Фіто комплекс для зору при тривалих зорових навантаженнях

Фіто комплекс для зору при тривалих зорових навантаженнях

На складі
Рейтинг:

На складі 572
572 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3235

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Комплекс для очей, дуже корисний при тривалих і інтенсивних зорових навантаженнях (наприклад при роботі з комп'ютером), у всіх випадках прогресуючого ослаблення зору, особливо у підлітків і людей похилого віку. Зменшує втому очей і зберігає гостроту зору. Захищає сітківку від дії яскравого світла. Покращує кровопостачання очей і стимулює синтез зорового пігменту родопсину, покращує кольоровідчуття. Сприяє нейтралізації вільних радикалів, що накопичуються в тканинах ока.

  • Додаткове джерело необхідних для повноцінного зору речовин - цинку, лютеїну, антоціанів чорниці, бета-каротину.

Биокомплекс корисний при тривалих і інтенсивних зорових навантаженнях (наприклад при роботі з комп'ютером), у всіх випадках прогресуючого ослаблення зору, особливо у підлітків і людей похилого віку. Зменшує втому очей і зберігає гостроту зору. Захищає сітківку від дії яскравого світла. Покращує кровопостачання очей і стимулює синтез зорового пігменту родопсину, покращує кольоровідчуття. Сприяє нейтралізації вільних радикалів, що накопичуються в тканинах ока. Додаткове джерело необхідних для повноцінного зору речовин - цинку, лютеїну, антоціанів чорниці, бета-каротину.

  • Містить: екстракт чорниці, лютеїн (екстракт чорнобривців), лактат цинку, бета-каротин, лактоза.

Застосування: Дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі, що забезпечує середньодобову потреба організму в цинку - на 92%, в бета-каротин - на 80%, в антоціанів - на 40%, в лютеїн - на 20%.

  • Тривалість курсу - 25 днів.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгредієнтів.

  • Упаковка: 50 капсул по 0,5 м

Зміст на 1 капсулу, не менше: цинк -6,9 мг, антоціани - 10,3 мг, лютеїн - 0,5 мг, бета-каротин - 2,0 мг.

  • Термін придатності: 2 роки.

Короткі відомості про інгредієнти.

Екстракт чорниці. Містить біоактивні речовини (антоціани), що володіють вираженими антиоксидантними властивостями. Антоціани зміцнюють стінку судин і покращують кровопостачання очей. Середньодобова потреба - 50 мг.

  • Лютеїн. Лютеїн (і утворюється з нього в тканинах ока зеаксантин) є головним пігментом жовтої плями яке, розташоване в центрі сітківки очей. Ця область сітківки забезпечує якісне зір. Зі збільшенням кількості зорових навантажень для великого числа дюдей виникла необхідність в збільшенні споживання і витрачання лютеїну. Середньодобова потреба - 5 мг.

Бета-каротин. Являє собою пігмент оранжевого кольору, що міститься у фруктах і овочах. В організмі перетворюється на вітамін А (ретинол), який бере участь в регуляції обміну речовин, необхідний для нормального зору, забезпечує цілісність епітелію шкіри і вологість слизових оболонок.

  • Лактат цинку. Входить до складу безлічі ферментів, які беруть участь у вуглеводному обміні, процесах дихання і розмноження. Цинк потрібен для формування повноцінного колагену, для захисту шкіри від пошкоджуючих впливів. Цинк необхідний і для нормального стану волосся і нігтів.
Светлана 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Восстановила остроту зрения

Много работаю за компьютером, очень устают глаза, мне посоветовали попробовать Мирра око, я довольна результатом, глаза перестали болеть и зрение стало острее.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Светлана! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, фіто, комплекс, для, зору, при, тривалих, зорових, навантаженнях, комплекс, для, очей