Професійна косметика харьков - Інтернет магазин натуральної косметики Фіто

Професійна косметика харьков - Інтернет магазин натуральної косметики Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 1740.0
1 740.0 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 4050

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Професійна косметика Харків - Система догляду за шкірою. Система ензімного (ферментативного) пілінгу призначена для очищення, освітлення, зволоження шкіри, вирівнювання поверхні шкіри. Засоби системи ФРУТ-ЕНЗИМ поетапно виробляють спочатку відлущування верхнього шару епідермісу, а потім зволоження і відновлення шкіри.
Ензимний пілінг добре переноситься навіть чутливою шкірою з куперозом.
ФРУТ-ЕНЗИМ не викликає підвищення фоточутливості і може застосовуватися в будь-який час року.
упаковка:
- ензимний пілінг - банку 60 таблеток;
- елюент-актив - саше 6 мл * 15 шт;
- Ено-гель ліпосомальний - саше 4 мл * 15 шт.
Упаковка ФРУТ-ЕНЗИМ розрахована на 15 процедур пілінгу.
Схема застосування:
1. 4 таблетки ензімного пілінгу потовкти у ступці, залити елюент-активом (1 саше 6 мл). Перемішати, дати постояти для набухання 5 хвилин.
2. Отриману кремообразную білу масу нанести на обличчя за допомогою шпателя, уникаючи області повік і губ. Тримати на обличчі 15 хвилин. Маса почне підсихати і біліти.
3. Змити масу теплою водою за допомогою спонжа. Промокнути обличчя серветкою.
4. Нанести Ено-гель ліпосомальний (1 саше 4 мл) і провести легкий масаж до повного вбирання.
Наступний засіб можна наносити після повного всмоктування Ено-гелю.
* Ензимний пілінг добре переноситься навіть чутливою шкірою з куперозом.
* Після нього не виникає підвищення фоточутливості, тому такий пілінг всесезонні.
* Підходить для частого застосування.
* Протипоказань практично немає, за винятком індивідуальної непереносимості папайї.
1. Ензимний пілінг. Таблетки.
Маса таблетки є іммобілізований (пов'язаний з носієм-полімером) фермент. Іммобілізація підвищує стабільність ферменту. Папаин володіє кератолитическими властивостями, м'яко відлущує мертві клітини, вирівнює рельєф шкіри, прискорює процеси відновлення епідермісу.
Застосування: таблетки для пілінгу.
Склад: целюлоза мікрокристалічна, арістофлекс, папаїн, лактоза, екстракт зеленого чаю, кальцію стеарат.
Упаковка: 60 ​​таблеток.
Термін придатності: 1,5 року.
Enzyme (лат.) - ензим, фермент. Чинне активна речовина - протеолітичний фермент папаїн, виділений з тропічної рослини Carica papaya (папайя або динне дерево). Папаин каталізує гідроліз пептидних зв'язків білка кератину, що міститься в корнеоцитів, це призводить до злущування рогового шару епідермісу. Видаляючи пошкоджені, мертві клітини, папаїн прискорює процеси відновлення клітин епідермісу. Ензим діє набагато м'якше, ніж фруктові кислоти, що застосовуються для тієї ж мети. Крім того, папаїн впливає на активність ферментів шкіри, регулюючи ряд біохімічних процесів. Всі ці здібності ензиму роблять його найважливішим компонентом в anti-age терапії. Папаин виробляє виражене освітлюючі дію, зменшує пігментацію різного походження.
Допоміжний інгредієнт - екстракт зеленого чаю - джерело рослинних поліфенолів, попереджає роздратування шкіри.
Ензимний пілінг добре переноситься навіть чутливою шкірою з куперозом. Після нього не виникає підвищення фоточутливості, тому такий пілінг може застосовуватися в будь-який час року. Підходить для частого застосування. Протипоказань практично немає, за винятком індивідуальної непереносимості папайї.

