Засоби від травм - Інтернет магазин натуральної косметики Фіто

Засоби від травм - Інтернет магазин натуральної косметики Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 1496.0
1 496.0 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 4038

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Засоби від травм бальзам - Лікувальна косметика Фіто. Основа виключно ефективної лікувальної формули бальзаму МІРРАЛГІН - спеціальним чином підібраний комплекс ефірних масел. Заспокійливу і болезаспокійливу дію забезпечують, в першу чергу, ефірні олії гвоздики, м'яти, шавлії і евкаліпта.
Комплекс аромамасел надає і протизапальну дію. В цьому відношенні особливо ефективні ефірні олії шавлії, евкаліпта, монарди. Дуже важливо, що ефірне олія монарди забезпечує виражений противірусний і протимікробний ефект. Олія монарди - один з ексклюзивних косметичних компонентів продукції нашої компанії. Антибактеріальними властивостями володіють і ефірні олії чайного дерева, кипариса, евкаліпта.
У складі МІРРАЛГІНА з'явився екстракт Мелісси лікарської, властивості якої великий лікар середньовіччя Парацельс (1493-1541) за силою дії порівнював з золотом. Як інгредієнт бальзаму, меліса особливо цінна завдяки своєму спазмолітичній, болезаспокійливого, ранозагоювальну дію. Якщо монарда використовується в косметичній продукції вкрай рідко, то Меліса лікарська (лимонна м'ята) багатьом добре відома. Це цілюща рослина поширена в південних районах Росії, України, в Криму, на Кавказі. Листя меліси містять багато ефірного олії з сильним лимонним запахом; це олія і дає заспокійливий ефект. Настої меліси приймають всередину, а зовнішньо - у вигляді примочок і компресів, використовують заради заспокійливого і болезаспокійливого дії на шкіру і слизові оболонки.
Таким чином, у формулі бальзаму використовується комплекс натуральних рослинних інгредієнтів, кожен з яких надає не тільки загальний благотворний ефект, але і місцеву дію на шкіру і слизові оболонки.
Вітамін F являє собою комплекс поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) з льняного олії. Позитивний ефект ПНЖК проявляється в підвищенні місцевого імунітету, гальмуванні запальних і алергічних процесів.
L-каротин - червоно-оранжевий пігмент моркви, якому бальзам зобов'язаний своїм кольором, прискорює загоєння ран, усуває сухість і лущення шкіри, захищає її від шкідливої ​​дії УФ-випромінювання.
Епофен і K-Na сіль фосфонової кислоти. В останні роки переконливо доведена дієвість космецевтических засобів для нормалізації і посилення мікроциркуляції. А це особливо важливо у випадках пошкодження тканин (забиті місця, набряки), коли необхідний не тільки знеболюючий, але і такий, що розсмоктує ефект лікувальних заходів і засобів. Тому в бальзамі з'явилися антигипоксант і антиоксидант епофен (структурний аналог коферменту Q10) і K-Na сіль фосфонової кислоти. Відомо, що будь-яка травма супроводжується зниженням забезпечення клітин киснем і енергією. Виникає патологічна тріада: дефіцит енергії - зниження синтезу білка - поломка клітинного калій-натрієвого насоса. Порушується проникність клітинних мембран, виникає набряк клітин. У цих умовах незамінні нові інгредієнти: епофен допомагає клітинам «дихати», а солі фосфонової кислоти допомагають «налаштуванні» K-Na насоса. В результаті зменшується набряк і поліпшується мікроциркуляція. Прекрасний приклад роботи бальзаму-космецевтика на клітинному рівні!
При оцінці клінічної ефективності бальзаму в Інституті краси (м.Москва) в результаті курсового застосування (два рази на день протягом місяця) у половини пацієнток відзначено зменшення набряків нижніх повік і зниження інтенсивності судинного малюнка в областях появи телеангіоектазій (судинних «зірочок»).
При вивченні впливу бальзаму МІРРАЛГІН на динаміку симптомів атопічного дерматиту у дітей (при вираженому свербінні і сухості шкіри) стійке зменшення свербежу відзначено у 50% хворих вже через 15-20 хв. Протизапальний ефект спостерігали у 46% хворих на 5-6 добу, пом'якшувальний ефект - у 80% на 2-3 добу від початку терапії. Відзначено також, що бальзам сприяє відновленню мікроциркуляції в осередках ураження, розсмоктуванню клітинних інфільтратів, стимулює процеси регенерації в тканинах дерми і епідермісі.
При використанні бальзаму у хворих з обмінно-дистрофічних поліартритом в фазі загострення протягом трьох тижнів відзначалася виражена позитивна динаміка у вигляді зникнення набряків і гіперемії (почервоніння шкіри), зменшення болю в області уражених суглобів і поліпшення кровотоку в периферичних судинах і капілярах (мікроциркуляція), що і було підтверджено результатами об'єктивних досліджень (тепловизионная діагностика).
Є відомості (офіційні висновки) про ефективність бальзаму при його застосуванні в умовах санаторію (хворі із захворюваннями опорно-рухового апарату), на тренувальних зборах спортсменів збірних команд РФ (застосування для відновного масажу) і інші позитивні відгуки.
В умовах санаторно-курортного лікування хворих з патологією опорно-рухового апарату бальзам опинявся корисним при самій різній патології (остеоартроз, синовіт, подагра і ін.). Було встановлено також, що бальзам підвищує ефективність фонофорез.

