Натуральний фіто бальзам для кісток і суглобів

Натуральний фіто бальзам для кісток і суглобів

На складі
Рейтинг:

На складі 517.0
517.0 грн.

 • Виробник: Мiрра
 • Модель: 3251

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Бальзам рекомендується при болю в суглобах і м'язах, набряках тканин, скутості в рухах. Трансдермальний бальзам для суглобів: має знеболюючу і м'яким розігріваються дією, знижує інтенсивність запальної реакції в суглобах і прилеглих тканинах, відновлює рухливість суглобів; комплекс розігрівають ефірних масел і метілнікотіната (похідною нікотинової кислоти - вітаміну РР) підсилює кровопостачання ураженої області; інулін і салицин лопуха і білої верби, кумарини буркуну і пантенол мають протизапальну дію; глюкозамін захищає і регенерує хрящову тканину, солі фосфонових кислот нормалізують сольовий обмін.

 • Склад: емульсійний комплекс, вода, масло амаранту, стандартизовані екстракти кореня лопуха (40% інуліну) і кори верби білої (10% салицина), СО2 - концентрат буркуну лікарського, D-пантенол - провітамін В5, хітозан, метілнікотінат, ацетил-глюкозамін, ефірні масла коріандру, майорану, розмарину, евкаліпта і гвоздики, солі етідроновая кислоти.

Застосування:

 • наносити вранці і ввечері на чисту шкіру;
 • перед застосуванням переконатися у відсутності індивідуальної непереносимості компонентів;
 • наносити на ділянки шкіри розміром не більше площі долоні;
 • уникати попадання бальзаму в очі і на слизові оболонки;
 • після процедури ретельно вимити руки з милом.

Після застосування РЕМОВІТА 1-1,5 години не приймати ванну або душ.

 • Термін придатності: 1 рік.

Упаковка: 50 мл.

За даними ВООЗ кожна п'ята людина на планеті скаржиться на болі або обмеження рухливості суглобів. Винні в цьому більше 200 різних патологій, які можна об'єднати в кілька загальних груп.

 • Артрит - запалення суглоба, зокрема: поліартрит - запалення декількох суглобів, ревматоїдний артрит, хвороба Бехтєрєва і т.д.
 • Артроз (остеоартроз) - захворювання суглобів, що супроводжується руйнуванням хрящової тканини.
 • Подагра - захворювання, обумовлене відкладенням в суглобі уратів (нерозчинних солей сечової кислоти).

Лідирує в цьому списку остеоартроз - захворювання, при якому з незрозумілих поки причин відбувається активне руйнування суглобного хряща.

 • Найбільш частий варіант травми м'язово-суглобової системи в побуті і спорт - мікротравма. Це мікроскопічне ушкодження протікає практично непомітно, виникає в результаті повторюваних рухів і веде до порушення здатності тканин до регенерації. Періодична мікротравма від фізичних вправ може привести до пошкодження суглобової сумки, кістки або нерва.

При надмірних навантаженнях, що повторюється травмі (як від сильного скорочення сухожилля, так і від зовнішнього тиску на суглоб) може відбуватися запалення суглобової сумки - бурсит. Для нього характерні локалізований біль, напруженість і набряклість шкіри. Симптоми посилюються при русі в суглобі.

 • Біль у суглобах може бути обумовлена ​​не тільки травматичними ушкодженнями, а й на ревматичні захворювання, при яких можуть дивуватися практично всі суглоби і навколосуглобових м'які тканини (остеоартроз, ревматоїдний артрит та ін.).

До 70% людей в різні періоди свого життя відчувають болю в попереку, по частоті використання лікарняних листів цей симптом змагається з простудними захворюваннями.

 • На відміну від описаних вище пошкоджень, пов'язаних з підвищеною фізичною активністю, у виникненні болів в попереку провідну роль відіграє малоактивний спосіб життя. Найбільш часті причини - сидячий спосіб життя, тривале перебування в неправильній позі, незручне взуття, надлишкова маса тіла, поганий матрац, незручна поза під час сну, невірна техніка підйому тяжкості. Тому абсолютно виправдана фраза «Болі в спині - це захворювання способу життя» (С.М. Даниленко. Зовнішні знеболюючі засоби).