2. Елюент-актив. Лосьйон для розчинення таблеток.
Eluent (англ.) - розчинник, розріджувач.
Являє собою гелеобразний активує лосьйон для розведення таблеток пілінгу.
Застосування: лосьйон для розчинення таблеток.
Склад: вода, натрію Еріторбат, тетранатріевая сіль ЕДТА, емульгін, парфумерна композиція, Катон.
Упаковка: саше 6 мл * 15 шт.
Термін придатності: 1,5 року.
Лосьйон має певне значення рН, при якому проявляється найвища активність папаина. Рецептура складена таким чином, щоб підтримувати максимальну активність ферменту.
Містить речовини, що активізують фермент папаїн:
- натрію Еріторбат (ізоаскорбат натрію) - похідне вітаміну С, антиоксидант,
- тетранатріевая сіль ЕДТА - хелатуючий агент, пом'якшувач води, пов'язує іони полівалентних металів.
3. Ено-гель ліпосомальний. Винний гель - пост-пілінг.
Enotherapy (англ.) - енотерапія, винотерапия. Засіб призначений для захисту, зволоження і активізація репарації шкіри. Являє собою винний гель, що містить ліпосоми. Прекрасно знімає судинну реакцію, якщо така виникає після пілінгу. Сприяють відновленню бар'єрної функції шкіри.
Застосування: гель використовується в якості пост-пілінгу.
Склад: вода, екстракт зеленого чаю і винограду, олії абрикосове, виноградних кісточок, насіння чорної смородини, СО2-концентрат яблука, каротиноїди томатів, лецитин, D-пантенол, алантоїн, Шиконин, вітамін Е, епофен, олія ефірне лаванди, карбопол, ціклопентасілоксан , шаромікс, натрію гідроксид, парфумерна композиція, катон.
Упаковка: саше 4 мл * 15 шт.
Термін придатності: 1,5 року.
Основний діючий інгредієнт Ено-гелю - екстракт винограду, що містить 95% олігомерних Проантоцианидина (OPC). Екстракт отриманий з шкірки, насіння і гребенів винограду. Саме ці частини рослини містять максимальну кількість олігомерних Проантоцианидина - одну з найважливіших груп рослинних поліфенолів. ОПС мають Р-вітамінною і регененерірующей активністю, допомагають зберігати і відновлювати волокна колагену, уповільнюють процеси старіння, протистоять розвитку набряків, запальних і аутоімунних процесів, знижують інтоксикаційні процеси в організмі, нейтралізують вільні радикали. Крім екстракту винограду Ено-гель містить в складі олія виноградних кісточок, екстракти і олії абрикоса, яблука, чорної смородини, зеленого чаю, томатів, лаванди, а також алантоїн і пантенол. Перераховані інгредієнти сприяють відновленню бар'єрної функції шкіри.
Система догляду за шкірою Фрут-Ензим пройшла ретельне дослідження ефективності в двох косметологічних центрах.
У випробувальному лабораторному центрі Центральної клінічної лікарні Російської Академії Наук (ЦКБ РАН) перевірялися зволожуючий, освітлюючі і розгладжує дію системи на шкіру. Приладові методи аналізу показали, що в середньому по групі, вологість підвищується на 53%, рівень меланіну зменшується на 18%, рельєф розгладжується на 18%.
Протизапальну дію Ено-гелю визначалося за методом Ф.П. Трінуса. Було відзначено активну пригнічення процесу запалення. Через годину після його застосування запалення зменшувалася на 23%, через 3 години дію гелю посилювалося ще більшою мірою і досягало 31%. Через добу ефект був максимальним і склав 57% у порівнянні з контролем.
Крім того, проведені дослідження і методом скануючої лазерної конфокальної мікроскопії.
Результати дослідження одноразової процедури системи догляду за шкірою «Фрут-ензим» лінії MIRRA PROFESSIONAL показали, що система має виражені відлущуючий і гидратирующий ефекти.
1. Після одноразової процедури відбувається зменшення глибини складок кожного малюнка на 19,6%, що свідчить про хорошому розгладжує дію системи на шкіру.
2. Товщина рогового шару після одноразової процедури зменшується на 15%, що свідчить про ексфоліаціі 2-3 рядів корнеоцитів.
3. Процедура призводить до збільшення товщини зернистого і шиповатого шарів шкіри в 2,2 рази, за рахунок активної гідратації і відповідного збільшення клітин в розмірах.

