Ефективний засіб зовнішнього застосування при запальних процесах
 • -20%
 • Ефективний засіб зовнішнього застосування при запальних процесах

Ефективний засіб зовнішнього застосування при запальних процесах

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 376.0
470.0 грн.
376.0 грн.

 • Виробник: Мiрра
 • Модель: 3157

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Бальзам - ровесник компанії і безперечний лідер продажів. Бальзаму "Мірралгін", неодноразово засуджувався почесний диплом якості. При періодично проведених опитуваннях про якість продукції в числі кращих продуктів компанії Mirra, незмінно відзначають бальзам "Мірралгін". Про це бальзамі можна сказати, що їм користувалися (і користуються) мільйони людей.

 • Основа виключно ефективної лікувальної формули - спеціальним чином підібраний комплекс ефірних масел. Заспокійливу і болезаспокійливу дію забезпечують, в першу чергу, ефірні масла гвоздики, м'яти, шавлії і евкаліпта.

Комплекс аромамасел надає і протизапальну дію. В цьому відношенні особливо ефективні ефірні масла шавлії, евкаліпта, монарди. Дуже важливо, що ефірне масло монарди забезпечує виражений противірусний і протимікробний ефект. Масло монарди - один з ексклюзивних косметичних компонентів продукції нашої компанії. Антибактеріальними властивостями володіють і ефірні олії чайного дерева, кипариса, евкаліпта.

 • У складі Бальзаму, з'явився екстракт Мелісси лікарської, властивості якої великий лікар середньовіччя Парацельс (1493-1541) за силою дії порівнював з золотом. Як інгредієнт бальзаму, меліса особливо цінна завдяки своєму спазмолітичній, болезаспокійливого, ранозагоювальну дію. Якщо монарда використовується в косметичній продукції вкрай рідко, то Меліса лікарська (лимонна м'ята) багатьом добре відома. Це цілюща рослина поширена в південних районах Росії, України, в Криму, на Кавказі. Листя меліси містять багато ефірного масла з сильним лимонним запахом; це масло і дає заспокійливий ефект. Настої меліси приймають всередину, а зовнішньо - у вигляді примочок і компресів, використовують заради заспокійливого і болезаспокійливого дії на шкіру і слизові оболонки.

Таким чином, у формулі бальзаму використовується комплекс натуральних рослинних інгредієнтів, кожен з яких надає не тільки загальний благотворний ефект, але і місцеву дію на шкіру і слизові оболонки.

 • Вітамін F являє собою комплекс поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) з льняного масла. Позитивний ефект ПНЖК проявляється в підвищенні місцевого імунітету, гальмуванні запальних і алергічних процесів.
 • L-каротин - червоно-оранжевий пігмент моркви, якому Бальзам зобов'язаний своїм кольором, прискорює загоєння ран, усуває сухість і лущення шкіри, захищає її від шкідливої ​​дії УФ-випромінювання.
 • Епофен і K-Na сіль фосфонової кислоти. В останні роки переконливо доведена дієвість космецевтических засобів для нормалізації і посилення мікроциркуляції. А це особливо важливо у випадках пошкодження тканин (забиті місця, набряки), коли необхідний не тільки знеболюючий, але і такий, що розсмоктує ефект лікувальних заходів і засобів.

Тому в бальзамі з'явилися антигипоксант і антиоксидант епофен (структурний аналог коферменту Q10) і K-Na сіль фосфонової кислоти. Відомо, що будь-яка травма супроводжується зниженням забезпечення клітин киснем і енергією. Виникає патологічна тріада: дефіцит енергії - зниження синтезу білка - поломка клітинного калій-натрієвого насоса. Порушується проникність клітинних мембран, виникає набряк клітин. У цих умовах незамінні нові інгредієнти: епофен допомагає клітинам «дихати», а солі фосфонової кислоти допомагають «налаштуванні» K-Na насоса. В результаті зменшується набряк і поліпшується мікроциркуляція. Прекрасний приклад роботи бальзаму-космецевтика на клітинному рівні!

 • При оцінці клінічної ефективності, в Інституті краси (м.Москва) в результаті курсового застосування (два рази на день протягом місяця) у половини пацієнток відзначено зменшення набряків нижніх повік і зниження інтенсивності судинного малюнка в областях появи телеангіоектазій (судинних «зірочок»).

При вивченні впливу бальзаму на динаміку симптомів атопічного дерматиту у дітей (при вираженому свербінні і сухості шкіри), стійке зменшення свербежу відзначено у 50% хворих вже через 15-20 хв. Протизапальний ефект спостерігали у 46% хворих на 5-6 добу, пом'якшувальний ефект - у 80% на 2-3 добу від початку терапії. Відзначено також, що бальзам сприяє відновленню мікроциркуляції в осередках ураження, розсмоктуванню клітинних інфільтратів, стимулює процеси регенерації в тканинах дерми і епідермісі.

