Вітамінно-антиоксидантний комплекс підсилює захист організму

Вітамінно-антиоксидантний комплекс підсилює захист організму

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 486.0
486.0 грн.

 • Виробник: Мiрра
 • Модель: 3175

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Мірравіт поповнює нестачу вітамінів - епофен, аскорбінової кислоти, в-каротину (100% добової потреби) та бурштинової кислоти (60% добової потреби). Забезпечує стійкість організму до інфекцій і інтоксикацій, в т. Ч. Пом'якшує прояви похмільного синдрому. Нормалізує загальний і енергетичний обмін, гальмує утворення вільних радикалів і підсилює антиоксидантний захист. Покращує стан і вигляд шкіри. Запобігає передчасному старінню.

 • Містить: по-каротин (5 мг), епофен (7,5 мг), бурштинова кислота (37,5 мг), аскорбінова кислота (50 мг), лактоза (135 мг), МКЦ (265 мг).

Застосування: дорослим по 1 таблетці 2 рази на день під час їжі. Тривалість курсу - 2-4 тижні.

 • Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгредієнтів.

Термін придатності 2 роки.

 • Упаковка: 40 табл. по 0,5 м В 1 табл. - b-каротин (5 мг), епофен (7,5 мг), бурштинова кислота (37,5 мг), аскорбінова кислота (50 мг), лактоза (135 мг), МКЦ (265 мг).

МІРРАВІТ - оригінальний засіб, до складу якого крім водорозчинних вітамінів (аскорбінова кислота, в-каротин) включені спеціальні інгредієнти (бурштинова кислота, епофен), що істотно поліпшують енергетичний обмін в організмі. Ця особливість дозволяє застосовувати МІРРАВІТ в профілактичних і оздоровчих цілях в самих різних, несприятливих для здоров'я ситуаціях. З цієї ж причини МІРРАВІТ входить до складу домашніх аптечок багатьох користувачів оздоровчої продукції МИРРА. Його називають вітамінно-антиоксидантною комплексом, тому що в його складі використовується поєднання потужних речовин-антиоксидантів (епофен, в-каротин, аскорбінова кислота). Завдання антиоксидантного захисту організму - не допускати надмірного перекисного окислення в ході обміну речовин, гальмувати старіння, запобігати появі пухлин. МІРРАВІТ покращує обмін речовин і енергії, підвищує адаптаційні можливості організму, використовується в різних програмах "омолодження" шкіри і всього організму. Корисний при надмірно сухою і старіючої шкіри, сухості, ламкості і випаданні волосся.

 • Короткі відомості про інгредієнти.

Аскорбінова кислота бере участь в регуляції обміну заліза, підтримує нормальне згортання крові і проникність стінки судин, необхідна для синтезу білків шкіри. Недолік аскорбінової кислоти супроводжується появою на шкірі судинних "сіточок" і "зірочок", підшкірними крововиливами, уповільнення загоєння ран.
в-каротин в організмі перетворюється на вітамін А (ретинол), який бере участь в процесах росту і відтворення, функціонування імунної системи, підтримці нормальної гостроти зору. Вітаін А бере участь в регуляції обміну речовин, забезпечує цілісність епітелію шкіри і слизових оболонок.

 • Епофен - вітчизняний антиоксидант і антигипоксант, що має структурну схожість c натуральними биофлавоноидами, з вітамінами К, Е, РР. Епофен підвищує ефективність тканинного дихання, оптимізує вітамінний і енергетичний обмін в організмі. Збільшує працездатність і фізичну витривалість.
 • Янтарна кислота сприяє більш швидкому засвоєнню поживних речовин і вивільнення енергії, необхідної для багатьох обмінних процесів. Янтарна кислота корисна у випадках зниження загальної енергетики організму (перевтома, гіпоксія, стан після перенесених інфекцій і важких захворювань), для відновлення сил і поліпшення загального самопочуття.
 • Лактоза (дисахарид) підвищує засвоєння поживних речовин, сприяє нормалізації складу кишкової мікрофлори.

МКЦ (мікрокристалічна целюлоза) не розчиняється у воді, не розщеплюється ферментами шлунково-кишкового тракту і має здатність зв'язувати воду. Целюлоза здатна адсорбувати токсичні речовини і виводити їх з організму.

 • Деякі свідчення для прийому біодобавки МІРРАВІТ.

Біодобавка поповнює нестачу вітамінів, нормалізує загальний і енергетичний обмін, підвищує стійкість до інфекції, гальмує утворення вільних радикалів і підсилює антиоксидантний захист.

 • Приймати МІРРАВІТ можна в вигляді моносредства, однак, зазвичай більш ефективний прийом біодобавки в поєднанні з іншими БАД. Наприклад, прискорене старіння шкіри - багатопричинне процес, і в цьому випадку доцільно використовувати кілька біодобавок.

Особливості прийому. При посиленому витрачанні вітамінів і потреби в підвищеній утилізації кисню дозування може бути збільшена в два-три рази. У зимово-весняний період необхідні повторні курси прийому БАД МІРРАВІТ. Біодобавку можна приймати під час їжі, два або три рази на день.

 • При застосуванні біодобавки МІРРАВІТ випадки виникнення будь-яких небажаних побічних ефектів не відзначалися. Дітям приймати біодобавку можна в будь-якому віці, однак, кількість таблеток слід розраховувати відповідно до правил прийому БАД.
Нина 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Борется с ОРЗ на ранних этапах

Мирравит принимаю при первых признаках простуды по 2 табл 5 раз в день, болезнь отступает незамедлительно, всегда он есть у меня дома

Відповідь адміністратора:

Спасибо Нина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, вітамінно, антиоксидантний, комплекс, підсилює, захист, організму, мірра, купити