне олія фенхеля, ефірне олія апельсина, ефірне олія лимона, ефірне олія розмарину, ефірне олія кипариса, ефірну олію чайного дерева, кислота бурштинова, виноградний оцет, мідні похідні хлорофілу морських водоростей.
Застосування: наносити на проблемні зони вранці і ввечері масажними двженія, ретельно масажуючи до повного вбирання. Рекомендується застосовувати в комплексі з фізичними навантаженнями і в практиці антицелюлітного масажу.
Термін придатності 1 рік.
Упаковка: 50 мл, банку 50 мл.
Заявлений дію забезпечується комплексом «антицелюлітних» ефірних масел з сосудоукрепляющее композицією кумаринів, сапонінів і глікозидів буркуну лікарського і кінського каштана. Його формула заснована на композиції шести ефірних масел, збалансованої спеціально для активізації мікроциркуляції і лімфодренажу в тканинах. Активна дія бальзаму посилюють сапоніни і глікозиди каштана і буркуну, зміцнюють стінки капілярів. Янтарна кислота, виноградний оцет і мідні похідні хлорофілу бурих морських водоростей стимулюють обмін речовин.
Комплексний вплив прискорює процес розсмоктування застійних зон, виведення токсинів і спалювання підшкірних жирів. Ефективність бальзаму значно вище при його використанні в комплексі з регулярними фізичними навантаженнями та масажем.
Хромопротеїди, до яких відноситься купрофіллін, наділені унікальними біологічними функціями: беруть участь в таких фундаментальних процесах життєдіяльності, як фотосинтез, дихання клітин і всього організму, транспорт кисню і СО2, окислювально-відновні реакції і т.д. "

Лиля 2018-05-31 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

После родов очень поправилась,хотелось бысро прийти в форму.Купила бальзам для тела антицеллюлитный,начала пользоваться и в течении месяца смогла надеть любимые джинсы.Я осталась очень довольна

Відповідь адміністратора:

Спасибо Лиля! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, бальзам, для, тіла, натуральна, косметика, на, травах, бальзам, для, тіла