Біокомплекс заліза з вітамінами і мінералами

Біокомплекс заліза з вітамінами і мінералами

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 381.0
381.0 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3184

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Биокомплекс заліза з вітамінами. Попереджає розвиток недокрів'я (анемії) і підсилює енергетику організму, підтримує нормальний рівень кровотворення і забезпечення тканин киснем. Коригує дефіцит в організмі заліза і вітамінів при їх недостатньому надходженні з їжею і посиленому витрачанні в періоди інтенсивного росту, посилених фізичних навантажень, при хронічних захворюваннях, вагітності.

  • Склад: заліза лактат, вітамін С, премікс вітамінний (вітаміни В1, В2, В6, РР, фолієву кислоту), лактоза, МКЦ.

Упаковка: 40 таблеток по 0,5 м

  • В 1 таблетці міститься: заліза лактат - 25 мг, в т.ч. заліза - 5 мг; вітамін С - 35 мг; вітамін В1 - 0,9 мг; вітамін В2 - 1,1 мг; вітамін РР - 9,6 мг, фолієва кислота - 150 мкг; МКЦ - 255 мг, лактоза - 165 мг.

Застосування: дорослим по 1 таблетці 2 рази на день з їжею. Тривалість курсу - 20 днів.

  • Адекватний рівень споживання заліза - 10-15 мг, вищий допустимий рівень споживання - 45 мг на добу.

Звичайний прийом по 1 таблетці 2 рази на день забезпечує середньодобову потреба в залозі - 100%, вітамін В1 - 115%, вітамін В2 - 88%, вітамін В6 - 114%, вітамін РР - 96%, фолієва кислота - 75%, вітамін С - 100%.

  • Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

Термін придатності 1 рік.

  • В організм людини залізо надходить з їжею. Багато заліза міститься в печінці (від 7 до 20 мг), шпинаті (13,5 мг), фісташки (60 мг), бобових (від 7 до 12 мг), сухофруктах (від 12 до 15 мг), шипшині (28 мг) .

Основною функцією заліза є перенесення кисню і участь в окислювальних процесах. Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, грає важливу роль в процесах виділення енергії, ферментативних реакціях, забезпеченні імунного захисту, а також в метаболізмі холестерину, порушення якого загрожують розвитком атеросклерозу.

  • У числі зовнішніх проявів дефіциту заліза - блідість шкірних покривів, зниження температури шкіри рук і ніг, одутлість особи, розтріскування слизових оболонок в куточках рота, ламкість, стоншення і деформація нігтів.

Брак кисню в тканинах - більш підступне наслідок дефіциту заліза, тому що прояви тканинної гіпоксії неспецифічні. Швидше настає втома, втрачається здатність до тривалої інтенсивної праці, поболює, а то і паморочиться голова, знижується стійкість до застуд та інфекцій.

  • Особливо чутливі до нестачі заліза діти, у яких сповільнюється розумовий і фізичний розвиток, знижується концентрація уваги, а також люди в період інтенсивних навантажень на організм (наприклад, при вагітності).

Прихований дефіцит заліза роками залишається нерозпізнаним і підтримує у багатьох людей схильність до хронічних захворювань, нездужань і зниження працездатності.

  • Багато факторів ускладнюють засвоєння заліза організмом або стимулюють його підвищений витрачання. Серед них - нестача вітаміну С і фолієвої кислоти, дисфункції щитовидної залози, гастрити зі зниженою кислотністю, дисбактеріоз кишечника, глистова інвазія, стану, пов'язані з м'язовим перенапруженням, травмами, інтенсивним зростанням і багато іншого.

Засвоєння заліза залежить від багатьох обставин. Наприклад, засвоєння заліза з різних продуктів відрізняється в десятки разів. Найкраще засвоюється залізо з продуктів тваринного походження в присутності плодів з вітаміном С і листової зелені. Фосфати і фітини, що містяться в зернових, бобових, щавлі і деяких овочах, перешкоджають всмоктують заліза. Також засвоєнню заліза перешкоджають міцний чай і каву. Залізо активно "дружить" або "не дружить" з іншими мікроелементами і вітамінами. Наприклад, залізо і кальцій перешкоджають засвоєнню один одного. тобто явища синергізму і антагонізму з іншими біоактивними речовинами у заліза дуже виражені.

Лера 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Лучшее средство от синдрома хронической усталости

После приема Мирра феррум появилось больше энергии, чувствую себя намного лучше

Відповідь адміністратора:

Спасибо Лера! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, біокомплекс, заліза, з, вітамінами, і, мінералами, мірра, україна