Відновлюючі крему - Натуральна косметика на травах

Відновлюючі крему - Натуральна косметика на травах

На складі
Рейтинг:

На складі 663
663 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3256

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Відновлюючі крема - Інтернет магазин косметики Фіто. Мінеральний нічний крем, це турботливий цілитель. Забезпечує омолоджуючий ефект, сповільнює процеси старіння, продовжує молодість шкіри, стимулює власні відновлювальні процеси. Знімає роздратування, усуває сухість, підтримує природні механізми відновлення клітин шкіри. Ідеально відновлює оптимальний стан шкіри під час нічного відпочинку.
Біоенергетична есенція з мінералів і дорогоцінних кристалів малахіту, родохрозиту і турмаліну, включена в рідкокристалічну ламеллярную емульсію, створює фізіологічно збалансовану по мінеральному складу середу для оптимальної життєдіяльності клітин шкіри.
Склад: вода, ламеллярная основа (лецитин, жирні спирти, пальмітинова кислота), гліцерин, олії оливкова, кунжутне і какао, гліцерил стеарат цитрат, есенція з мінералів, органічних солей і дорогоцінних кристалів (малахіт, родохрозит, турмалін, лактати натрію, кальцію, цинку і заліза, хлориди натрію, калію і магнію, гідрофосфат калію, сірка колоїдна, мідні похідні хлорофілу), вітаміни С, Е, F і Д-пантенол, амінокислотний комплекс (бетаїн, пірролідонкарбоксілат натрію, сорбітол, серин, гліцин, глутамінова кислота, аланин, лізин, арг Інін, треонін, пролін), полісахариди з насіння льону, алантоїн, ксантанова камедь, СО2-екстракт липи, епофен, циклометикон, парфумерна композиція, феноніп.
Застосування: легкими рухами нанести невелику кількість бальзаму на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї.
Розкішний Мінеральний нічний крем створений на основі ламеллярной жидкокристаллической емульсії, в яку укладена біоенергетична есенція з мінералів і дорогоцінних кристалів.
Ламеллярная емульсія не тільки сприяє доставці мінеральних речовин в шкіру, але і сама по собі є активним компонентом бальзаму.
Спеціально для Мінерального бальзаму був розроблений комплекс мінеральних речовин і органічних солей, що містить макро- і мікроелементи в оптимальному співвідношенні і доступною для засвоєння формі.
Натуральними джерелами неорганічних речовин з'явилися дорогоцінні й напівкоштовні камені. З хімічної точки зору, ці мінерали мають наступний склад: малахіт - основний карбонат міді; родохрозит - карбонат марганцю; турмалін - складне поєднання оксиду кремнію, оксидів магнію і бору, алюміній, залізо, калій і натрій, силікати; діамант - вуглець з незначними домішками інших хімічних елементів.
Екстракт малахіту. Збільшує активність глутатіон редуктази (головний клітинний антиоксидант), захищає від окисного стресу, детоксифицирующие клітини шкіри.
Екстракт родохрозиту. Сприяє захисту фібробластів від впливу УФ-А випромінювання, стимулює природні захисні функції клітин, антистресова захист.
Турмалін. Пьезо-електрик, покращує мікроциркуляцію, сприяє сяйву і здоровому зовнішньому вигляду шкіри.
Ліпідні складові бальзаму - олії кунжуту, оливкова і какао - чудові емоленти, які надають регенеруючу і зволожуючу дію, пом'якшують шкіру, усувають лущення і роздратування.
Вітаміни С, Е, F, Д-пантенол (провітамін В5), епофен - комплекс антиоксидантів, який перешкоджає утворенню вільних радикалів, захищає шкіру від передчасного старіння і в'янення.
Амінокислоти необхідні для відновлення тканин і повноцінного функціонування клітинних систем шкіри.
СО2 екстракт липи, полісахариди з насіння льону - джерело полісахаридів, структурниx складових шкірних покривів - інтенсивно зволожують шкіру, забезпечують утримання великої кількості води і заповнення міжклітинних просторів.
Алантоїн ефективно попереджає закупорку пір і знімає запалення.
Ще в найдавніші часи люди помітили, що гірські породи і мінерали здатні впливати на організм людини, його фізичний і душевний стан. Вивчати вражаючі властивості каменів почали алхіміки, чиї дослідження і праці дали поштовх для розвитку такої науки, як літотерапія (від грец. «Lithos» - «камінь») - вчення про цілющу силу мінералів.

Один з розділів літотерапії про правила лікування дорогоцінними камнямі- отримав назву гемматерапіі. Витоки її - в аюрведою (найдавніше індійське вчення про самозцілення і довголіття), так як Індія завжди була скарбницею лікувальних самоцвітів.
В індійських посібниках з медицини, написаних близько 100 року до нашої ери, камені вважалися лікувальним засобом. Індійські цілителі використовували, і до сих пір використовують тільки натуральні, природні компоненти, такі як дикий мед, лікарські трави, фрукти, морепродукти, а також - зверніть увагу! - порошок дорогоцінного каміння, мінералів і металів.
Крім Індії, лікування каменями використовувалося в стародавній китайській медицині.
Тибетські медики досі вважають, що відвари, порошки рослинного походження, а також лікувальні олії при частому застосуванні перестають надавати терапевтичну дію, і тоді слід звертатися до ліків з коштовностей.
Цілюща застосування каменів і мінералів було розвинене і в Месопотамії, Стародавньому Єгипті і країнах арабського Сходу. В різні часи дослідженням мінералів цікавилися такі вчені, як Агрікола, Аль Біруні, Авіценна, Джабір-ібн-Хаян, Дмитро Менделєєв, Володимир Вернадський, Олександр Ферсман і багато інших.
Не так давно, в XIX столітті, в медицині оформилося і виділилося особливе напрям - гомеопатія (спосіб лікування подібного подібним малими дозами). Як лікарські препарати в гомеопатії використовується весь природний арсенал засобів: рослини, продукти тваринного походження, хімічні сполуки, і, звичайно ж, вже знайомі нам метали і мінерали. Існує навіть цілий розділ, названий гомеопатичної литотерапией.
Вже не є сумнівним той факт, що все живе в світі має певні випромінюваннями. У тому числі і кристали каменів, що володіють своїми особливостями. Кожен мінерал або кристал каменю має певну будову кристалічної решітки з певною енергією коливань атомів, тобто має власну вібрацію і проявляє певні фізичні властивості. Завдяки цим властивостям вони здатні впливати на електромагнітні процеси в організмі. Під впливом випромінювання мінералів клітини, тканини і органи людини можуть змінювати частоту своїх вібрацій, що відбивається на стані як фізичних органів, так і психічного здоров'я.
Встановлено, що майже всі представники світу мінералів в тій чи іншій мірі володіють біологічно активною дією. І, використовуючи кристали мінералів в косметичних композиціях, ми не тільки з чисто хімічної та біохімічної точки зору впливаємо на фізіологічні процеси в шкірі, а й впливаємо на них біоенергетично. Тим самим відновлюючи рівновагу і функціонування клітинних систем на рівні енергій і енергоінформаційних полів.
Вплив дорогоцінних і напівкоштовних каменів на клітини людського тіла підтверджують багато західних дослідні лабораторії.

Фаина 2018-06-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Восстанавливающие крема дневной и ночной из минеральной серии мне подошли хорошо, полноценный уход

Відповідь адміністратора:

Спасибо Фаина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, відновлюючі, крему, натуральна, косметика, на, травах, відновлюючі, крема