Сироватка ціна - Косметика MIRRA

Сироватка ціна - Косметика MIRRA

На складі
Рейтинг:

На складі 318
318 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3116

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Сироватка ціна - Інтернет магазин натуральної косметики. Сироватка для відновлення клітинної активності і омолодження шкіри. Стимулює процеси регенерації та репарації на клітинному рівні, покращує обмінні процеси, має антиоксидантну, радіопротекторну та імуномодулюючу дію. Рекомендується для атонічной, «втомленої» шкіри, що в'яне. Завдяки поєднанню стимулюючих і адаптогенний компонентів сироватка Дельта покращує відновлення і загоєння тканин, підвищує тонус, покращує текстуру і колір шкіри, омолоджує, виявляє стимулюючу дію.
Склад: вода, арістофлекс, дельтостім, екстракти левзеї і родіоли рожевої, гліцерин, арістофлекс, Катон, шаромікс, кислота лимонна.
Застосування: 1-2 краплі сироватки змішати з 3 мл мікроемульсійний, ліпосомальна або масляної основи. В якості самостійного засобу кілька крапель сироватки нанести на чисту шкіру і легкими масажними рухами розподілити по поверхні до повного вбирання.
Як масляної основи для сироватки рекомендується використовувати Олія для чутливої ​​шкіри серія МАСАЖНІ ЗАСОБИ.
Термін придатності 1,5 року.
Упаковка: 5 мл.
Дельтостім - високоочищений концентрат стероїдних фурастанолового глікозидів, виділених з культури клітин рослини Діоскора дельтоподібного (Dioskorea deltoidea wall, ямс). Дельтостім стимулює процеси регенерації і репарації на клітинному рівні, водно-сольовий і кисневий обмін, має антиоксидантну, радіопротекторну та імуномодулюючу дію, регулює синтез білків в клітинних мембранах.
Екстракти левзеї і родіоли рожевої підсилюють дію дельтостіма.

Надя 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Сыворотка Дельта от Мирра хороша, пользуюсь ею без основ, самостоятельно под крем, люблю Репарирующий, моя кожа довольна.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Надя! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, сироватка, ціна, косметика, mirra, сироватка, ціна