Фітобальзам - Купити косметику Фіто

Фітобальзам - Купити косметику Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 445
445 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3100

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Фітобальзам - Інтернет магазин натуральної косметики Фіто. Засіб з антiоксидантами для профілактики і боротьби з усіма проявами вікових змін шкіри обличчя. Підсилює антиоксидантний захист клітин, стимулює клітинну активність, зміцнює колагенові і еластинових волокна шкіри, підтримує синтез колагену і еластину на рівні, характерною для молодої шкіри. Покращує мікроциркуляцію та обмінні процеси в тканинах, глибоко зволожує шкіру, зберігає пружність і еластичність, надає комплексну омолоджуючу дію.
Містить: олії соєве і кокосове, диквертин з модрини, екстракти горця пташиного (споришу), квіток липи, нирок і листя берези, листя малини і меліси, ефірні олії лимонного Міртл і мірри, ДНК молок лососевих риб, Шиконин з кореневищ воробейника краснокорневого, антиоксидант і антигипоксант епофен.
Застосування: наносити на чисту шкіру вранці і увечері.
Термін придатності 1 рік.
Упаковка: 50 мл.
Заявлений дію фітобальзамів забезпечується унікальним комплексом спеціально підібраних цілющих рослин і потужних антиоксидантів для боротьби з будь-якими проявами вікових змін шкіри.
Фітобальзам - нове косметичний засіб інтенсивного догляду для профілактики і боротьби з віковими змінами, для збереження молодості шкіри.
Поява зморшок обумовлено багатьма причинами. Серед них - зменшення вмісту вологи в шкірі, послаблення обміну речовин і антиоксидантного захисту, зниження функцій основних білків - колагену і еластину, які забезпечують пружність і еластичність шкіри.
Для профілактики вікових змін і збереження молодості шкіри потрібні кошти, які впливали б на механізми її старіння. Тому для нового бальзаму розроблений особливий інгредіентний склад, що забезпечує сприятливий вплив на фізіологію і функції вікової шкіри.
Трава горця пташиного, листя та бруньки берези, листя малини, диквертин з сибірської модрини, епофен і Шиконин з кореневищ воробейника складають антиоксидантний комплекс для захисту клітин від вільних радикалів.
Олія сої сприяє поліпшенню місцевого гормонального балансу, листя меліси і олія лимонного Міртл відповідають за стимуляцію обмінних процесів в клітинах шкіри, квіти липи - за поліпшення процесів мікроциркуляції.
ДНК з молок лососевих риб і ПНЖК рослинних масел забезпечують харчування і зволоження шкіри, а трава горця пташиного - підвищення пружності шкіри (за рахунок з'єднань кремнієвої кислоти).
Елагіновая кислота листя малини захищає структурні білки: колагеном еластин.
Олія мірри особливо показано при зморшках і старіючої шкіри.
Комплекс активних інгредієнтів забезпечує наступні позитивні ефекти:
- поліпшення мікроциркуляції;
- підвищення вологості шкіри;
- стимулювання обмінних процесів;
- зміцнення колагенових і еластинових волокон;
- посилення відновної і захисної функції шкіри.

Рита 2018-06-18 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Фитобальзами легкий и приятный крем, полностью впитывается, наношу утром под макияж

Відповідь адміністратора:

Спасибо Рита! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, фітобальзам, купити, косметику, фіто, фітобальзам