Детальніше!

Ензимний пілінг є найважливішим компонентом в anti-age терапії. Він добре переноситься навіть чутливою шкірою з куперозом, може застосовуватися в будь-який час року, не підвищує фоточутливості шкіри, підходить для частого застосування. Система догляду за шкірою ФРУТ-ЕНЗИМ призначена для глибокого очищення, інтенсивного зволоження і освітлення шкіри, вирівнювання її поверхні. Навіть одноразова процедура Системи догляду за шкірою ФРУТ-ЕНЗИМ має виражений очищающий, зволожуючий і розгладжують. Після одноразової процедури товщина рогового шару зменшується на 15%, що свідчить про відлущування 2-3 рядів корнеоцитів.

Збільшується товщина зернистого і шиповатого верств епідермісу в 2,2 рази, за рахунок активного зволоження шкіри, підвищення тургору і відповідного збільшення клітин в розмірах.

Відбувається зменшення глибини зморшок на 19,6%.
При цьому:

  • вологість підвищується на 53%,
  • рівень меланіну зменшується на 18%,
  • рельєф розгладжується на 18%.

Основна активна діюча речовина ензімного пілінгу ФРУТ-ЕНЗИМ - протеолітичний фермент папаїн, виділений з тропічної рослини Carica papaya (Динне дерево).
Папаин володіє кератолитическими властивостями, м'яко відлущує мертві клітини, вирівнює рельєф шкіри, прискорює процеси відновлення епідермісу, впливає на активність ферментів шкіри, виробляє виражене освітлюючі дію, зменшує пігментацію різного походження.

Елюент-актив містить речовини, що активізують фермент папаїн: натрію Еріторбат (ізоаскорбат натрію) - похідне вітаміну С, антиоксидант; тетранатріевая сіль ЕДТА - хелатуючий агент, пом'якшувач води, пов'язує іони полівалентних металів.

Ено-гель ліпосомальний призначений для захисту, зволоження і активізація репарації шкіри. Прекрасно знімає судинну реакцію, якщо така виникає після пілінгу, сприяє відновленню бар'єрної функції шкіри.

Основний діючий інгредієнт Ено-гелю (Винний гель. Enotherapy (англ.) - енотерапія, винотерапия) - екстракт винограду, що містить 95% олігомерних Проантоцианидина (OPC).

Екстракт отриманий з шкірки, насіння і гребенів винограду. Саме ці частини рослини містять максимальну кількість олігомерних Проантоцианидина. ОПС мають Р-вітамінною і регенерує активністю, допомагають зберігати і відновлювати волокна колагену, уповільнюють процеси старіння, протистоять розвитку набряків, запальних і аутоімунних процесів, знижують інтоксикаційні процеси в організмі, нейтралізують вільні радикали.
Крім екстракту винограду Ено-гель містить масло виноградних кісточок, екстракти і масла абрикоса, яблука, чорної смородини, зеленого чаю, томатів, лаванди, а також алантоїн і пантенол.

Елена 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Средства по уходу за кожей мне подбирает косметолог, Фрут энзим сначала делала в салоне, потом, когда нужно было уехать, купила для использования дома. Ничего сложного в применении нет, нужно только делать все по инструкции. Единственное, после нанесения пасты, накрывают лицо пленочкой, эффект значительно лучше. Пилинг класный, и делать его дома значительно дешевле.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Елена! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, професійна, косметика, харьков, інтернет, магазин, натуральної, косметики, фіто, професійна, косметика, харьков