Омолоджуюча сироватка з ікорним золем для ліфтингу шкіри

Омолоджуюча сироватка з ікорним золем для ліфтингу шкіри

На складі
Рейтинг:

На складі 517.0
517.0 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3241

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Сироватка зволожуюча, з ікорним золем осетрових риб anti-age. Ікорний золь осетрових риб містить у високих концентраціях і збалансованих співвідношеннях амінокислоти, мікроелементи, вітаміни, необхідні для відновлення і омолодження шкіри.

Сироватка:

  • інтенсивно зволожує, омолоджує;
  • підвищує стійкість шкіри до стресових факторів;
  • відновлює нормальний водний баланс;
  • активізує процеси регенерації;
  • підвищує еластичність шкіри;
  • використовується для профілактики старіння;
  • молажівает шкіру, розгладжує дрібні зморшки.

Склад: вода, ікорний золь, натрію гіалуронат, кунжутне олія, олія амаранту, соєвий лецитин, екстракт Діоскора, пантенол, вітамін Е, ефірна олія сандалу, епофен, карбомер, парфумерна композиція, гліцерин, катон.
Застосування: нанести на чисту шкіру і розподілити до повного вбирання. Через 5-10 хвилин можна нанести наступний засіб по типу шкіри.
Термін придатності: 1 рік.
Упаковка: 30 мл.
Курсове застосування сироватки значно підвищує вологість і життєвий тонус, покращує стан шкіри.
Сироватка зволожуюча, з ікорним золем осетрових риб - це засіб для інтенсивного домашнього догляду, для активного зволоження і підвищення стійкості шкіри до стресів.
До її складу входить два головних активних інгредієнта: ікорний золь і гіалуронат натрію.
Ікорний золь осетрових риб - це рідина, що омиває ікринки. Його отримують в небагатьох рибогосподарства, які вирощують осетрів. Він є частиною репродуктивної системи осетра і призначений для захисту і підтримки життєздатності ікринок, здатний утримувати велику кількість вологи, захищати від стресових ситуацій і пошкоджень.
За час досліджень проводились фізико-хімічні, біохімічні та біологічні тестування, вивчався вплив золю на шкіру.
Дослідження показали, що ікорний золь осетрових риб має унікальний склад: амінокислоти, водорозчинні вітаміни, мікро- і макроелементи і ін. Було виявлено прекрасний зволожуючий і омолоджуючу дію на шкіру, визначений оптимальний відсоток введення в косметичний засіб, сумісність з іншими інгредієнтами.
Другий активний інгредієнт Сироватки - гіалуронат натрію. Він являє собою натрієву сіль гіалуронової кислоти, отриману біотехнологічним методом.
Гіалуронова кислота і її солі прекрасно сумісні зі шкірою людини і не викликають алергічних реакцій і роздратування. Головною особливість - здатність утримувати навколо себе велику кількість молекул води і утворювати своєрідну «молекулярну губку», вода з якої не випаровується навіть при зниженій вологості повітря. На шкірі вона утворює легку «дихаючу» сіточку, яка знижує випаровування води і дає «ефект вологого компресу». Гіалуронова кислота відновлює нормальний водний баланс шкіри, активізує процеси регенерації, використовується для інтенсивного зволоження шкіри будь-якого типу, профілактики старіння, при лікуванні акне і пост-акне.
Дослідження Сироватки з ікорним золем проводилися в Центральній клінічній лікарні російської академії наук ( "МЦКК" "ЕКЛА").
пробанти: жінки від 38 до 65 років з ознаками різних інволюційних змін шкіри обличчя
застосування: інтенсивний курс - 2 рази на день протягом 3-4 тижнів
результати застосування:
глибина морщінуменьшілась на 10%.
показник еластичності шкіри зріс на 22%.
показник відносної вологості збільшився на 34%.

Анжела 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Действительно преображает кожу

Купить сыворотку для лица посоветовала подруга, эффект мне понравился, чувствуется подтяжка, уходит сухость. По консистенции - легкий гель, быстро впитывается, не оставляет плёнки

Відповідь адміністратора:

Спасибо Анжела! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, купити, сироватку, для, обличчя, інтернет, магазин, натуральної, косметики, фіто, купити, сироватку, для, обличчя