МІРАЛЮКС косметика каталог України - Інтернет магазин косметики Фіто

МІРАЛЮКС косметика каталог України - Інтернет магазин косметики Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 389
389 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3186

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Комплекс з йодом і вітамінами, рекомендується застосовувати для профілактики йододефіцитних станів, у всіх випадках нестачі йоду в організмі і в складі комплексної терапії при самих різних захворюваннях. Особливо корисна біодобавка при підвищеній втомлюваності, ослабленні пам'яті, м'язової слабкості, гіпотонії, недокрів'ї, а також для підтримки нормального зору.
МИРРА-ЙОД містить 40 мкг на 1 таблетку стабільного і легко засвоюється органічного йоду з морської водорості ламінарії, і комплекс необхідних організму вітамінів - синергистов йоду (вітаміни групи В, фолієва і нікотинова кислота).
Містить: ламінарію сушену, премікс вітамінний (вітаміни В1, В2, РР, В6, фолієва кислота), мікрокристалічна целюлоза (МКЦ).
Термін придатності 1 рік.
Упаковка: 100 таблеток по 0,25 г.
В 1 таблетці міститься: ламінарія суха - 125 мг (в т.ч. йод - 40 мг), вітамін В1 - 0,5 мг, вітамін В2 - 0,3 мг, вітамін В6 - 0,5 мг, вітамін РР - 3 , 6 мг, фолієва кислота - 60 мкг, МКЦ - 118 мг.
Застосування: по 2 таблетки 2 рази на день з їжею. Курс - 25 днів. При необхідності, можна зробити перерву 3-5 днів і повторити курс.
Звичайний прийом по 2 таблетки 2 рази на день забезпечує середньодобову потреба в йоді на 107%, вітаміні В1 - 127%, вітаміні В2 - 66%, вітаміні В6 - 105%, вітаміні РР - 70%, фолієвої кислоти - 60% від адекватного рівня споживання на добу (МОЗ РФ. МР 2.3..1.1915 - 04. М., 2004).
Потреба організму в йоді і вітамінах залежить від віку та фізіологічного стану, значно підвищується в деякі періоди життя (час статевого дозрівання, вагітність, лактація і т.д.).
Середньодобова потреба в йоді становить:
для дітей до 7 років - 90 мкг (1-2 таблетки),
для дітей з 7 до 11 років - 120 мкг (3 таблетки),
для підлітків і дорослих - 150 мкг (4 таблетки),
для дорослих при дефіциті йоду - 200 мкг (5 таблеток),
для вагітних і годуючих жінок - 200 мкг (5 таблеток).
Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів БАД.
Не є лікарським засобом.
Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Ламінарія (морська капуста) - поширена в морях помірних і холодних поясів. Використовується в їжу, для отримання йоду, маннита, солей альгінової кислоти і ін. Лікувальне застосування слоевищ ламінарії обумовлено, головним чином, великим вмістом сполук йоду (йодиди, дийодтирозин), необхідних для нормального функціонування щитовидної залози для всіх видів обміну речовин.
Інформація, що міститься в ламінарії альгінова кислота володіє адсорбційними, комплексообразующими властивостями, що виражається в здатності утворювати стійкі з'єднання з радіонуклідами, важкими металами і виводити їх з організму.
У шлунково-кишковому тракті полісахариди ламінарії набухають, збільшуються в обсязі; це викликає роздратування рецепторів слизової оболонки кишечника, і сприяє його спорожнення. Тому ламінарія використовується як легкий проносний при хронічному атоническом замку, застосовується при гострих і хронічних ентероколітах, проктитах.
МИРРА-ЙОД попереджає дефіцит в організмі йоду при його недостатньому надходженні з їжею або посиленому витрачанні в періоди інтенсивного росту і фізичних навантажень, а також при при хронічних захворюваннях.
Високий вміст в біодобавці вітамінів дозволяє використовувати МИРРА-ЙОД для профілактики гіповітамінозу.
Недолік в організмі йоду і деяких есенціальних вітамінів (В2, В6, РР) супроводжується блідістю і сухістю шкіри і слизових оболонок, появою тріщин в куточках рота, схильністю шкіри до запалення, тому біодобавка виявляється корисною при багатьох шкірних проблемах.
Прийом біодобавки позитивно впливає на моторику кишечника і виявляє легку послаблюючу дію при хронічному атоническом замку.

