Крем з мумійо - Натуральна косметика на травах
  • -21%
  • Крем з мумійо - Натуральна косметика на травах

Крем з мумійо - Натуральна косметика на травах

На складі
Рейтинг:

На складі 281
354 грн.
281 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3021

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Крем з мумійо - Поживний. Унікальний склад муміє забезпечує загальнозміцнюючу і регенеруючу дію, крем усуває дефіцит мікро- і макроелементів, повертає шкірі життєву силу. Олія оливи, екстракти бобових рослин витаминизируют, живлять і пом'якшують шкіру, комплекс п'яти цінних ефірних масел тонізує шкіру і надає крему вишуканий аромат, сприяє регенерації тканин, активізує процеси відновлення. Ефективно живить шкіру, стимулює обмінні процеси, покращує клітинне дихання, підсилює процеси природного відновлення шкіри.
Містить: гірничо-алтайське муміє, олія оливкова Extra Virgin, стандартизовані за змістом біофлавоноїдів екстракт люцерни і концентрат конюшини, ефірні олії ладану, сантала, іланг-ілангу, мірри і герані, виноградний оцет.
Застосування: наносити вранці і ввечері на чисту шкіру обличчя і шиї.
Термін придатності 1 рік.
Упаковка: 30 мл.
У 2002 році в Польщі крем з мумійо присуджено Диплом II Торуньского форуму гомеопатії і натуральних фармпрепаратів.
1998 р Міжобласний опіковий центр м Челябінська.
Крем з мумійо застосовували в комплексній реабілітації хворих, які перенесли термічну травму.
Крем з мумійо, Бальзам БІФІРОН і Полівітамінний бальзам призначалися через 2-3 тижні при поверхневих опіках і через 4-5 тижнів - при глибоких (Крем з мумійо - при явній схильності до гіпертрофії рубців).
Відзначено, що внаслідок застосування крему швидше зменшувалася набряклість рубців, відновлювалася еластичність, фіксувався епідерміс (поступово зникали серозні фликтени). Відзначено практична відсутність негативних побічних ефектів.
Крем з мумійо сприяє регенерації тканин, активізує процеси відновлення, ефективно живить суху шкіру, стимулює обмінні процеси, покращує клітинне дихання, підсилює процеси природного відновлення шкіри.
Косметологи особливо рекомендують використання крему для догляду за обвітреної шкірою після відпочинку на природі, для швидкого відновлення шкіри після перебування на сонці або на морозі, а чоловікам - для комфортного догляду за шкірою після гоління.
Заявлений дію забезпечується натуральним комплексом з гірничо-алтайського муміє, олії оливи першого холодного пресування і екстрактів бобових рослин - конюшини і люцерни, стандартизованих за змістом біофлавоноїдів.
Немає більш таємничого природного ліки, ніж муміє. Його історія оточена чутками і легендами. Багато хто вважає це засіб панацеєю від усіх хвороб. Араби його називають «Аракул-Джаба» - гірський піт, в Бірмі - «као-туї» - кров гори, в Монголії і на Тибеті - «браг-шун» (бракшаун) - сік скелі, в Туркменії - «мумно-гай» , в Таджикистані - «загх Асіль», «києм», в Ірані - «доро-бі», в Індії - «гірський мед саладжіт», в Сибіру і на Алтаї - гірське або кам'яне олія.Счітается, що слово «муміє» означає «зберігає тіло». Ще Аристотель призначав його від глухоти, заїкання і носової кровотечі. Знаменитий Абу Алі ібн Сіна вважав, що муміє має властивість розсмоктувати пухлини і використовував його для лікування мігрені, запалення середнього вуха, вивихів, ударів і переломів кісток. Багаті купці і мандрівники не рушали без крихти цих ліків. Стародавня східна прислів'я говорить: «Лише муміє врятує від смерті». Ще 15 - 20 років дістати муміє було неможливо: його привозили контрабандою з Середньої Азії.
Унікальний склад муміє забезпечує загальнозміцнюючу і регенеруючу дію. У муміє виявлено близько 15 амінокислот, стероїди, фосфоліпіди, 23 мікроелемента, в т.ч: залізо, цинк, мідь, марганець і кобальт, тому крем ефективно усуває дефіцит мікро- і макроелементів, повертає шкірі життєву силу.
Муміє - унікальний компонент, проте ефективність крему різко зростає при об'єднанні муміє з іншими активними інгредієнтами.

Оливкова олія, завдяки високому вмісту ненасичених жирних кислот і антиоксидантів (токофероли, токотрієноли, сквален), прекрасно пом'якшує шкіру і контролює стан шкірного сала. Воно суттєво зменшує ризик виникнення раку шкіри під впливом УФ-випромінювання, захищаючи клітинну ДНК від вільних радикалів.
Бобові рослини конюшина і люцерна - важливе джерело біофлавоноїдів (ізофлавонів), які забезпечують антиоксидантний захист ліпідного бар'єру, контролюють окислювальний стрес і перекисне окислення ліпідів, тобто активно уповільнюють швидкість старіння. Вони також прискорюють синтез колагену і оновлення клітин. А разом ці біофлавоноїди мають синергетическим (взаимоусиливающего) антиалергічним ефектом, що дозволяє використовувати крем і для чутливої ​​шкіри.
Аромотерапевтичний комплекс з цінних ефірних масел ладану, сантала, іланг-ілангу, мірри і герані ефективно тонізує суху шкіру і надає крему вишуканий аромат.
Муміє стимулює регенерацію кісткової тканини: переломи зростаються в два рази швидше, ніж при звичайних методах лікування. Введення муміє опроміненим тваринам подовжує тривалість їхнього життя.
Доведено адаптогенні властивості муміє, що дозволяють організму пристосуватися до екстремальних умов: тривалість плавання тварин (при введенні 0,3 г / кг маси тіла) зростала на 53%, а бігу - на 123%!
Муміє має знеболюючу дію у важких випадках невралгії трійчастого нерва. Як стимулятор регенеративних процесів, муміє ефективно при лікуванні захворювань периферичної та центральної нервової системи.
Виявлено антикоагулянтні властивості муміє: при його застосуванні знижується згортання крові і антігепарінового активність.
Муміє стимулює регенеративні процеси при інфаркті міокарда, воно ефективно при лікуванні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки.
Муміє дуже ефективно саме при місцевому (зовнішньому) застосуванні. Так, втирання муміє при радикулітах, невралгіях, нейродермитах призводить до одужання через 3-6 сеансів. А загоєння ран відбувається в 2,5 рази швидше, ніж в контролі.
Передчасні складки і зморшки - наслідок надмірних окислювальних процесів в шкірі. До складу ферментів, що нейтралізують вільні радикали, входять мікроелементи, якими багате муміє: цинк, марганець, мідь (в супероксиддисмутази), залізо (в каталази).
Можливість омолодження старіючої шкіри - відновлення синтезу гормону росту до рівня молодої людини. І тут знову допоможуть компоненти муміє. Кращий стимулятор вироблення гормону - амінокислота аргінін. А його активність різко зростає при одночасному присутності амінокислот лізину, глутаміну, гліцину і мінералів цинку, кальцію, магнію.

Марта 2018-06-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Крем с мумие приятный и легкий, хорошо распределяется, очень маленький расход. Моя кожа его очень полюбила.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Марта! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, крем, з, мумійо, натуральна, косметика, на, травах, крем, з, мумійо