 • При використанні бальзаму, у хворих з обмінно-дистрофічних поліартритом в фазі загострення протягом трьох тижнів відзначалася виражена позитивна динаміка у вигляді зникнення набряків і гіперемії (почервоніння шкіри), зменшення болю в області уражених суглобів і поліпшення кровотоку в периферичних судинах і капілярах (мікроциркуляція) , що і було підтверджено результатами об'єктивних досліджень (тепловизионная діагностика).

Є відомості (офіційні висновки) про ефективність, при його застосуванні в умовах санаторію (хворі із захворюваннями опорно-рухового апарату), на тренувальних зборах спортсменів збірних команд РФ (застосування для відновного масажу) і інші позитивні відгуки.

 • В умовах санаторно-курортного лікування хворих з патологією опорно-рухового апарату, опинявся корисним при самій різній патології (остеоартроз, синовіт, подагра і ін.). Було встановлено також, що бальзам підвищує ефективність фонофорез.

Ефективним і як засіб, що допомагає відновленню після важких фізичних перевантажень. Випробувані в цьому випадку були спортсмени - члени кількох збірних команд країни (волейбол, фігурне катання, бокс, плавання, легка атлетика).

 • За тривалий час застосування, накопичився досвід його успішного використання в комплексі з іншими оздоровчими продуктами. Так, знеболюючу дію бальзаму (у випадках хронічної патології) посилюється при одночасному прийомі біодобавок заспокійливої ​​дії (МЕДЕЛЛА-2, МІРРАСІЛ-3). Не слід забувати і про ефективність «домашньої бальнеотерапії» - загальних ванн і місцевих ванночок з Заспокійливим комплексом для ванн. Протизапальний ефект бальзаму, особливо у випадках хронічної нахили до запалення, нерідко «потребує підтримки» біодобавок, що сприяють посиленню імунного захисту. Серед них слід назвати вітамінні комплекси МІРРАВІТ і МИРРА-Діовен, а також МИРРА-ЦИНК; остання БАД сприяє імуногенезу і абсолютно необхідна у всіх випадках посиленого витрачання організмом цинку, що і спостерігається при запальних захворюваннях.

Протиалергічний ефект застосування бальзаму нерідко оцінюється як дуже виражений; накопичені відомості про ефективність почергового (протягом одного і того ж дня) нанесення на шкіру бальзамів МІРРАЛГІН і Аллерона у випадках гострих алергічних реакцій.

 • Застосування бальзаму показано в косметологічних цілях - при схильності до набряків, появі на шкірі судинних сіточок і зірочок. Однак це явище часто пов'язано не стільки з місцевими, скільки з загальними причинами. Тому суттєву підтримку дії бальзаму може надати МІРРАСІЛ-2 (зміцнення і нормалізація проникності стінки судин).

Отже, Бальзам з потужним заспокійливим, знеболюючим і розсмоктуючу дію.

 • це універсальний засіб зовнішнього застосування при запальних процесах в шкірі і підлягають тканинах,
 • це швидка допомога при побутових і виробничих травмах, ударах, синцях,
 • хороший засіб для спортивного масажу.

Бальзам відмінно допомагає при ударах і травмах, запаленні і болях, опіках і обмороженнях, легко проникає через шкірний бар'єр і чинить аналгезуючу дію на глибокі шари шкіри і підлеглі тканини: підшкірну клітковину, м'язи, суглоби, покращує капілярний кровообіг, зменшує набряки, має виражений розсмоктує ефект, знижує інтенсивність хворобливих відчуттів, надає розслабляючу і знеболюючу дію на м'язову тканину, використовується для профілактики артритів і миозитов, артрозів і остеохондрозу, ефективний при різних видах масажу.

 • Містить: емульсійний комплекс, вода деіонізована, вітамін F, екстракт меліси, ефірну олію чайного дерева, ефірна олія кипариса, ефірну олію гвоздики, ефірна олія шавлії мускатного, ефірна олія евкаліпта, ефірна олія монарди, ефірна олія м'яти, солі етідроновая кислоти, епофен.

Застосування: наносити вранці і ввечері на чисту шкіру.

 • Упаковка: банка 50 мл.
Анастасия Андреевна 2018-06-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Бальзам МИРРАЛГИН люблю и всегда он есть у меня дома. При любых проблемах со связками, ушибами, болями он быстро и эффективно помогает, пыталась найти замену подешевле, но он все равно лучший

Відповідь адміністратора:

Спасибо Анастасия Андреевна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, ефективний, засіб, зовнішнього, застосування, при, запальних, процесах, бальзам, харків