Мінеральна косметика - Купити косметику Фіто

Мінеральна косметика - Купити косметику Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 663
663 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3255

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Мінеральна косметика - Мінеральний денний крем-баланс. Постачає шкіру необхідними для її здоров'я біоелементами, захищає від обвітрювання, знімає роздратування і запалення, усуває сухість, допомагає клітинним системам протистояти стресам, продовжує молодість шкіри, підвищує стійкість до стресів, імунний і адаптивний потенціал.
Мінеральний денний крем-баланс забезпечує повноцінний догляд за шкірою протягом всього дня.
Біоенергетична есенція з мінералів і дорогоцінних кристалів малахіту, родохрозиту і діамантів, включена в рідкокристалічну ламеллярную емульсію.
- нормалізує водно-сольовий, антиоксидантний, кислотний і ліпідний баланс шкіри,
- підвищує стійкість до стресів, імунний і адаптивний потенціал.
Унікальна комбінація рідкісних інгредієнтів наповнює шкіру життєвою силою і енергією, дарує свіжість і сяйво на протязі всього дня.
Склад: вода, олія кунжутне, ламеллярная основа (лецитин, жирні спирти, пальмітинова кислота), гліцерин, гліцерил стеарат цитрат, олія жожоба, есенція з мінералів, органічних солей і дорогоцінних кристалів (малахіт, родохрозит, діаманти в силіконової матриці, лактати натрію, кальцію, цинку і заліза, хлориди натрію, калію і магнію, гідрофосфат калію, сірка колоїдна, мідні похідні хлорофілу), вітаміни С, Е і Д-пантенол, ліпіди лаванди, гідролізат мідій, ксантанова камедь, сік подорожника, СО2-екстракт звіробою і календули, епофен н, циклометикон, інтерференційні пігменти, парфумерна композиція, феноніп.
Застосування: легкими рухами нанести невелику кількість бальзаму на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї.
Мінеральний крем створений на основі ламеллярной жидкокристаллической емульсії, в яку укладена біоенергетична есенція з мінералів і дорогоцінних кристалів.
Ламеллярная емульсія сприяє доставці мінеральних речовин в шкіру, є активним компонентом бальзаму.
Натуральними джерелами неорганічних речовин мінеральних речовин і органічних солей, що містять макро- і мікроелементи в оптимальному співвідношенні і доступною для засвоєння формі з'явилися дорогоцінні й напівкоштовні камені.
З хімічної точки зору, ці мінерали мають наступний склад:
* Малахіт - основний карбонат міді;
* Родохрозит - карбонат марганцю;
* Діамант - вуглець з незначними домішками інших хімічних елементів.
Екстракт малахіту. Збільшує активність глутатіон редуктази (головний клітинний антиоксидант), захищає від окисного стресу, детоксифицирующие клітини шкіри.
Екстракт родохрозиту. Сприяє захисту фібробластів від впливу УФ-А випромінювання, стимулює природні захисні функції клітин, антистресова захист.
Діаманти в силіконової матриці. «Софт-фокус» ефект. Виділяє з спектра падаючого сонячного світла УФ промені, перетворюючи їх у видиме синій колір, і частково розсіює синій і зелений. Візуально зменшує зморшки, краде тіні під очима, освіжає шкіру.
Інтерференційні пігменти. Прозорі і тонкі пластинки (на основі слюди) з високим коефіцієнтом заломлення, частково відображають і частково пропускають світло, що візуально створює ефект глибини. Змінюють невидиме відображення світла, надаючи шкірі молодий і здоровий вигляд.
Олії кунжутне, жожоба і ліпіди лаванди зміцнюють епідермальний бар'єр, сприяють збереженню вологи, відновлюють бар'єрні функції шкіри.
Вітаміни С і Е перешкоджають утворенню вільних радикалів, захищають шкіру від передчасного старіння і в'янення.
Гідролізат мідій і провітамін В5 (D-пантенол) - комора вітамінів групи В і амінокислот, необхідних для повноцінного функціонування клітинних систем шкіри.
Сік подорожника, СО2-екстракт звіробою і календули ефективно попереджають закупорку пір і утворення запальних елементів.

Ще в найдавніші часи люди помітили, що гірські породи і мінерали здатні впливати на організм людини, його фізичний і душевний стан. Вивчати вражаючі властивості каменів почали алхіміки, чиї дослідження і праці дали поштовх для розвитку такої науки, як літотерапія (від грец. «Lithos» - «камінь») - вчення про цілющу силу мінералів.
Один з розділів літотерапіі- про правила лікування дорогоцінними камнямі- отримав назву гемматерапіі. Витоки її - в аюрведою (найдавніше індійське вчення про самозцілення і довголіття), так як Індія завжди була скарбницею лікувальних самоцвітів.
В індійських посібниках з медицини, написаних близько 100 року до нашої ери, камені вважалися лікувальним засобом. Індійські цілителі використовували, і до сих пір використовують тільки натуральні, природні компоненти, такі як дикий мед, лікарські трави, фрукти, морепродукти, а також - зверніть увагу! - порошок дорогоцінного каміння, мінералів і металів.
Крім Індії, лікування каменями використовувалося в стародавній китайській медицині.
Тибетські медики досі вважають, що відвари, порошки рослинного походження, а також лікувальні олії при частому застосуванні перестають надавати терапевтичну дію, і тоді слід звертатися до ліків з коштовностей.
Цілюща застосування каменів і мінералів було розвинене і в Месопотамії, Стародавньому Єгипті і країнах арабського Сходу. В різні часи дослідженням мінералів цікавилися такі вчені, як Агрікола, Аль Біруні, Авіценна, Джабір-ібн-Хаян, Дмитро Менделєєв, Володимир Вернадський, Олександр Ферсман і багато інших.
Не так давно, в XIX столітті, в медицині оформилося і виділилося особливе напрям - гомеопатія (спосіб лікування подібного подібним малими дозами). Як лікарські препарати в гомеопатії використовується весь природний арсенал засобів: рослини, продукти тваринного походження, хімічні сполуки, і, звичайно ж, вже знайомі нам метали і мінерали. Існує навіть цілий розділ, названий гомеопатичної литотерапией.
Вже не є сумнівним той факт, що все живе в світі має певні випромінюваннями. У тому числі і кристали каменів, що володіють своїми особливостями. Кожен мінерал або кристал каменю має певну будову кристалічної решітки з певною енергією коливань атомів, тобто має власну вібрацію і проявляє певні фізичні властивості. Завдяки цим властивостям вони здатні впливати на електромагнітні процеси в організмі. Під впливом випромінювання мінералів клітини, тканини і органи людини можуть змінювати частоту своїх вібрацій, що відбивається на стані як фізичних органів, так і психічного здоров'я.
Встановлено, що майже всі представники світу мінералів в тій чи іншій мірі володіють біологічно активною дією. І, використовуючи кристали мінералів в косметичних композиціях, ми не тільки з чисто хімічної та біохімічної точки зору впливаємо на фізіологічні процеси в шкірі, а й впливаємо на них біоенергетично. Тим самим відновлюючи рівновагу і функціонування клітинних систем на рівні енергій і енергоінформаційних полів.
Вплив дорогоцінних і напівкоштовних каменів на клітини людського тіла підтверджують багато західних дослідні лабораторії.

Вера 2018-06-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Минеральная косметика Мирра отлично работает в паре, дневной и ночной кремы, как будто дополняют друг друга.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Вера! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, мінеральна, косметика, купити, косметику, фіто, мінеральна, косметика