Необхідний для підтримки нормального стану шкіри, волосся і нігтів

Необхідний для підтримки нормального стану шкіри, волосся і нігтів

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 467.0
467.0 грн.

 • Виробник: Мiрра
 • Модель: 3182

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Биокомплекс цинку, забезпечує діяльність багатьох ферментних систем організму і нормалізує обмін речовин. Необхідний для повноцінного функціонування чоловічих статевих залоз. Допомагає при чоловічому безплідді, попереджає розвиток аденоми простати.

 • Рекомендується в періоди підвищеної потреби організму в цинку: підлітковий період, вагітність, клімактеричний період, відновлювальний період після травм і інфекцій.

Підвищує стійкість до простудних та інфекційних захворювань, має протиалергічну дію.

 • Необхідний для підтримки нормального стану шкіри, волосся і нігтів.

Склад: біокомплекс цинку, полісахариди з морських водоростей.

 • Застосування: дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі, що забезпечує 100% добової потреби в цинку; тривалість курсу 2-3 тижні.

Упаковка: 50 капсул по 0,4 г.

 • В 1 капсулі міститься: цинку лактат - 26 мг, полісахариди з морських водоростей - 374 мг.

Добова потреба організму в цинку - 12 мг. Звичайний прийом по 1 капсулі 2 рази на день забезпечує до 100% середньодобової потреби в цинку.

 • Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгредієнтів.

Термін придатності 2 роки.

 • Цинк входить до складу більш ніж 200 ферментів (білків, керуючих біохімічними реакціями), тому недолік цинку в організмі супроводжується різноманітними порушеннями здоров'я і важкими захворюваннями. Від дефіциту цинку страждають люди, у яких знижений надходження цього елемента з їжею.

Тривала нестача цинку проявляється зниженням стійкості до простудних та інфекційних захворювань, ускладненнями перебігу вагітності, затримкою і порушеннями розвитку дітей, раннім клімаксом, прискореним старінням і скороченням життя осіб похилого віку.

 • З харчових продуктів чемпіоном за вмістом цинку є м'ясо устриці - 150-400 мг на 100 г продукту.

В інших продуктах цинку міститься в десятки разів менше:

 • від 7 до 3 мг на 100 г - морська риба, печінка, кедрові горіхи, яловичина, сир, арахіс, квасоля, горох, баранина, свинина;
 • від 2,8 до 2,4 мг на 100 г - пшеничні зародки, рисові висівки, гречка, вівсяна мука, ячна крупа, м'ясо індички, м'ясо качки, зелена цибуля.

Від дефіциту цинку страждають люди, у яких знижений надходження цього елемента з їжею. Як правило, в їх раціоні бракує білків і занадто багато вуглеводів. До того ж, в кишечнику всмоктування цинку з рослинних харчових продуктів буває утруднено через утворення нерозчинних комплексів (цинк + фітин).

 • Також засвоєння цинку може бути порушено внаслідок дисбактеріозу кишечника, хронічних захворювань, гельмінтозів та ін.

До групи ризику по можливому дефіциту цинку відносяться всі, хто з тих чи інших причин втрачає значні кількості цього елементу. Наприклад, цинк може активно витіснятися з організму надходять всередину забруднювачами (важкі метали, деякі ліки).

 • Недолік цинку - обов'язковий супутник практично будь-яких шкірних проблем. У шкірі (як в простаті і гіпофізі) цинку міститься дуже багато. Цинк потрібен для формування повноцінного колагену, нормального протікання в шкірі фізіологічних процесів і захисту шкіри від зовнішніх впливів.

Найчисленнішу групу ризику становлять ті, чий організм посилено витрачає цинк.

 • Багато цинку потрібно вагітним і годуючим жінкам. Дефіцит цинку під час вагітності - грізна небезпека, яка часто реалізується токсикозами вагітності, викиднями, передчасними пологами, народженням ослаблених або хворих дітей.

Велика кількість цинку потрібно організму в реабілітаційний період (час відновлення після перенесених травм, операцій, інтоксикацій і ін.). Всі хворі з пухлинними захворюваннями або зі схильністю до різного роду розростання тканин (гіперпластичних процесів) посилено витрачають цинк.

 • Нормальний рівень цинку необхідний при гінекологічних проблемах (мастопатія, міома матки, ендометріоз).

Що стосується дітей, то нестача цинку в перші чотири роки життя обертається уповільненням утворення кісткової тканини, гальмуванням загального і фізичного розвитку, зниженням стійкості до будь-яких захворювань і підвищеною тягою до алкоголю (яка починає проявлятися в підлітковому віці).

 • Дефіцит цинку формує потребу в алкоголі, а алкоголь знижує вміст цинку в організмі. Не виключено, що саме це порочне коло призводить до хронічного алкоголізму, який, як відомо, не піддається ніякому лікуванню.

У чоловіків дефіцит цинку часто супроводжується безпліддям через зниження якості сперми і запліднюючої здатності сперматозоїдів, а також - до захворювань передміхурової залози (гіпертрофія, аденома, рак). Брак цинку негативно позначається не тільки на репродуктивної здатності, але і на сексуальну активність чоловіків.

 • У похилому віці недолік цинку (поряд з дефіцитом кальцію та фосфору) обумовлює прогресування остеопорозу. Але на перше місце в цей час виходить ще одна важлива властивість цинку - його участь у формуванні імунітету (продукція Т-лімфоцитів і ін.). Зниження імунного захисту в цьому віці призводить до зростання числа онкологічних захворювань, а також і до прискореного старіння.
Галина 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Укрепил волосы и ногти

После курсового применения биокомплекс хорошо укрепились ногти и волосы

Відповідь адміністратора:

Спасибо Галина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, необхідний, для, підтримки, нормального, стану, шкіри, волосся, і, нігтів, біокомплекс