Натуральний судинний фіто комплекс

Натуральний судинний фіто комплекс

На складі
Рейтинг:

На складі 419
419 грн.

 • Виробник: Мiрра
 • Модель: 3258

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Фіто комплекс підвищує міцність і еластичність судинної стінки, має судинорозширювальну і гіпотензивну дію, попереджає порушення кровообігу, покращує роботу серця і головного мозку. Рекомендується в початкових стадіях гіпертонічної хвороби і при атеросклерозі, знижує ризик розвитку інфаркту та інсульту.

 • Склад: вітамін С, екстракт гінкго білоба, екстракт вербени, екстракт виноградних кісточок, дигідрокверцетин.

Застосування: дорослим по 1 таблетці 2 рази на день під час їжі, що забезпечує середньодобову потребу організму у вітаміні С - на 80%, в проантоціанідіни - на 50%, в дигидрокверцетина - на 90%, в флавонолглікозідах - на 50%.

 • Тривалість курсу 25 днів.

Упаковка: 50 таблеток.

 • Термін придатності 2 роки.

Рекомендована в якості додаткового джерела вітаміну С, Проантоцианидина, дигидрокверцетина і флавонолглікозідов. Рекомендована до застосування в профілактичних і оздоровчих цілях для поліпшення функції серцево-судинної системи. Зміцнює і відновлює стінки судин, підвищує їх еластичність, надійний захист для серця і судин, в тому числі і судин головного мозку, активна профілактика атеросклерозу, знижує ризик розвитку інфарктів, інсультів і їх ускладнень, рекомендується в відновлювальному періоді після перенесених захворювань серцево-судинної системи .

 • Незважаючи на всі досягнення медицини, рівень захворюваності та смертності від серцево-судинної патології залишається як і раніше високим, а в деяких країнах продовжує зростати. Захворювання серцево-судинної системи - найпоширеніша причина смертності в світі.

Перш за все, це обумовлено недотриманням принципів здорового способу життя: неправильним харчуванням, палінням, зловживанням алкоголем, низькою фізичною активністю, стресами і тому подібними факторами. При цьому основним фактором ризику розвитку захворювань серцево-судинної системи є саме незбалансоване харчування.

 • В даний час встановлена ​​чітка залежність між недостатнім вмістом або відсутністю в їжі деяких необхідних компонентів і виникненням серцево-судинних захворювань.

Тому прийом БАД і заповнення відсутніх організму біологічно активних речовин можна розглядати як важливий засіб профілактики серцево-судинної патології.

 • В основі виникнення більшості захворювань лежить процес вільнорадикального окислення, що є одним з найпоширеніших патологічних механізмів.

З боку серцево-судинної системи активізація перекисного окислення ліпідів клітинної мембрани (реакції за участю вільних радикалів) призводить до нестабільності мембран, порушення трансмембранного обміну іонами і, отже, підвищення збудливості кардіоміоцитів і клітин, що утворюють судинну стінку. Також окислення ліпопротеїдів низької щільності призводить до розвитку атеросклерозу.

 • Результати численних наукових досліджень показали, що тривалий прийом антиоксидантів знижує ризик розвитку ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, гіпертонічної хвороби та інсульту.

Біофлавоноїди благотворно діють на серцево-судинну систему. Вони сприяють зниженню рівня ліпопротеїдів низької щільності, мають здатність розширювати коронарні судини, а також - гіпотензивну і антитромботичну дію.

 • При регулярному застосуванні сприяють зниженню рівня холестерину, активують ліпопротеідліпази, тим самим знижуючи рівень тригліцеридів в плазмі.

У рецептурі БАДа, використаний спеціально підібраний комплекс антиоксидантів: біофлавоноїди з рослин гінкго білоба, винограду, вербени, модрини та вітамін С.

 • Гінкго дволопатеве, гінкго - реліктова рослина, часто зване «живим викопним».

Гінкго - єдиний вижив представник доісторичного сімейства рослин, що існували в нашій півкулі в мезозойську еру. Вижили вони протягом мільйонів років завдяки екстраординарної здібності до адаптації. Вони зберегли репродуктивну систему, архаїчну з точки зору еволюції і унікальну для вищих рослинних форм. Це дерево може пережити найсильніший холод і тривалу посуху, має імунітет до хвороб і шкідників, відмінно протистоїть промислового забруднення повітря. А особливу історичну символіку рослина набула в минулому столітті. Коли атомні бомби знищили все живе в Хіросімі і Нагасакі, на старих обвуглених стовбурах гінкго вже через кілька днів з'явилися нові зелені пагони.

 • Основною діючою речовиною є дигідрокверцетин. Надає ангіопротекторну, антиоксидантну, дезінтоксикаційну, гепатопротекторну (антитоксичну), радіопротекторну та протинабрякову дію; стимулює процеси регенерації слизової оболонки шлунка.

Перешкоджає перекисного окислення ліпідів клітинних мембран, захищає стінки судин від ушкодження, зменшує набряклість при запаленні, володіє гіполіпідемічної та діуретичною активністю.

 • Діквертін має антиоксидантну, ангіопротекторну, протизапальну дію.

Використовується сировина з вмістом діючої речовини - дигидрокверцетина не менше 88%.

 • Крім біофлавоноїдів до складу МИРРА-ангіо входить Вітамін С - найбільш поширений природний антиоксидант, який при регулярному застосуванні сприяє зниженню рівня холестерину, активує ліпопротеідліпази, тим самим знижуючи рівень тригліцеридів в плазмі крові.

Він забезпечує міцність судин, особливо в поєднанні з биофлавоноидами.

 • Вітамін С надає антикоагуляционное дію і відновлює окислені форми вітамінів Е і А, активуючи їх як антиоксиданти.
Полина 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Эффективно от купероза

Мирра Ангио принимала, так как лопались капилляры, после курсовых приемов, положение дел улучшилось значительно

Відповідь адміністратора:

Спасибо Полина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, натуральний, судинний, фіто, комплекс, біодобавки, для, людей