Бальзами мирра - Купити косметику Фіто

Бальзами мирра - Купити косметику Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 513
513 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3239

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Бальзами мiрра - Спеціальний бальзам для корекції вікових змін овалу обличчя, шиї та зони декольте. Інтенсивно перешкоджає обвисання шкіри овалу обличчя під дією гравітаційного птозу, підтягує шкіру, забезпечує ліфтинг-ефект, збільшує пружність і еластичність, усуває ознаки передчасного старіння.
До складу включено рослинний фактор росту кинетин і новітній пептидний комплекс перешкоджає руйнуванню колагенових волокон, значно прискорює синтез колагену і еластину в дермі.
Містить: олія сої, кокоса, розторопші, гідролізат кератину і протеїнів злаків, пальміто трипептид-3, кинетин, екстракт божої трави Eriodiction californicum, соєвий лецитин, альгінат натрію з морських водоростей, аскорбілглікозід, ізокверцетін, амінокислоту L-аргінін, магниевую сіль бурштинової і глутамінової кислот, СО2-концентрат кісточок граната, Вітамін Е, Вітамін РР.
Застосування: невелику кількість бальзаму нанести на попередньо очищену шкіру овалу обличчя, шиї і області декольте.
Медичний центр косметологічної корекції «Сяяння».
Клінічні дослідження підтвердили: за місяць застосування даного бальзаму (вік апробантов 38-63 року) показник еластометріі (еластичності) шкіри в області «другого підборіддя» покращився на 30%!
Термін придатності 1,5 року.
Упаковка: 50 мл.
Інноваційний бальзам для біоліфтінга шкіри обличчя, шиї та зони декольте. Спеціальна формула крему, що включає рослинний фактор росту кинетин і новітній пептидний комплекс для активації епідермального фактора росту TGF, значно прискорює синтез колагену і еластину в дермі.
Протеїни злаків і кератину, вітаміни, амінокислоти і рослинні екстракти стимулюють клітинну активність і істотно підвищують захисний потенціал шкіри. Регулярне застосування бальзаму дозволяє реалізувати принцип клітинної косметики - корекцію ушкоджень і вікових змін шкіри шляхом стимулювання власних процесів відновлення тканин.
Клінічні дослідження, проведені в МКЦЦ "ЕКЛА", підтвердили, що за 1 місяць застосування Бальзаму для корекції овалу обличчя:
показник еластичності шкіри збільшився на 30%
Рекомендація МЦКК "ЕКЛА" - "високоефективний щодо збільшення еластичності шкіри". "Всіма пробантами відзначено підтягування шкіри овалу обличчя, збільшення пружності шкіри, невелике зменшення" другого підборіддя ".
Регулярне застосування бальзаму дозволяє реалізувати принцип клітинної косметики:
корекції пошкоджень і вікових змін шкіри шляхом стимулювання власних процесів відновлення тканин.

Елена 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Работает

Крем действительно подтягивает контур, понравился, рекомендую

Відповідь адміністратора:

Спасибо Елена! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, бальзами, мирра, купити, косметику, фіто, бальзами, мiрра