В даний час не викликає сумніву, що больовий синдром - причина цілого ряду серйозних патофізіологічних ефектів, що впливають на результат лікування, які подовжують період реабілітації і збільшують вартість лікування. Біль - причина психічних розладів, порушень адаптації, вона супроводжується страхом і депресією. Але зняти або зменшити біль - завдання зовсім не просте.

 • Основні проблеми клінічного знеболювання полягають в наступному: в клінічній практиці не застосовують стандартні методи оцінки болю та ефективності знеболювання; призначення адекватних доз анальгетиків утруднено через їх побічних ефектів; недостатність інформованості медперсоналу в питаннях знеболення ускладнює вибір оптимальних методів аналгезії.

Важливо й емоційний стан, що впливає на толерантність до болю: негативні емоції, загострюють больову чутливість, позитивні - навпаки, притупляють біль (Карпов И.А., Овечкін А.М. Післяопераційний знеболювання в абдомінальній хірургії).

 • Саме тому формула бальзаму (назва запатентовано MIRRA) побудована таким чином, щоб забезпечити комфортне застосування, викликати позитивні емоції у пацієнта.

Ліричний відступ. Слово ремов народжувалося за таким алгоритмом: «ре» - поворотна частка, «мо» - перші літери латинського «mobile», тоді «ремо ...» інтерпретується як «повернення руху, рухливості» - хворого суглоба, ну і «віт» - від того ж латинського «vita» - життя!

 • В першу чергу бальзам забезпечує м'яке розігріває (місцеву подразнюючу) і знеболювальну дію:
 • комфортний розігрів в області нанесення бальзаму, що дозволяє віднести наш новий бальзам до класу місцевих подразнюючих засобів (МРС),
 • зниження (а в деяких випадках - і повне придушення) больового синдрому.

Місцеві дратівливі кошти (МРС) наносяться на шкіру в місцях болю і викликають легку місцеву запальну реакцію, діючи за принципом відволікає терапії. Інтенсивність їх дії залежить від концентрації активної речовини і тривалості контакту зі шкірою.

Принципи дії МРС:

 • cтімуляція чутливих нервових закінчень в шкірі викликає рефлекторну реакцію, що сприяє поліпшенню кровопостачання внутрішніх органів;
 • cтімуляція шкірних нервових закінчень обумовлює місцеве розширення судин, при цьому збільшується приплив крові в м'язи;
 • потік імпульсів від шкірних рецепторів створює зону збудження в корі головного мозку, відволікаючи від істинної больовий імпульсації.

При застосуванні МРС можуть виникати побічні ефекти: почервоніння шкіри, запалення, висип.

 • МРС можуть забезпечувати додатковий позитивний ефект завдяки приємному запаху і відчуття тепла або охолодження шкіри. (С.М. Даниленко. Зовнішні знеболюючі засоби.)

Таке м'яке розігріває і знеболюючу дію надає цілий набір діючих інгредієнтів, з яких, перш за все, слід відзначити комплекс всіх п'яти «теплих» ефірних масел бальзаму, метілнікотінат - (похідне нікотинової кислоти), салицин з кори білої верби.


Про ефірні масла хочеться сказати детальніше.

Аромотерапевтичний ефект РЕМОВІТА обумовлений спільною дією активних компонентів ефірних масел. Масла з високим вмістом фенольних сполук (гвоздика) - активні антисептики, антіспазматікі, надають місцеву знеболювальну дію при ревматизмі, артриті, невралгічних болях.

 • Кетони масла евкаліпта знімають застійні явища, надають ранозагоювальну дію, стимулюють утворення нових клітин і тканин.
 • Масла розмарину і евкаліпта - знеболюючі препарати, що застосовуються в ароматерапії при ревматичних і артріческіх болях.
 • Ефірна олія коріандру надає зігріваючу, болезаспокійливу і антисептичну дію.
 • Кориандровое масло додають в мазі і застосовують при ревматизмі, подагрі і болях в суглобах.
 • Тепло-пряний майоран ефективний при м'язових болях (зокрема, в області попереку), благотворно діє при ревматичних болях і опуханні зв'язок, особливо ускладнених ознобом і обмеженням рухливості. Усуває м'язові контрактури, знеболює при невралгіях, остеохондрозі, невритах, міозитах, артритах. Стимулює кровообіг, а тому добре розсмоктує синці.

