Спрей сонцезахисний - Косметика MIRRA

Спрей сонцезахисний - Косметика MIRRA

На складі
Рейтинг:

На складі 359
359 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3208

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Спрей сонцезахисний - Крем-спрей сонцезахисний SPF-15. Надійно захищає шкіру від небезпечного впливу ультрафіолету УФ-А і УФ-В областей сонячного спектра, попереджає сонячні опіки і перешкоджає фотостаріння. Крем-спрей являє собою подібну молоку рідина з ніжною текстурою. Комфортний і зручний в застосуванні, він допоможе отримати безпечний, поступовий, рівний і довготривалий загар.
Містить: вода, емульсійний комплекс, екстракт мати-й-мачухи, екстракт меліси, ефір коричної кислоти, бензофенон-4, титану діоксид, вітамін Е, вітамін С, парфумерна композиція, Катон.
Застосування: наносити на шкіру в сонячні дні. У воді захисні властивості крему зберігаються.
Термін придатності 1,5 року.
Упаковка: 100 мл.
Унікальне синергетичне поєднання органічних, неорганічних і рослинних УФ-фільтрів дозволяє крему надійно захистити шкіру від небезпечного впливу УФ-А, УФ-В областей сонячного спектра, попереджаючи сонячні опіки і перешкоджаючи процесам фотостаріння.
Потужний комплекс вітамінів і біологічно активних речовин рослин здійснює ефективну антиоксидантний захист клітин шкіри, сприяє відновленню пошкоджених УФ-випромінюванням клітин.
Крем-спрей являє собою подібну молоку рідина з ніжною текстурою. Він дуже комфортний і зручний в застосуванні, допоможе отримати безпечний, поступовий, рівний і довготривалий загар.

Оля 2018-06-12 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Спрей солнцезащитный жидкий, хорошо распределяется, в воде полностью не смывается, защиты хватает на пару часов, а больше на солнце я не нахожусь, поэтому очень довольна.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Оля! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, спрей, сонцезахисний, косметика, mirra, спрей, сонцезахисний