Бальзам виявився ефективним і як засіб, що допомагає відновленню після важких фізичних перевантажень. Випробувані в цьому випадку були спортсмени - члени кількох збірних команд країни (волейбол, фігурне катання, бокс, плавання, легка атлетика).
За тривалий час застосування бальзаму накопичився досвід його успішного використання в комплексі з іншими оздоровчими продуктами. Так, знеболюючу дію бальзаму (у випадках хронічної патології) посилюється при одночасному прийомі біодобавок заспокійливої ​​дії (МЕДЕЛЛА-2, МІРРАСІЛ-3). Не слід забувати і про ефективність «домашньої бальнеотерапії» - загальних ванн і місцевих ванночок з Заспокійливим комплексом для ванн. Протизапальний ефект бальзаму, особливо у випадках хронічної нахили до запалення, нерідко «потребує підтримки» біодобавок, що сприяють посиленню імунного захисту. Серед них слід назвати вітамінні комплекси МІРРАВІТ і МИРРА-Діовен, а також МИРРА-ЦИНК; остання БАД сприяє імуногенезу і абсолютно необхідна у всіх випадках посиленого витрачання організмом цинку, що і спостерігається при запальних захворюваннях.
Протиалергічний ефект застосування бальзаму нерідко оцінюється як дуже виражений; накопичені відомості про ефективність почергового (протягом одного і того ж дня) нанесення на шкіру бальзамів МІРРАЛГІН і Аллерона у випадках гострих алергічних реакцій.
Застосування бальзаму показано в косметологічних цілях - при схильності до набряків, появі на шкірі судинних сіточок і зірочок. Однак це явище часто пов'язано не стільки з місцевими, скільки з загальними причинами. Тому суттєву підтримку дії бальзаму може надати МІРРАСІЛ-2 (зміцнення і нормалізація проникності стінки судин).
Отже, МІРРАЛГІН
- бальзам з потужним заспокійливим, знеболюючим і розсмоктуючу дію.
- це універсальний засіб зовнішнього застосування при запальних процесах в шкірі і підлягають тканинах.
- це швидка допомога при побутових і виробничих травмах, ударах, синцях.
- хороший засіб для спортивного масажу. "
- відмінно допомагає при ударах і травмах, запаленні і болях, опіках і обмороженнях,
- легко проникає через шкірний бар'єр і чинить аналгезуючу дію на глибокі шари шкіри і підлеглі тканини: підшкірну клітковину, м'язи, суглоби,
- покращує капілярний кровообіг,
- зменшує набряки,
- має виражений розсмоктує ефект,
- знижує інтенсивність хворобливих відчуттів,
- надає розслабляючу і знеболюючу дію на м'язову тканину,
- використовується для профілактики артритів і миозитов, артрозів і остеохондрозу,
- ефективний при різних видах масажу.
На базі МЦК «Сяяння» проводилися дослідження ефективності Мірралгіна
як засобу, що усуває гематоми і хворобливість
в зоні введення мезотерапевтіческіе препарату.
Випробування проходили на 9 жінок у віці від 35 до 56 років з ознаками вікових змін шкіри обличчя. Введений препарат - гомеопатичний колаген. Техніка введення - папульной техніка Внутрідермальний ін'єкцій. Бальзам Мірралгін призначався для застосування через годину після ін'єкції і наносився на тестируемую зону щогодини. Випробування показали, що виникають після ін'єкції гематоми після застосування бальзаму залишалися мінімальними, не "розливалися» і зникали на четверті-п'яті добу. У контрольній групі (без використання Мірралгіна) гематоми повністю проходили тільки через 2 тижні.
Містить: емульсійний комплекс, вода деіонізована, вітамін F, екстракт меліси, ефірну олію чайного дерева, ефірна олія кипариса, ефірну олію гвоздики, ефірна олія шавлії мускатного, ефірна олія евкаліпта, ефірна олія монарди, ефірна олія м'яти, солі етідроновая кислоти, епофен.
Застосування: наносити вранці і ввечері на чисту шкіру.
Бальзам треба наносити тонким шаром на чисту шкіру в міру необхідності. Останнє означає іноді багаторазове застосування засобу протягом дня, наприклад, при опіках або обмороженнях. У випадках гострого болю в суглобах або хребті бальзам теж краще втирати не один раз. Бальзам можна наносити також на всі відділи хребта і підошви. Особливу увагу слід звертати на удари у дітей. Застосування бальзаму (нанесення на місце забитого) дозволяє не тільки швидко усувати набряк або синець, а й виключити можливі небажані наслідки в майбутньому, так як удари нерідко є однією з причин розвитку важких захворювань.
Термін придатності 1 рік.
Упаковка: банка 200 мл.

Виктория Сергеевна 2018-06-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Бальзам мирралгин 200 мл покупаю раз в год, использую для курса массажа, он великолепен.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виктория Сергеевна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, засоби, від, травм, інтернет, магазин, натуральної, косметики, фіто, засоби, від, травм