Ефективний бальзам для тіла пом'якшує і заспокоює роздратовану шкіру

Ефективний бальзам для тіла пом'якшує і заспокоює роздратовану шкіру

На складі
Рейтинг:

На складі 262.0
262.0 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 31620

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Бальзам ціна - Аллерон бальзам туба - спеціальний бальзам для догляду за чутливою шкірою і для профілактики алергічних реакцій, відновлює захисний бар'єр і функції шкіри, забезпечує заспокійливу і протизапальну дію, знижує підвищену чутливість шкіри, попереджає алергічні реакції. Дарує відчуття комфорту, пом'якшує і заспокоює роздратовану шкіру, прибирає свербіж, знімає почервоніння, відновлює захисні функції шкіри, знижує запальні прояви, гальмує розвиток алергічних реакцій (почервоніння шкіри, висипання, свербіж та ін.).

  • Містить: емульсійний комплекс, вода деіонізована, кунжутне олія, олія жожоба, екстракт пустирника, концентрат кореня солодки, ефірна олія лаванди, ефірна олія сантала, ефірну олію гвоздики, ефірна олія герані, ефірна олія м'яти, вітамін Е.

Застосування: наносити на чисту шкіру вранці і ввечері, або в міру необхідності.

  • Термін придатності 1 рік.

Упаковка: туба 50 мл.


Протягом ряду років (в 1999 - 2000-2003-2006 рр.) Бальзаму Аллерона присуджувався Почесний диплом Московське якість. У клініці Аллерона використовували при лікуванні 30 дітей з алергодерматози (12 - дитяча екзема, 18 - нейродерміт) на тлі базової терапії (сорбенти, антигістамінні препарати та ін.); інші зовнішні засоби при цьому не призначалися. Було зроблено висновок, що найбільш ефективно бальзам діяв в підгостру стадію дитячої екземи, після припинення мокнутия, зменшення островоспалительной інфільтрації і гіперемії вогнищ, а також у гострій і підгострій стадії при нейродерміті. Застосування бальзаму в період ремісії кілька збільшувало її тривалість.

Ще при одному клінічному дослідженні (145 дітей у віці від 6 міс. До 14 років з різними формами аллергодерматоза) за результатами застосування бальзаму було зроблено висновок, що Аллерона може бути рекомендований як засіб патогенетичної терапії для зовнішнього застосування в підгостру стадію дитячої екземи.
В іншому дослідженні застосування бальзаму Аллерона швидко (протягом декількох днів) купировало шкірні прояви при лікарських алергічних дерматозах (розвинулися в результаті тривалих курсів антибіотиків), при алергічних реакціях на косметику, при шкірних алергічних реакціях, пов'язаних з дисбактеріозом.

Так чи можна за допомогою бальзаму Аллерона вилікувати алергію? Пробувати, звичайно, можна і потрібно. Але ось за допомогою одного тільки цього бальзам - навіть і лікарі алергію навряд чи вилікують. Адже відомо, що жодне з продаються в аптеках «протиалергічних» коштів - не є достатньо ефективним. Навпаки, частіше доводиться чути скарги на те, що при алергії «ніщо не допомагає. Більш того, загальне число алергічних реакцій і захворювань серед населення зростає, а кількість алергіків - збільшується.
Приведення організму в нормальне «неалергічних» стан - справа складна, потребує використання комплексу оздоровчих заходів, дренажних засобів, іноді - зміни способу життя і т.д. Алергія - це не тільки зійшов з розуму імунітет (так кажуть через непередбачуваність алергічних реакцій), але і імунітет недостатній, імунітет дефіцітозавісі- мий. Для забезпечення виробництва достатньої кількості повноцінних імунних клітин і нормальної імунного захисту потрібні багато мікроелементів, вітаміни. Тому корисними можуть виявитися в першу чергу вітамінно-мінеральні комплекси МИРРА-ФЕРРУМ, МІРРА- КАЛЬЦІЙ, МІРРАДОЛ і, можливо, БАД, що поліпшують роботу печінки і всієї травної системи. У всіх згаданих вище клінічних дослідженнях бальзам Аллерона застосовували фахівці, чітко диференціюючи особливості стадій розвитку запальних алергічних реакцій шкіри, індивідуальні особливості пацієнтів.

У побуті застосування бальзаму Аллерона доцільно для догляду за чутливою шкірою, схильної до алергії, оскільки бальзам гальмує запальні і алергічні прояви (шкірні висипання, свербіж та ін.) І подовжує період ремісії в разі наявного захворювання. Що, загалом-то, і вказано на етикетці бальзаму.

Алиса 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помог от аллергии

Цена бальзам вполне приемлемая. Бальзам действительно снимает зуд и успокаивает кожу, покупаю уже не в первый раз. Обычно весной при обострение аллергии хорошо помогает.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Алиса! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, ефективний, бальзам, для, тіла, пом'якшує, і, заспокоює, роздратовану, шкіру, бальзам, ціна