Натуральний комплекс фітоестрогенів для жінок

Натуральний комплекс фітоестрогенів для жінок

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 467.0
467.0 грн.

 • Виробник: Мiрра
 • Модель: 3236

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Вітамінний комплекс фітоестрогенів для жінок - Застосовується для попередження і пом'якшення проявів клімактеричного періоду, що виникають в результаті нестачі в організмі естрогенів і необхідних організму мікронутрієнтів, при ранньому клімаксі та прискореному старінні. Рекомендується при емоційної нестійкості, припливах, підвищеній збудливості, порушеннях сну, при схильності до нестачі в жіночому організмі кальцію.

 • Склад: екстракти конюшини і ізофлавонів сої, премікс вітамінний (вітаміни В1, В2, В6, РР, фолієва кислота), лактоза.

Упаковка: 50 капсул по 0,4 г.

 • В 1 капсулі міститься: ізофлавони конюшини і сої - 19, мг, вітамін В1 - 0,90 мг, вітамін В2 - 0,82 мг, вітамін В6 - 9,6 мг, вітамін РР - 1,14 мг, фолієва кислота - 0 , 15 мг.

Застосування: по 1 капсулі два рази на день під час їжі.

 • Рекомендований прийом забезпечує добову потребу в ізофлавонах (фітоестрогенах) до 75% і від 90 до 150% - у вітамінах В1, В2, В6, РР і фолієвої кислоти.

Так як дія біодобавки, швидше за естрогеноподібну, приймати її треба в 1-у фазу циклу, з часу закінчення місячних і до початку овуляції.

 • Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгредієнтів.

Один з найбільш яскравих періодів гормональної перебудови в житті жінки - час після сорока років. Це час зниження вироблення статевих гормонів, поступового згасання менструальної функції і старіння яєчників.

 • Саме в цьому віці багато жінок відчувають почуття тривоги, емоційну нестійкість, дратівливість, страждають від головних болів і запаморочень, скаржаться на серцебиття, припливи, нічні поти, болі в серці.

Причиною перерахованих вище порушень є брак статевих гормонів і дефіцит багатьох життєво важливих вітамінів і мікроелементів.

 • У цей період речовини рослинного походження - фітоестрогени - допомагають огранізмамі підтримувати гормональний статус і пом'якшують прояви клімактеричного періоду.

Дія натуральних фітогормонів на організм людини м'якше, ніж ефект від синтетичних гормональних препаратів, а побічні ефекти практично відсутні.

 • Є повідомлення про ефективність фітоестрогенів сої і конюшини при тривожних станах, безсонні, припливах, при головному болю, а також і інших симптомах, характерних для передклімактеричного і клімактеричного періоду.

Короткі відомості про інгредієнти.

Клевер (з сімейства бобових) добре відомий не тільки як кормова рослина, але і завдяки широкому застосуванню в народній медицині багатьох країн. Квіти і листя червоної конюшини здавна використовуються в якості природного джерела магнію, міді, кальцію, хрому, заліза, фосфору і вітамінів А, С. Клевер містить ізофлавони (рослинні фітоестрогени), які послаблюють прояви клімаксу і менопаузи.

 • Екстракт сої. Як сільськогосподарська культура соя відома вже кілька тисячоліть. І стільки ж часу люди використовують цю рослину для приготування цілющих зілля. А в наші дні особливий інтерес викликає можливість використання сої при жіночій патології - клімактеричні симптоми, токсикоз вагітних, захворювання молочних залоз і т.д.

В екстракті сої багато ізофлавонів, які в певній мірі можна розглядати як альтернатива замісної гормональної терапії (естроген-прогестерон) в клімактеричному періоді. У БАД МИРРА-ЕВА використовується природна, безпечна, генетично немодифіковані соя.

 • Вітамінний комплекс надає різнобічну благотворну дію на організм людини, що має особливе значення в період клімаксу і менопаузи. Так, при нестачі вітаміну В1 (тіамін) знижується біосинтез білків, що призводить до негативного азотистого балансу. Порушуються функції нервової, серцево-судинної, травної та статевої систем. Відзначається швидка розумова і фізична стомлюваність, м'язова слабкість. З'являється безсоння, артеріальна гіпотонія.

Вітамін В2 (рибофлавін) позитивно впливає на центральну нервову систему, шкіру і слизові оболонки. Коли рибофлавіну часто відзначаються втрата апетиту, головні болі, зниження працездатності. Запалюються слизові оболонки порожнини рота, мова стає пурпурно-червоним і набряклим, а в куточках рота з'являються тріщини і виразки. Може розвинутися дерматит шкіри обличчя і грудей, запалення слизової оболонки повік і рогівки зі сльозотечею, печіння і світлобоязнь.

 • Вітамін В6 (піридоксин) - необхідний для нормального білкового і обміну холестерину. Недолік піридоксину супроводжується вираженими порушеннями з боку ЦНС (дратівливість, сонливість, поліневрити), пошкодженням шкірних покривів і слизових оболонок. Піридоксин сприяє засвоєнню тканинами білків і ненасичених жирних кислот. Благотворно впливає на функції нервової системи, печінки, кровотворення, на кислотообразующую функцію шлункових залоз.

Вітамін РР (нікотинова кислота) регулює вищу нервову діяльність, функції органів травлення та шкірних покривів. Позитивно впливає на серцево-судинну систему, сприяє нормалізації артеріального тиску.

 • Біохімічні функції фолієвої кислоти досить різноманітні і пов'язані з участю в процесах біосинтезу нуклеїнових кислот і в метаболізмі амінокислот. Зокрема, вітамін необхідний для нормального функціонування нервової системи, кісткового мозку.
Марина 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогает при климаксе

Хороший витаминный комплекс, он уравновешивает и приливы не так очевидны да и общее состояние организма нормальное

Відповідь адміністратора:

Спасибо Марина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, натуральний, комплекс, фітоестрогенів, для, жінок, вітамінний, комплекс, для, жінок