Важливий активний інгредієнт бальзаму - концентрат кори білої верби, стандартизований за змістом салицина (не менше 10%). Похідні саліцилової кислоти - важливе сімейство великої групи нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). Застосування таких препаратів цілком обгрунтовано, оскільки саме запалення - провідний механізм «ревматичних» болів. До речі, такі препарати перевершують «прості» анальгетики типу парацетамолу по анальгетичної (знеболюючою) активності. Їх основний механізм дії - пригнічення синтезу простагландинів - важливих медіаторів болю і запалення. (Е.Л. Насонов. Анальгетичні ефекти нестероїдних протизапальних препаратів при захворюваннях опорно-рухового апарату: баланс ефективності і безпеки).

 • НПЗЗ характеризуються неспецифічністю протизапальної дії, вони затримують розвиток або зупиняють будь-який запальний процес;

Характеризуються поєднанням протизапального, болезаспокійливого і жарознижуючого дії;

 • НПЗЗ рослинного походження добре переносяться організмом.

Авіценна писав, що немає такої хвороби, яку не можна вилікувати травами, і немає таких рослин, які не були б цілющими. Одним з таких безсумнівно цінних рослин є буркун лікарський, який у всіх травниках включений до складу зборів для лікування ревматизму. При подагричних і ревматичних набряках суглобів рекомендують місцеві ванни з гарячим настоєм буркуну, які заспокоюють біль і мають протизапальну дію. У формі компресів, обмивань і припарок відвари і настої буркуну показані при суглобовому ревматизмі і подагрі.

 • Багатовіковий досвід використання лікарських рослин у лікуванні відкладення солей, остеохондрозу та обмеження рухливості суглобів рекомендує і активне використання лопуха. На болючі ділянки шиї, рук, колін лист лопуха накладається у вигляді компресу, подрібнений в порошок і розведений у воді корінь приймається всередину при сильних болях і обмеження рухливості суглобів, листя на ніч прибинтовуються до ступень ніг для лікування п'яткових шпор (дійсно, препарати лопуха лікарі призначають при сечокам'яній хворобі). Дуже важливо відзначити, що у формулі бальзаму ремов використаний концентрат лопуха, стандартизований за основним активної речовини - інуліну (не менше 40%).

Амарантове масло - потужний засіб оздоровлення, лікування та профілактики. Сквален (його в складі масла 8-10%) володіє унікальними ранозагоювальні властивості, легко справляється з більшістю шкірних захворювань, включаючи екземи, псоріаз, трофічні виразки і опіки. Сквалеон активізує регенеративні процеси тканин внутрішніх органів: так, вживання амарантового масла до і після радіаційної терапії помітно прискорює відновлення організму. Будучи природним компонентом людської шкіри, сквален здатний легко проникати всередину організму, прискорюючи трансепідермальних транспорт розчинених в бальзамі речовин.

 • D-пантенол (Dexpanthenol) - провітамін В5, його фармакологічна група - «стимулятор репарації тканин». Стимулює регенерацію шкіри, нормалізує клітинний метаболізм, збільшує міцність колагенових волокон, має протизапальну дію. Підвищення потреби організму в пантотенової кислоті спостерігається при пошкодженні шкірного покриву або тканин, її недолік компенсується місцевим застосуванням D-пантенол.

Ацетил-глюкозамін - хондропротектор і протизапальна субстанція, застосовується в медицині для внутрішнього і зовнішнього використання в складі мазей при захворюваннях суглобів. Нестача глюкозаміну уповільнює утворення хрящових тканин і прискорює їх розпад. Його похідні (ацетил-глюкозамін) беруть участь в синтезі мукополісахаридів, їх введення стимулює в хрящі синтез глікозаміногліканів і протеогліканів. Застосування глюкозаміну сприяє значному зменшенню болів і поліпшення рухової здатності суглобів.

Натрієво-калієва сіль фосфонової (етідроновая) кислоти відіграє значну роль в забезпеченні ефективності бальзаму, оскільки:

 • регулює кальцієвий обмін: попереджає надмірний вихід кальцію з кісток, тим самим перешкоджаючи остеопорозу і патологічної кальцифікації м'яких тканин;
 • запобігає крісталлообразованія: утримує іони кальцію в розчиненому стані і запобігає можливість утворення нерозчинних солей (тобто попереджає рецидивної каменеутворення).