МИРРА-ЙОД можна з успіхом застосовувати в дренажних цілях, для "очищення" і розвантаження організму від "шлаків".
МИРРА-ЙОД надає нормалізує вплив на печінку і весь шлунково-кишковий тракт, покращує обмін речовин, благотворно впливає на стан шкіри.
Комплекс біодобавок МІРАНДА-1 і МИРРА-ЙОД ідеально підходить для "чистки кишечника". Очисну дію біодобавок бажано посилювати підвищенням середньодобового споживання рідини - чистої питної води (від 3-4 до 6-8 склянок на день).
Серед найважливіших харчових речовин, без яких людині ніяк не обійтися, йоду належить особлива роль. Хоча середньодобова потреба в цьому мікроелементі дуже мала і близька до однієї десятитисячної частки грама (100-150 мкг), але навіть невелика нестача йоду в організмі призводить до серйозних негативних наслідків.
На жаль, фактичне середнє споживання йоду жителями нашої країни становить лише 40-60 мкг в день, тобто, є недостатнім; тому в більшості регіонів населення страждає від легкого або помірного дефіциту йоду.
Есенціальний (життєва необхідність) йоду пов'язана перш за все з тим, що цей мікроелемент є обов'язковим компонентом гормонів щитовидної залози (в якій і знаходиться більш 90% міститься в організмі йоду).
Щитовидна залоза відіграє роль координатора діяльності інших ендокринних залоз - надниркових залоз, яєчників, яєчок, підшлункової залози. Гормони цих залоз контролюють безліч біохімічних і фізіологічних процесів, від яких залежать розвиток і розмноження, адаптація та стійкість до зовнішніх впливів і, в кінцевому підсумку, - можливість самому житті. Тому нестача йоду в організмі є причиною найрізноманітніших патологічних станів, в числі яких - зоб, гіпотиреоз, порушення функцій багатьох систем.
У жінок з дефіцитом йоду частіше спостерігається невиношуваність вагітності, сповільнюється внутрішньоутробний розвиток плода, зростає число випадків мертвонароджуваності і підвищується смертність новонароджених. У важких випадках йододефіциту відзначаються вроджені аномалії (косоокість, глухонімота, кретинізм).
Діти часто відстають у розвитку (низькорослість, погана успішність, знижений інтелектуальний рівень), затримується статеве дозрівання.
У дорослих при йодному дефіциті відзначається хронічне нездужання, слабкість, зниження працездатності. Важливо відзначити, що люди часто страждають від нестачі йоду, навіть не підозрюючи про справжню причину свого поганого самопочуття.
Заповнити дефіцит цього біоелемента найкраще шляхом збільшення споживання продуктів з високим вмістом йоду (наприклад, морського походження), приймати йодовмісні лікарські препарати, використовувати в харчуванні харчову йодовану сіль.
Слід пам'ятати, що найбільш підходящим природним "носієм" йоду здавна вважаються морські водорості. Засвоєння організмом йоду з незвичних і чужих організму неорганічних солей часто буває недостатнім або неадекватним. Крім того, неорганічний йод досить нестабільний при зберіганні.

Надежда 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Лучший йод по моему опыту

Мирра йод пропивают регулярно, потому что проблема со щитовидной, чувствую себя намного лучше.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Надежда! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, міралюкс, косметика, каталог, україни, інтернет, магазин, косметики, фіто, міралюкс, косметика, каталог, україни