Підведемо підсумки. Комплекс розігрівають ефірних масел і метілнікотіната (похідною нікотинової кислоти - вітаміну РР) підсилює кровопостачання ураженої області. Інулін і салицин лопуха і білої верби, кумарини буркуну і пантенол мають протизапальну дію. Глюкозамін «працює» для захисту і регенерації хрящової тканини, солі фосфонових кислот нормалізують сольовий обмін. Застосування бальзаму локалізує осередок запалення, знижує інтенсивність запальної реакції в суглобах і прилеглих тканинах, забезпечує регенерує. Його курсове застосування сприяє відновленню рухливості суглобів.

 • Якщо звести воєдино дію, який чиниться бальзамом, з його активними інгредієнтами, вийде наступна таблиця:

Дія Яким активним комплексом інгредієнтів досягається

 • Знеболюючі ефірні масла, салицин кори верби, концентрат буркуну
 • Зігріваючі ефірні масла, метілнікотінат
 • Протизапальну D-пантенол, концентрати буркуну, лопуха, кори верби, масло евкаліпта
 • Прискорення процесів регенерації тканин Сквалеон (масло амаранту), глюкозамін, масло евкаліпта

Регулювання процесів регенерації тканин, попередження відкладення солей Na-K сіль фосфонової кислоти, концентрат лопуха
І звичайно, важливо відзначити, що поєднання нанорозмірів емульсійних частинок і активних переносників забезпечує трансепідермальних механізм доставки всіх перерахованих біологічно активних речовин в область поразки суглоба.

 • Такий складний і багатокомпонентний склад пояснюється складним завданням, яке має вирішувати новий бальзам. Щоб переконатися в його ефективності, ще в ході розробки в 2010 р серед співробітників виробництва в Оболенську, центрального офісу MIRRA, дистриб'юторів Петрозаводська і їх родичів було проведено апробацію кошти під робочою назвою «Бальзам для суглобів». Отримано і проаналізовано 29 анкет. Пацієнти у віці від 36 до 83 років мали відповідні діагнози і індивідуальні скарги (гоноартроз колінного суглоба, біль в області меніска, артрит, шийний, грудний і поперековий остеохондроз, посттравматичний артроз, скутість шийного відділу, болі в колінному і променезап'ястковому суглобах, болі в попереку , судоми, обмежена рухливість суглобів, поліартрит колінних суглобів, міжхребцевих грижа, артроз, деформація суглобів, болі в суглобах стоп, подагра, вивих ноги, що супроводжує набряком і болем при ходьбі).

За результатами аналізу анкет відзначений:

 • знеболюючий ефект (17 - явний, 4 - середній, 6 - слабкий),
 • розігріваючий ефект (явний - 21, середній - 6).

Індивідуальні спостереження пацієнтів:

 • загальне поліпшення стану суглобів;
 • моментальне зникнення болю в суглобах стоп;
 • зниження болю в суглобах і зменшення набряку;
 • легше згинаються коліна і суглоби пальців рук, пройшли систематичні болі;
 • з дитинства проблеми з меніском, періодично турбує. Після тижневого курсу (2 рази на день) болю пройшли;
 • при болях в лікті - відмінний ефект: больовий синдром знімається після 3-4 застосувань;
 • після двох тижнів застосування вечорами про суглоби на пальцях рук не згадуєш;
 • іноді після сну - скутість шийного відділу (шийний остеохондроз), при нанесенні бальзаму на ранок таких симптомів не було;
 • краще, ніж інші разогревающие засоби!

Таким чином, бальзам рекомендується при ревматичного болю в м'язах і суглобах, м'язовий біль після фізичного навантаження, при спортивних травмах без ознак гострого запалення, ударах і пошкодженнях зв'язок, скутості руху в суглобі, захворюваннях суглобів в стадії ремісії при хронічному перебігу хвороби: у відсутності гострого запалення.

Наталья 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Обезболивает

Бальзам ремовит хоть и дорогой, но качественный, хорошо помогает от боли в суставах.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Наталья! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, натуральний, фіто, бальзам, для, кісток, і, суглобів, бальзами, київ